انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: backtrack  (دفعات بازدید: 1825 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ahmad.t1100

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 25
  • خدا را می پرستم چون همه اوست
backtrack
« : 18 اردیبهشت 1392، 05:32 ب‌ظ »
سلام به دوستان گل خودم.اقا من می خوام نسخه بک تراک رو نصب کنم خواستم بدونم اگه مشکلی سوالی چیزی باشه باید از کجا پیگیری کنم.فروم فارسی که بعید می دونم داشته باشه.خواهشا راهنمایی کنید.اوبنتو و فرومش هیشه یاور من بودن

آفلاین mozo68

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 414
پاسخ : backtrack
« پاسخ #1 : 18 اردیبهشت 1392، 11:47 ب‌ظ »
نصبش که آسونه -شبیه اوبونتو هستش.
.
اگه منظورت آموزش نرمافزاراشه که بعضیاش تو انجمن آشیانه هستش.
اگه یوتیوب برات باز باشه -و بگردی اونجا هم پره.
.
معمولا نرمافزارای مهمش هم هر کدوم برای خودشون کتاب های متنوعی برای یادگیری و مشکل زدایی دارند.کافیه تو آمازون اسمش رو سرچ کنی -کتاب رو پیدا کنی :]و از یه جای دیگه دانلود کنی

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
« پاسخ #2 : 18 اردیبهشت 1392، 11:54 ب‌ظ »
و در تکمیل حرف mozo68 :

الان بکترکی دیگه نیست. Kali هست که مبتنی بر دبیانه : http://kali.org
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین پیام

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 348
« پاسخ #3 : 19 اردیبهشت 1392، 01:40 ق‌ظ »
سلام دوست عزیز بک ترک نسخه چندشو داری شما ؟ البته بک ترک برای یه لینوکس کار مبتدی یکم سخت و ناجوره چون یه سری چیزهایی که معمولا تو توزیع اوبونتو یا دبیان میبینی حذف شده و توزیع شسته و رفته ایه من خیلی وقته با بک ترک کار میکنم تقریبا از نسخه ۲ تو سیستم های مجازی تا الان که بکترک ۵ و یا جدیده ۶ یا همون کالی که کلا توزیع دبیان ۷ رو استفاده میکنه

یکم کار کردن باهاش سخته و به خاطر مشکلاتی که با لایبراری های نرم افزارهاش داره معمولا یکم ناجور از اب در میاد

ولی اگر مایل باشی همینجا سوالاتو بپرس بعدا اگر تعداد سوالات متنوع و زیاد شد همینجا یه کاریش میکنیم

تولزهاشم معمولن مشکلاتی دارن که قبلن باید کار کرده باشی باهاشون تا بتونی از عهدش بر بیایی وگرنه ....
یوتیوب هم تا دلت بخواد از بک ترک کلیپ هست به هر حال دوستان هستن سوال داشتی بپرس حتما جواب میگیری
موفق باشی

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556
« پاسخ #4 : 19 اردیبهشت 1392، 09:04 ق‌ظ »
یه سوال فنی، الآن بک ترک ۶ بیسش شده دبیان و اسمش شده کالی؟ بعد خود پروژه بک ترک چی شده؟ کارش متوقف شده؟ اونم به کارش ادامه میده؟ یکی این قضیه رو یکم واس من باز کنه ممنون میشم :)

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #5 : 19 اردیبهشت 1392، 12:12 ب‌ظ »
یه سوال فنی، الآن بک ترک ۶ بیسش شده دبیان و اسمش شده کالی؟ بعد خود پروژه بک ترک چی شده؟ کارش متوقف شده؟ اونم به کارش ادامه میده؟ یکی این قضیه رو یکم واس من باز کنه ممنون میشم :)
تیم توسعه بکترک ، در یک کنفرانس اومدن گفتن بعد از سالها توسعه ، نیاز به ابزاری دارن که افسارش تو دست مبارک باشه. بعدش گفتن اسمش شده کالی. در نهایت هم همونه ، چون همون دوستان خشن (;D) دارن روش کار میکنن ایمیج هاش رو میدن بیرون.

آفلاین پیام

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 348
« پاسخ #6 : 19 اردیبهشت 1392، 06:27 ب‌ظ »
در واقع دارن  سبک برای خودشون خلق میکنن که بهترین سیستم عامل هم برای این کار همون دبیان بود ولی بک ترک دیگه اخر خطشه دراگون قرمز جاشو به دراگون آبی داده الان چند سال دیگه یه چیز دیگه سر هم میکنن مثل اوراکل و میگن این سیستم عامل ماست...

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #7 : 19 اردیبهشت 1392، 06:44 ب‌ظ »
در واقع دارن  سبک برای خودشون خلق میکنن که بهترین سیستم عامل هم برای این کار همون دبیان بود ولی بک ترک دیگه اخر خطشه دراگون قرمز جاشو به دراگون آبی داده الان چند سال دیگه یه چیز دیگه سر هم میکنن مثل اوراکل و میگن این سیستم عامل ماست...

البته اوراکل سر هم نکرد. سان رو خرید ، اسم SunOS رو کرد Solaris و یکم متنش رو باز کرد گفت سیستم عامل ماست ;D