انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: کدام مودم dial up رو حتماً و به آسانی میشه تو ابونتو نصب کرد  (دفعات بازدید: 1428 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین saeed410

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
سلام به دوستداران اوبونتو، من حدود 2، 3 ماه پیش آخرین نسخه اوبونتو رو درخواست کردم و برام فرستادن ، و با 3، 4 مشکل بزرگ برخورد کردم که نیاز به راهنمایی دارم، اما مهمترینش اتصال به اینترنت بود، چون شدیداً به اینترنت اعتیاد دارم، مدل مودم من RockWell ز نوع اکسترنال، هر کاری کردم موفق به نصبش نشدم، لطفاً یک مودم اکسترنال ، Dial Up که حتماً توی نسخه جدید اوبونتو نصب شده و به اینترنت متصل شده رو معرفی کنین تا در اسرع وقت تهیش کنم. ممنون

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
سلام به دوستداران اوبونتو، من حدود 2، 3 ماه پیش آخرین نسخه اوبونتو رو درخواست کردم و برام فرستادن ، و با 3، 4 مشکل بزرگ برخورد کردم که نیاز به راهنمایی دارم، اما مهمترینش اتصال به اینترنت بود، چون شدیداً به اینترنت اعتیاد دارم، مدل مودم من RockWell ز نوع اکسترنال، هر کاری کردم موفق به نصبش نشدم، لطفاً یک مودم اکسترنال ، Dial Up که حتماً توی نسخه جدید اوبونتو نصب شده و به اینترنت متصل شده رو معرفی کنین تا در اسرع وقت تهیش کنم. ممنون
سلام دوست عزیز اگه مودم اکسترنال با پورت سریال باشه راه داره ها ول اگه دنبال مودم خوب اینترنال می گردی مودمی با چیپست CONEXANT HSF بگیر
دقت کن HSF و نه HCF و همچنین مودمهای اینتل هم شنیدم بد نیست ولی تست نکردم ولی خودم زولتریکس دارم برای دیال اپ و SIMPHONY 602 هم برای ADSL که هردو صد در صد بدون مشکل در اوبونتو کار میکنه