انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دیبان چیست???  (دفعات بازدید: 8799 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین VahidNR

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 367
  • فقط وحید -->NR<--
دیبان چیست???
« : 15 مهر 1387، 02:05 ب‌ظ »
سلام دوستان
دیبان چیست؟؟؟
ممنون

آفلاین ahmed

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1069
    • یادداشت‌های یک دوست‌دار نرم‌افزارهای آزاد

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
پاسخ به: دیبان چیست???
« پاسخ #2 : 15 مهر 1387، 04:24 ب‌ظ »
وحید جان این رویه ی درستی نیست که برای هر موضوع یه تاپیک باز کنی یا پیغام خصوصی بدی. همین الان داشتم به سوال سوزه چیست پاسخ می دادم که این عنوان رو دیدم و حالا هم :
"این ردهت/فدورا چیست؟؟؟" http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=6704.0;topicseen
بهتره مثل دوستمون احمد یه خورده به خودت زحمت بدی و سایت هایی مثل wiki pedia و یا حتی انجمن خودمون رو جستجو کنی بعد چند تا تاپیک پشت سر هم باز کنی. در این انجمن ما حتی یه گروه به عنوان "سایر توزیع های لینوکس" داریم.
 لااقل بهتر بود یه تاپیک باز می کردی در مورد انواع توزیع های لینوکس و اونجا سوالات رو مطرح می کردی. این کار جهت جلوگیری از پراکندگی موضوعات انجمن ضروریه . خواهش می کنم رعایت کنید.
Godisnowhere

آفلاین VahidNR

• Sr. Member
  • *
  • فقط وحید -->NR<--
« پاسخ #3 : 15 مهر 1387، 05:13 ب‌ظ »
وحید جان این رویه ی درستی نیست که برای هر موضوع یه تاپیک باز کنی یا پیغام خصوصی بدی. همین الان داشتم به سوال سوزه چیست پاسخ می دادم که این عنوان رو دیدم و حالا هم :
"این ردهت/فدورا چیست؟؟؟" http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=6704.0;topicseen
بهتره مثل دوستمون احمد یه خورده به خودت زحمت بدی و سایت هایی مثل wiki pedia و یا حتی انجمن خودمون رو جستجو کنی بعد چند تا تاپیک پشت سر هم باز کنی. در این انجمن ما حتی یه گروه به عنوان "سایر توزیع های لینوکس" داریم.
 لااقل بهتر بود یه تاپیک باز می کردی در مورد انواع توزیع های لینوکس و اونجا سوالات رو مطرح می کردی. این کار جهت جلوگیری از پراکندگی موضوعات انجمن ضروریه . خواهش می کنم رعایت کنید.
سلام
 :'( :'( :'( :'( :'(خیلی بد اتنقاد کردی :'( :'( :'( :'( :'(
ن.ا.ر.ا.ح.ت.ش.د.م

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
« پاسخ #4 : 15 مهر 1387، 05:21 ب‌ظ »
سلام
ن.ا.ر.ا.ح.ت.ش.د.م

ناراحت نشو پسر خوب ;) من چون به این انجمن خیلی علاقه دارم این حرف رو زدم. به نظر من این یکی از بهترین انجمن های ایرانی لینوکس هست و ما باید کمک کنیم تا از پراکندگی مطالبش جلوگیری کنیم.
می دونم که درک می کنی وحید جان.
Godisnowhere

آفلاین VahidNR

• Sr. Member
  • *
  • فقط وحید -->NR<--
« پاسخ #5 : 15 مهر 1387، 05:33 ب‌ظ »
سلام
ن.ا.ر.ا.ح.ت.ش.د.م

ناراحت نشو پسر خوب ;) من چون به این انجمن خیلی علاقه دارم این حرف رو زدم. به نظر من این یکی از بهترین انجمن های ایرانی لینوکس هست و ما باید کمک کنیم تا از پراکندگی مطالبش جلوگیری کنیم.
می دونم که درک می کنی وحید جان.
سلام
من همون اولّا که تو این انجمن عضو شدم و با این انجمن اصلا آشنایی نداشتم دو تا تاپیک با یه عنوان و متن ارسال کردم که وقتی متوجه کار بدم شدم دیگه تکرارش نکردم
حالا دیگه اینکارم تکرار نمی کنم
راستی انجمن بدون عضو انجمن نیست!
متوجه منظورم که هستی
ممنون
« آخرین ویرایش: 15 مهر 1387، 05:45 ب‌ظ توسط VahidNR »

آفلاین HamidTB

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 897
    • دست نوشته هاي يه لينوكسي
« پاسخ #6 : 15 مهر 1387، 05:36 ب‌ظ »
به نظر من این یکی از بهترین انجمن های ایرانی لینوکس هست و ما باید کمک کنیم تا از پراکندگی مطالبش جلوگیری کنیم.
+++++++++1
 \\:D/
زندگی : یه بازی بزرگ که توی این بازی فقط یه جون داری , هیچ جاشو نمیشه ذخیره کرد و جایی برای اشتباه نیست !!!

آفلاین VahidNR

• Sr. Member
  • *
  • فقط وحید -->NR<--
« پاسخ #7 : 15 مهر 1387، 05:47 ب‌ظ »
به نظر من این یکی از بهترین انجمن های ایرانی لینوکس هست و ما باید کمک کنیم تا از پراکندگی مطالبش جلوگیری کنیم.
+++++++++1
 \\:D/
چه عجب!!!!

« آخرین ویرایش: 16 مهر 1387، 02:15 ب‌ظ توسط VahidNR »

آفلاین VahidNR

• Sr. Member
  • *
  • فقط وحید -->NR<--
« پاسخ #8 : 15 مهر 1387، 05:52 ب‌ظ »
راستی از کجا میشه تهیه اش کرد؟؟؟

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
« پاسخ #9 : 15 مهر 1387، 06:08 ب‌ظ »
سلام وحید تو هم ملت رو گذاشتی سر کارا خب برای تهیه دبیان فدورا اوپن سوزه و یا بقیه یا باید دانلودش کنی یا باید از فروشگاه لینوکس شاپ یا سیتو بخری دیگه دبیان تو نسخه ۴ سه تا dvd هست و این نسخه ازمایشی ۵ که اسمش لنی هست ۵ تا dvd شده چون دبیان لینوکس و نر افزارها رو همه رو باهم بشکل دی وی دی عرضه میکنه در اصل بابا ی این اوبونتو و یک عالمه لینوکس دیگس خیلی پرقدرت و پایدار و تا حدودی سخت چون خودت همه چی رو باید پیکربندی کنی بذار نسخه نهایی دبیان لنی عرضه بشه بعد سفارش بده ببین چه موجودیه

آفلاین VahidNR

• Sr. Member
  • *
  • فقط وحید -->NR<--
« پاسخ #10 : 15 مهر 1387، 08:32 ب‌ظ »
سلام وحید تو هم ملت رو گذاشتی سر کارا خب برای تهیه دبیان فدورا اوپن سوزه و یا بقیه یا باید دانلودش کنی یا باید از فروشگاه لینوکس شاپ یا سیتو بخری دیگه دبیان تو نسخه ۴ سه تا dvd هست و این نسخه ازمایشی ۵ که اسمش لنی هست ۵ تا dvd شده چون دبیان لینوکس و نر افزارها رو همه رو باهم بشکل دی وی دی عرضه میکنه در اصل بابا ی این اوبونتو و یک عالمه لینوکس دیگس خیلی پرقدرت و پایدار و تا حدودی سخت چون خودت همه چی رو باید پیکربندی کنی بذار نسخه نهایی دبیان لنی عرضه بشه بعد سفارش بده ببین چه موجودیه

سلام
نه اقا حسن
من یه آدم مظلومی هستم که در فارم پرسه میزنم و اصلا قصد سر کار گذاشتن ملت را ندارم :oops: :oops: :oops:

آفلاین VahidNR

• Sr. Member
  • *
  • فقط وحید -->NR<--
« پاسخ #11 : 15 مهر 1387، 08:40 ب‌ظ »
 ](*,)
« آخرین ویرایش: 16 مهر 1387، 02:17 ب‌ظ توسط VahidNR »

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
« پاسخ #12 : 15 مهر 1387، 09:09 ب‌ظ »
سلام
یعنی این سوزه و دیبان و ....روی اوبونتو نصب میشن؟؟؟
درست متوجه شدم یا نه
کشتی خودتو چی فهمیدی!!!!!! بابا اونا همه لینوکسای مستقل هستند از قضا از اوبونتو هم باسابقه تر اونا خودشون هرکدوم یه سیستم عاملن و کاملا مستقل از هم دارن رشد میکنن

آفلاین VahidNR

• Sr. Member
  • *
  • فقط وحید -->NR<--
« پاسخ #13 : 16 مهر 1387، 01:59 ب‌ظ »
سلام
یعنی این سوزه و دیبان و ....روی اوبونتو نصب میشن؟؟؟
درست متوجه شدم یا نه
کشتی خودتو چی فهمیدی!!!!!! بابا اونا همه لینوکسای مستقل هستند از قضا از اوبونتو هم باسابقه تر اونا خودشون هرکدوم یه سیستم عاملن و کاملا مستقل از هم دارن رشد میکنن
:o
خوب
حالا متوجه شدم
« آخرین ویرایش: 16 مهر 1387، 02:18 ب‌ظ توسط VahidNR »