انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بسته آموزشی کاربری مقدماتی لینوکس (LPIC-1) دانشگاه صنعتی شریف  (دفعات بازدید: 31745 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین moghadam

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
آقا دانیال وقتی آماده شد کجا قرارش میده؟ تو همین پست میذاره؟
واقعا عجب کار بزرگی داره میکنه خدا خیرش بده
این همه سال درس خوندیم ولی هنوز نمیتونیم درست یه کتاب انگلیسی رو بخونیم، 10 سال پیش من یه دوست داشتم که اصلا کتاب فارسی نمیخوند و همه منابعش انگلیسی بود و خیلی هم حرفه ای بود و چون خواهرش تو کانادا زندگی میکرد هر کتابی نیاز داشت اون براش پست میکرد(دور ور سال های 80 بود)
راستی این دوره هایی که تو خانه لینوکس ایران برگذار میشه چطوره؟ میشه روش حساب باز کرد؟ ارزش داره این همه هزینه و وقت  براش بذاریم؟
« آخرین ویرایش: 07 اسفند 1393، 02:50 ب‌ظ توسط moghadam »

آفلاین x

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 561
اینکار یعنی دزدی !  >:(

خیر، این کار یعنی به اشتراک گذاری و کمک به همسایه و دوست. کجای این کار شبیه دزدیه؟ با این استدلال کتاب‌خونه‌ها بزرگ‌ترین دزدهای تاریخ هستن که! D:
کتابخانه ها قبلا پولش رو از مردم گرفتن از مالیات من و شما از منابع ملی و .......

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19699
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
راستی این دوره هایی که تو خانه لینوکس ایران برگذار میشه چطوره؟ میشه روش حساب باز کرد؟ ارزش داره این همه هزینه و وقت  براش بذاریم؟
خانه‌ی لینوکس ایران دیگه کجاست؟ D:

کتابخانه ها قبلا پولش رو از مردم گرفتن از مالیات من و شما از منابع ملی و .......
پولش رو که گرفتن به کی می‌دن حالا؟ :D مطمئناً برای هر کتاب بیش‌تر از قیمتش پرداخت نمی‌کنن که!
بعد شاید این رو بشه در مورد کتاب‌خونه‌های دولتی و شهرداری‌ها و… پذیرفت، ولی آیا مالیات من و شما به کتاب‌خونه‌های خصوصی هم تعلّق می‌گیره؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین x

• High Sr. Member
  • *
خانه‌ی لینوکس ایران دیگه کجاست؟ D:

پولش رو که گرفتن به کی می‌دن حالا؟ :D مطمئناً برای هر کتاب بیش‌تر از قیمتش پرداخت نمی‌کنن که!
بعد شاید این رو بشه در مورد کتاب‌خونه‌های دولتی و شهرداری‌ها و… پذیرفت، ولی آیا مالیات من و شما به کتاب‌خونه‌های خصوصی هم تعلّق می‌گیره؟
کتابخانهای خصوصی (کتاب‌خانه‌های خانگی) از سوی کسانی صورت می‌گیرد که به‌واقع خیرین هستن که برای کمک به علم و دانش به دیگران از جیب خود شون هزینه میکنند.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
کتابخانهای خصوصی (کتاب‌خانه‌های خانگی) از سوی کسانی صورت می‌گیرد که به‌واقع خیرین هستن که برای کمک به علم و دانش به دیگران از جیب خود شون هزینه میکنند.
خب این‌ها هم یه کتاب رو یک بار می‌خرند، به هزار نفر می‌دن دیگه! طبق کدوم منطق این در مورد کتاب مشکلی نداره، ولی در مورد فیلم و نرم‌افزار و… دزدیه؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین moghadam

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
اینجا آقا دانیال
http://lpir.org/

آفلاین x

• High Sr. Member
  • *
خب این‌ها هم یه کتاب رو یک بار می‌خرند، به هزار نفر می‌دن دیگه! طبق کدوم منطق این در مورد کتاب مشکلی نداره، ولی در مورد فیلم و نرم‌افزار و… دزدیه؟
آقای دانیال:
کتابخانها یک کتاب رو  در یک زمان در اختیار یک نفر میذارن نه هزار نفر یعنی در جمع اون هزار نفر باید هزار زمان خواندن اون کتاب انتظار بکشند. (و کسی اون کتاب رو چاب و تکثیر نمیکنه)
ولی در فضای مجازی آثار یک مؤلف میتونه در یک زمان هزار هزار نفر استفاده و دانلود کنند.
که این ناحق کردن حق مؤلف (نویسنده) است.

آفلاین hojy

• Newbie
  • *
  • ارسال: 24
سلام
ببخشید آزمون‌های لایتک از راه دوره دیگه؟
من خریدم حالا به فکرش افتادم امکان تهران رفتن اصلا ندارم!

آفلاین heinz

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
آقا کسی داره بده درصدی از پول اصلی رو بهش پرداخت می کنم
اینظوری واسه همه بهتره
ممنون

آفلاین doomhammer65ir

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1572
    • IRAN Backup
LPI2‌ از راه دور رو گرفتم
هنوز درست نگاه نکردم ولی شمار دی وی دی هاش 5 تا کمتر از اونیه که تو سایت نوشته ( شاید چند تا رو دو تا یکی کردن )
آزمون حضوری خواهد بود و مدرک چاپی رو پس از پذیرش آزمون میدن

آفلاین Amir Emad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 419
آقا کسی داره بده درصدی از پول اصلی رو بهش پرداخت می کنم
اینظوری واسه همه بهتره
ممنون

من دارم همرو همراه با کتاب هاش و دی وی دی های جدید که جایزه بود

به قیمت 150 تومن هست من اینارو به شما میدم 80 خوبه ؟ کدوم شهر هستید ؟

کارت ازمون و کارت 4 جلسه رفع اشکال هم همراش هست

آفلاین عمو عرفان

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 54
آقای دانیال:
کتابخانها یک کتاب رو  در یک زمان در اختیار یک نفر میذارن نه هزار نفر یعنی در جمع اون هزار نفر باید هزار زمان خواندن اون کتاب انتظار بکشند. (و کسی اون کتاب رو چاب و تکثیر نمیکنه)
ولی در فضای مجازی آثار یک مؤلف میتونه در یک زمان هزار هزار نفر استفاده و دانلود کنند.
که این ناحق کردن حق مؤلف (نویسنده) است.
یعنی پول مالیاتی که از ما میگیرن رو به تعداد دفعات خوندن ما به مؤلف پرداخت میکنند یا فقط همون یک بار که خریده میشه پولش رو میدن؟
دفعاتی که در خواست کپی از کتابخونه مرکزی میشه چی، برای اونا هم به مؤلف پول میدن؟

آفلاین سید اشرار 2

• Newbie
  • *
  • ارسال: 22
مشتی دکون باز کردی؟

آفلاین user720

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
سلام
من میخوام بسته های آموزش از راه دور LPIC 1 و 2 رو بگیرم ، اگه کسی میخواد بگه باهم بگیریم که
هزینه پایین تر دربیاد
از طریق پیام خصوصی یا ایمیل سریع خبر بدید 

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
سلام
من میخوام بسته های آموزش از راه دور LPIC 1 و 2 رو بگیرم ، اگه کسی میخواد بگه باهم بگیریم که
هزینه پایین تر دربیاد
از طریق پیام خصوصی یا ایمیل سریع خبر بدید 

فکر نکنم با انتشار رایگان ویدیوهای LPIC1 جادی دیگه کسی بخواد بخره این رو