انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: خرید سیستم جدید  (دفعات بازدید: 20496 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
پاسخ به: خرید سیستم جدید
« پاسخ #60 : 08 آبان 1387، 07:01 ب‌ظ »
سلام
برام سوال شد گفتم بپرسم
برای چی OverClack میکنید ؟؟؟

راستی کسی نگفت CrossFire چیه

سلام حمید جان اون اورکلاک برای افزایش قدرت سیستم انجام میشه البته کاریه که خیلی با احتیاط باید انجام شه داشتن یه رادیات قوی براش توصیه میشه خلاصه باید فرد دنبال خنک کننده های جدید باشه و اما دو تکنولوژی بنامهای SLI و Crossfire چی هستند خودت بخون

http://www.ayandeh.com/page1.php?news_id=4547

لینک اصلاح شد
« آخرین ویرایش: 08 آبان 1387، 08:13 ب‌ظ توسط حسن حبیبی »

آفلاین HamidTB

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 897
    • دست نوشته هاي يه لينوكسي
« پاسخ #61 : 08 آبان 1387، 07:12 ب‌ظ »
خوب من که علت این ریسک بزرگ رو نمیتونم بفهمم (اصلا هم دوست ندارم بفهمم )   ;)
درمورد لینک هم ممنون ولی خرابه ه ه ه ه ه
زندگی : یه بازی بزرگ که توی این بازی فقط یه جون داری , هیچ جاشو نمیشه ذخیره کرد و جایی برای اشتباه نیست !!!

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
« پاسخ #62 : 08 آبان 1387، 07:52 ب‌ظ »
سلام
برام سوال شد گفتم بپرسم

سلام

والا راستشو بخوای این آورکلاک بیشتر شبیه یه جور بیماری میمونه مثل اینکه بخوای با یه موتور CG125 با سرعت ۲۰۰ کیلومتر حرکت کنی  :D

در مورد کروس فایر هم یه تکنولوژی جدیدی هست که ۲ تا کارت گرافیک روی سیستم نصب میکنند و اونها رو به هم وصل میکنند تا کارائی بالائی بتونند ازش بگیرند

ATI اسم این تکنولوژیش رو گذاشته CrossFire و شرکت Nvidia بهش میگه SLI وقتی میخواهی مادر برد بخری باید به این نکته توجه کنی که بعدا اگر خواستی گرافیک دوم رو اضافه کنی مشکلی نباشه

موفق باشی

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #63 : 08 آبان 1387، 08:35 ب‌ظ »
یه نوع جدید از  SLI هم هست که سه تا کارت گرافیک رو پشتیبانی میکنه بنام

3-Way SLI

آفلاین HamidTB

• Hero Member
  • *
« پاسخ #64 : 08 آبان 1387، 08:48 ب‌ظ »
نظرتون درباره عکس زیر چیه !!؟؟

پس با این حرفا BiosStar Ta780G M2+ o خوبه
http://www.biostar.com.tw/app/fa/t-series/content.php?S_ID=344

زندگی : یه بازی بزرگ که توی این بازی فقط یه جون داری , هیچ جاشو نمیشه ذخیره کرد و جایی برای اشتباه نیست !!!

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
« پاسخ #65 : 08 آبان 1387، 11:15 ب‌ظ »
نظرتون درباره عکس زیر چیه !!؟؟

پس با این حرفا BiosStar Ta780G M2+ o خوبه
http://www.biostar.com.tw/app/fa/t-series/content.php?S_ID=344

سلام

والا نظرم در موردعکس اول : تازه فهمیدم چرا تابستون برق اینقدر میرفت همش زیر سر این اسنیک و دوستاشه  :D

اما من از این مادر بردتون زیاد خوشم نیومد به نظرم اون گیگابایته که دوستان معرفی کردند بهتر از اینه تا ببینیم نظر خودت و دوستان چیه ( به ۹۰ هزار تومن واقعا میرزید  ;) )

موفق باشید

آفلاین snake

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
« پاسخ #66 : 08 آبان 1387، 11:23 ب‌ظ »
سلام
برام سوال شد گفتم بپرسم

سلام
overclock به نور افزایش سرعت بیشتر و کارائی بالاتر انجام می شه خوب هدفش چیه؟ فکر کن الان آخرین سیستم موجود در بازارو خریدی بعد رفتی خونه بازی Crysis رو هم روی کارت گرافیک نسخه اصلی بهت دادن نصب کردی بعد با تعجب می بینی که بازی روی حالت gamers (بالاترین گرافیک بازی) ریئ می زنه اونوقت تازه میگی آی دل غافل بازی برای overclock کردن طراحی شده .کلا یه کار تفریحیه.
crossfire تکنولوژی انحصاری ATI برای اتصال دو عدد کارت گرافیم روی یک مادر برده.اینطوری در آن واحد دو تصویر و یک ئردازش موازی داری.

در مورد Biostar  اصلا ئیشنهاد نمی کنم سابقه خوبی ار این مادر برد ندارم.ببینم اگه شما بخواین یه ماشین بخری اول می ری سراغ شرکت بنز یا میری سراغ شرکت عمورحیم (کمپانی تازه ساز)

موفق باشی

+به خدا ما توی تابستون بیخیال بازی شده بودیم از بس بی برقی کشیدیم.

Linux is not a word,It's a SPRITE

آفلاین HamidTB

• Hero Member
  • *
« پاسخ #67 : 09 آبان 1387، 06:23 ق‌ظ »
سلام
برام سوال شد گفتم بپرسم

سلام
overclock به نور افزایش سرعت بیشتر و کارائی بالاتر انجام می شه خوب هدفش چیه؟ فکر کن الان آخرین سیستم موجود در بازارو خریدی بعد رفتی خونه بازی Crysis رو هم روی کارت گرافیک نسخه اصلی بهت دادن نصب کردی بعد با تعجب می بینی که بازی روی حالت gamers (بالاترین گرافیک بازی) ریئ می زنه اونوقت تازه میگی آی دل غافل بازی برای overclock کردن طراحی شده .کلا یه کار تفریحیه.
crossfire تکنولوژی انحصاری ATI برای اتصال دو عدد کارت گرافیم روی یک مادر برده.اینطوری در آن واحد دو تصویر و یک ئردازش موازی داری.

در مورد Biostar  اصلا ئیشنهاد نمی کنم سابقه خوبی ار این مادر برد ندارم.ببینم اگه شما بخواین یه ماشین بخری اول می ری سراغ شرکت بنز یا میری سراغ شرکت عمورحیم (کمپانی تازه ساز)

موفق باشی

+به خدا ما توی تابستون بیخیال بازی شده بودیم از بس بی برقی کشیدیم.

سلام
Biosstat فکر کنم توی سال گذشته جزو ۲۰ شرکت برتر ساخت قطعات سخت افزار بود
حالا اگر میگید بازم خوب نیست پس چه مادربردی با مشخصات مشابه رو معرفی میکنید

+Snake میخوای ماشین بخری !!
+خوب snake جون میخواستی یه موتور برق میخریدی ;-)

آفلاین snake

• Hero Member
  • *
« پاسخ #68 : 09 آبان 1387، 11:50 ب‌ظ »
سلام
بیخیال آمار ها.
مگه کلا چند تا شرکت مادر برد می زنن که این توشون 20 ام شده به نظر من مارک خوبی نیست.
برو تو فکر giga و یا abit .

موفق باشی

++ فکر نکنم بتونم موتور برق بگیرم بنزین سهمیه بندی شد.

آفلاین HamidTB

• Hero Member
  • *
« پاسخ #69 : 10 آبان 1387، 07:07 ق‌ظ »
سلام
بیخیال آمار ها.
مگه کلا چند تا شرکت مادر برد می زنن که این توشون 20 ام شده به نظر من مارک خوبی نیست.
برو تو فکر giga و یا abit .

موفق باشی

++ فکر نکنم بتونم موتور برق بگیرم بنزین سهمیه بندی شد.

سلام
راستش من توی سایت Abit رفتم هیچی ازش نفهمیدم
Snake جون میشه یه مدل با همین مشخصات منتها از Abit معرفی کنید
+خوب یه دونه نفت سوز شاید هم گازوییل سوز بگیر (زغال سوز هم در دست ساخت (فقط برای ایران به خاطر مساله سوخت))

آفلاین moosavy

• Full Member
  • *
  • ارسال: 157
    • ایده های زندگی دیجیتال
« پاسخ #70 : 11 آبان 1387، 09:33 ق‌ظ »
HardyLaity عزیز، اون مادربورد مربوط به گیگابایت نبود، محصول Abit هست.
با تشکر
نقل‌قول
اما من از این مادر بردتون زیاد خوشم نیومد به نظرم اون گیگابایته که دوستان معرفی کردند بهتر از اینه تا ببینیم نظر خودت و دوستان چیه ( به ۹۰ هزار تومن واقعا میرزید  ;) )

آفلاین Armageddon

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 379
  • violence solve everything
    • به دلیل رعایت قانون کپی رایت حذفش کردم
« پاسخ #71 : 11 آبان 1387، 11:29 ق‌ظ »
با اونکه از Asus زیاد خوشم نمیاد اما اون هم بد نیست البته تجربه Abit رو ندارم اما این چند وقته Asus از گیگا چیزی کم نداشته بلکه بهتر هم عمل کرده
ممکن است کسی که دایم سوال می کند ابله به نظر برسد ولی کسی که هرگز سوال نمی کند در تمام عمر ابله باقی می ماند  ( لویی پاولز )

دست هایی که کمک می رسانند مقدس تر از لبانی هستند که دعا می خوانند. ( ویلیام شکسپیر )

آفلاین HamidTB

• Hero Member
  • *
« پاسخ #72 : 11 آبان 1387، 02:55 ب‌ظ »
سلام
من از ابیت مدل Abit A-S78H رو انتخاب کردم
نظرتون چیه

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #73 : 13 آبان 1387، 12:19 ق‌ظ »
سلام خرید مادربرد دو حالت داره یا اسوس و یا گیگابایت

البته اسوس بشدت داره از لینوکس پشتیبانی میکنه و روی مادربردهای جدیدش ( سری P5Q ) یک لینوکس کوچیک هست روی یک حافظه از نوع فلش که میتونید یکسری کار رو قبل از بالا امدن سیستم عامل اصلی استفاده کنید این سری مادربردها تو بازار هست و  در مورد قطعات هم اسوس گرونترین قطعات رو بکار میبره که این از یه طرف افزایش قیمت میاره از یه طرف کیفیت بالا من پیشنهادم یکی از محصولات این دو برنده

البته به بشدت حواستون به گارانتی محصول هم باشه تا جنس چینی و قلابی بهتون قالب نکنن در مورد گارانتی برای گیگابایت اواژنگ بسیار عالی عمل کرده پس کلا بین محصولات این دو تا شرکت یه چیزی پیدا کن که هم به نیازت و هم به جیبت بخوره در مورد گیگابایت هم از این به بعد هر سال کنفرانس اورکلاک میزاره تو ایران اگه مادربردت از هر کدوم این شرکتها باشه عالیه
« آخرین ویرایش: 17 آبان 1387، 12:18 ب‌ظ توسط حسن حبیبی »

آفلاین snake

• Hero Member
  • *
« پاسخ #74 : 13 آبان 1387، 04:31 ب‌ظ »
سلام خرید مادربد دو حالت داره یا اسوس و یا گیگابایت

البته اسوس بشدت داره از لینوکس پشتیبانی میکنه و روی مادربردهای جدیدش یک لینوکس کوچیک هست روی یک حافظه از نوع فلش که میتونید یکسری کار رو قبل از بالا امدن سیستم عامل اصلی استفاده کنید این سری مادربردها تو بازار هست و  در مورد قطعات هم اسوس گرونترین قطعات رو بکار میبره که این از یه طرف افزایش قیمت میاره از یه طرف کیفیت بالا من پیشنهادم یکی از محصولات این دو برنده

البته به بشدت حواستون به گارانتی محصول هم باشه تا جنس چینی و قلابی بهتون قالب نکنن در مورد گارانتی برای گیگابایت اواژنگ بسیار عالی عمل کرده
پس کلا بین محصولات این دو تا شرکت یه چیزی پیدا کن که هم به نیازت و هم به جیبت بخوره در مورد گیگابایت هم از این به بعد هر سال کنفرانس اورکلاک میزاره تو ایران اگه مادربردت از هر کدوم این شرکتها باشه عالیه
سلام
تایید میشه
مخصوصا گیگا رو بخاطر خازنهای solid خیلی قبول دارم
موفق باشید