انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

آیا موافقید امکان آپلود عکس و فایل های کم حجم در انجمن فعال شود؟

بله
19 (61.3%)
خیر
12 (38.7%)

مجموع آرای اعضا: 31

بستن رای گیری: 15 تیر 1392، 01:43 ب‌ظ

نویسنده موضوع: امکان آپلود عکس و فایل های کم حجم در انجمن  (دفعات بازدید: 10709 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین !

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 586
  • Don't Panic!
    • مانیتورینگ سایت
ها ها ها ... جک ببین چی پیدا کردم، یک عدد پلاگین برای SMF از لینک زیر ببینید، بگیرید و تست کنید :

Description:

Added :
Option allows you to turn on or off the Advanced Image Uploader mod from the Features and Options Menu .
Added Ajax upload.
Added Auto BB Code insert.
Please remove any previous version (uninstall + Delete) Before installing this one (1.0.9) .

This mod will install xtupload.com a free image hosting on your forum .
It is very useful to save the bandwidth or disk space ,
The Hosted images are not limited by bandwidth or disk space . Moreover, this new MOD offer some extended possibility to user before uploading their image including :
1) single and multiple simultaneous upload
2) Upload image by URL
3) Upload image from zip
4) Creating Custom images and logo
5) Drawing
6) support jpeg, png, gif, wbmp, xbm, xpm, jpg, jpe
7) Create image border ,  thumbnail border , watermark image , flip image horizontally and vertically , rotate (90.270,180)
.... more future will be added

اینجوری مشکل امنیتی حل میشه خب :-X
I just felt like running

Altern AI Directory --- GitHub

آفلاین Masoud92m

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1348
مشکلی برای فعال شدن امکان ضمیمه فایل و تصویر وجود نداره جز اینکه ممکنه کاربری بخواد فایل مخرب ضمیمه کنه و سیستم رو دچار مشکل کنه! در کل پیشنهاد من به استفاده از امکان ضمیمه فایل در ویکی و یا بهتر از اون استفاده از سرویس‌دهنده‌های ذخیره فایل ابری مثل ubuntuone است :)

نمیشه با محدود کردن فرمت و یا دسترسی و یا چیزای دیگه جلوی فایل های مخرب رو گرفت؟
هرفایلی نه اما امکان آپلود عکس برای انجمن ضروری به نظر میرسه :)
مگه تو گنو/لینوکس بدون دادن دسترسی اجرا exe با png فرق داره؟

سوال منم همبنه، فایل مخرب بدون دسترسی اجرا چیکار میتونه کنه !
منتظر نباش که مرگ تو کی میاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه کسی سمت تو نمیاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه میبینی که کسی حرفتو نمیخواد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
مثل من مثل خیلی ها ..... آزاد باش مثل من مثل خیلی ها

آفلاین !

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 586
  • Don't Panic!
    • مانیتورینگ سایت
دوستان زمان زیادی نمونده تا پایان نظرسنجی مشارکت کنید لطفا.  :-s
I just felt like running

Altern AI Directory --- GitHub

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
یکی از بزرگترین مشکلات این mod ها اینه که توسط یه فرد علاقه‌مند نوشته میشن و خوب اون فرد علاقه‌مند هر زمانی که وقت داشته باشه روی mod کار میکنه و هر وقت که دلش بخواد این رو بروز میکنه. در مورد همین mod که داریوش لینک داده از زمان SMF 2.0 RC1.2 دیگه آپدیت نشده و آخرین بروزآوریش مربوط به September 10, 2009, 10:43:03 PM هست! دقت کنید که ما همیشه نسخه انجمن‌ساز خودمون رو بروز نگه میداریم تا مشکلات امنیتی نداشته باشیم الان نسخه انجمن ما 2.0.4 هست.
به دلیل فوق و بسیاری دلایل دیگه ما از نصب mod های اضافی روی SMF به شدت خودداری می‌کنیم مگر در شرایط خیلی خیلی اضطراری :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین احسان☺ -

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 937
  • !no power geek
یکی از بزرگترین مشکلات این mod ها اینه که توسط یه فرد علاقه‌مند نوشته میشن و خوب اون فرد علاقه‌مند هر زمانی که وقت داشته باشه روی mod کار میکنه و هر وقت که دلش بخواد این رو بروز میکنه. در مورد همین mod که داریوش لینک داده از زمان SMF 2.0 RC1.2 دیگه آپدیت نشده و آخرین بروزآوریش مربوط به September 10, 2009, 10:43:03 PM هست! دقت کنید که ما همیشه نسخه انجمن‌ساز خودمون رو بروز نگه میداریم تا مشکلات امنیتی نداشته باشیم الان نسخه انجمن ما 2.0.4 هست.
به دلیل فوق و بسیاری دلایل دیگه ما از نصب mod های اضافی روی SMF به شدت خودداری می‌کنیم مگر در شرایط خیلی خیلی اضطراری :)
خب به سلامتی الان کی امکان آپلو فال های کم حجم رو میزارید؟تصویب شد دیگه درسته؟

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
تصویب شد دیگه درسته؟
خیر، هنوز چیزی تصویب نشده، ولی با بقیه ناظران در حال بحث در مورد روش انجام اینکار هستیم.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
    • هزاردستان

یه بار دیگه توضیحات من رو بخون ;)

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720

بابا چرا هر کدومتون یه چیزی می گید؟
یکی می گه نظر سنجی،یکی می گه نظر سنجی باید بررسی شه،یکی دیگه می گه نه نصب نمی کنیم
آقا اگه قرار به این کار نبود،چرا از اول یه نه قاطع نگفتید؟چرا نظر سنجی گذاشتید؟چرا گذاشتید ادامه پیدا کنه؟
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین احسان☺ -

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 937
  • !no power geek

بابا چرا هر کدومتون یه چیزی می گید؟
یکی می گه نظر سنجی،یکی می گه نظر سنجی باید بررسی شه،یکی دیگه می گه نه نصب نمی کنیم
آقا اگه قرار به این کار نبود،چرا از اول یه نه قاطع نگفتید؟چرا نظر سنجی گذاشتید؟چرا گذاشتید ادامه پیدا کنه؟
دقیقا.کاملا موافقم.
آقا مهدی من پست شما رو خوندم.
مگه شما خودتون تو اون یکی تاپیک نگتید به درخواست کربرا؟
خب اینم در خواست کاربرا
پ.ن:برای سیستم امتیاز هی و تشکر چی اونم نظرسنجی بزاریم؟؟؟؟اون نظرسنجی بل خیلی ابهام داشت

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
یکی دیگه می گه نه نصب نمی کنیم
همونطور که Mehdi گفت هیچ Modای استفاده نخواهد شد، مگر در شرایط خاص. ولی این به این معنا نیست که روشی برای آپلود کردن فایل‌ها پیدا نخواهیم کرد. همونطور که گفتم در حال بحث در مورد این موضوع هستیم که چطور اینکار انجام بشه.
و البته نظرسنجی رو یکی از کاربران گذاشته، نه گروه ناظران.

آفلاین Bijan

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 742
  • Debian 11
اگه رای گیری هم میشه بهتر برمبنای درصد موافقین و مخالفین باشه نه به صرف تعداد رای مثلا اگه بالای ۷۰٪ یا مثلا ۶۰٪ موافق بودن تصویب بشه چون در غیر اینصورت اگه تصمیمی صورت بگیره خیلی ها هم ناراضی هستن این وسط مثلا اگه از ۱۰۰ رای دهنده بالای ۷۰ یا ۶۰ نفر موافق بودن اجرا بشه نه اینکه مثلا ۵۱ نفر موافق و ۴۹ نفر موافق نباشن طرح را اجرا کرد درسته که از نظر تعداد بیشتر است اما همچنان افراد ناراضی هم زیاد هستن! برای این گفتم این روش باشه که بعدا عده ای بلند نشن بگن ما ناراضی بودیم!

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556
یکی دیگه می گه نه نصب نمی کنیم
همونطور که Mehdi گفت هیچ Modای استفاده نخواهد شد، مگر در شرایط خاص. ولی این به این معنا نیست که روشی برای آپلود کردن فایل‌ها پیدا نخواهیم کرد. همونطور که گفتم در حال بحث در مورد این موضوع هستیم که چطور اینکار انجام بشه.
و البته نظرسنجی رو یکی از کاربران گذاشته، نه گروه ناظران.

پس با این حساب تنها راه ساختن یه آپلودسنتر برای آپلود عکس‌‌ها هست(همونجوری که تو صفحه اول اشاره شد)، که اون هم عین آب خوردنه. فقط کافیه رو یه هاست میهالیسم یا کلیجا نصب کرد و درصورتی هم که مشکل فضا وجود داره فقط فرمت‌های تصویری رو میشه اجازه آپلود داد :) من هم اعلام آمادگی میکنم که میتونم درصورت نیاز آخرین نسخه کلیجا انگلیسی رو نصب کنم  ;D  8)

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
اگه رای گیری هم میشه بهتر برمبنای درصد موافقین و مخالفین باشه نه به صرف تعداد رای مثلا اگه بالای ۷۰٪ یا مثلا ۶۰٪ موافق بودن تصویب بشه چون در غیر اینصورت اگه تصمیمی صورت بگیره خیلی ها هم ناراضی هستن این وسط مثلا اگه از ۱۰۰ رای دهنده بالای ۷۰ یا ۶۰ نفر موافق بودن اجرا بشه نه اینکه مثلا ۵۱ نفر موافق و ۴۹ نفر موافق نباشن طرح را اجرا کرد درسته که از نظر تعداد بیشتر است اما همچنان افراد ناراضی هم زیاد هستن! برای این گفتم این روش باشه که بعدا عده ای بلند نشن بگن ما ناراضی بودیم!
لابد به دور دوم بکشه :D

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
    • هزاردستان
دوستان عزیزم این نظرسنجی به ما میگه که ۱۹ نفر مایل به داشتن امکان ضمیمه عکس به پستهاشون هستن و ۱۲ نفر هم میگن که مایل نیستن و یه تعداد خیلی خیلی زیادی هم نظری ندارن یا ممتنع هستن.
لطفا به ما اجازه بدید با توجه به تجربیات و امکاناتی که داریم یه مرور و تصمیم‌گیری مجدد داشته باشیم. همونطوری که قبلا هم گفتم ما در ابتدای کار این امکان رو داشتیم و بعد تصمیم گرفتیم که نداشته باشیم و حالا با درخواست شما باید یه بار دیگه تصمیم‌گیری کنیم که باشه یا نه. پس لطفا صبور باشید و به ما فرصت تصمیم‌گیری قابل دفاع بدید :)

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556
دوستان عزیزم این نظرسنجی به ما میگه که ۱۹ نفر مایل به داشتن امکان ضمیمه عکس به پستهاشون هستن و ۱۲ نفر هم میگن که مایل نیستن و یه تعداد خیلی خیلی زیادی هم نظری ندارن یا ممتنع هستن.
لطفا به ما اجازه بدید با توجه به تجربیات و امکاناتی که داریم یه مرور و تصمیم‌گیری مجدد داشته باشیم. همونطوری که قبلا هم گفتم ما در ابتدای کار این امکان رو داشتیم و بعد تصمیم گرفتیم که نداشته باشیم و حالا با درخواست شما باید یه بار دیگه تصمیم‌گیری کنیم که باشه یا نه. پس لطفا صبور باشید و به ما فرصت تصمیم‌گیری قابل دفاع بدید :)

امیدوارم زودتر نتیجه اعلام بشه.  :)

میشه بگین چرا امکان اپلود عکس رو حذف کردین؟