انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل با glossary های goldendict [حل شد]  (دفعات بازدید: 2324 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
مشکل با glossary های goldendict [حل شد]
« : 16 تیر 1392، 08:58 ب‌ظ »
خوب مشکل اینه که goldendict موقع اضافه کردن glossaryها قفل می کنه،یعنی بعد از اضافه کردن پوشه حاوی glossary ها،وقتی apply می کنم،بعد از لود چند تا glossary سر یکیشون گیر می کنه
تو اوبونتو 12.04 همیچین مشکلی نداشتم و الآن 13.04 دارم
سوال اصلی: مشکل چه جوری حل می شه؟
سوال دوم:دیکشنری دیگه ای هست که بتونه این glossary ها رو بخونه؟
« آخرین ویرایش: 17 تیر 1392، 01:58 ق‌ظ توسط yaser-16 »
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین nima nekoonam

• Full Member
  • *
  • ارسال: 117
پاسخ : مشکل با glossary های goldendict
« پاسخ #1 : 16 تیر 1392، 10:57 ب‌ظ »
خوب مشکل اینه که goldendict موقع اضافه کردن glossaryها قفل می کنه،یعنی بعد از اضافه کردن پوشه حاوی glossary ها،وقتی apply می کنم،بعد از لود چند تا glossary سر یکیشون گیر می کنه
یاسر جان درود ! من هم این مشکلو دارم یعنی تا حالا فقط از دو نسخه اوبونتو استفاده کردم(12.04 & 13.04) و توی هردو هم این مشکلو داشتم ... بعضی پست ها رو دیدم که میگن مثلا فلان دیکشنری (hfarsi و . . .) این مشکلو داره باید بگم اتفاقا من با Hfarsi مشکل نداشتم ولی کلی دیگه بودن که این مشکلو باهاش داشتم ... هنوز نتونستم راه درست پیدا کنم اما کمتر از ۱۰ تا دیکشنری به برنام معرفی کردم اون هم همرو شناخت ... یعنی تو سیستم من مشکل از اینه که اون \وشه ای که برا اسکن معرفی میکنی فایل زیاد توش نباشه ... خیلی عجیبه ها ... (چقد بد گفتم امیدوارم متوجه شده باشی‌!)

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
« پاسخ #2 : 16 تیر 1392، 11:59 ب‌ظ »
یاسر جان درود ! من هم این مشکلو دارم یعنی تا حالا فقط از دو نسخه اوبونتو استفاده کردم(12.04 & 13.04) و توی هردو هم این مشکلو داشتم ... بعضی پست ها رو دیدم که میگن مثلا فلان دیکشنری (hfarsi و . . .) این مشکلو داره باید بگم اتفاقا من با Hfarsi مشکل نداشتم ولی کلی دیگه بودن که این مشکلو باهاش داشتم ... هنوز نتونستم راه درست پیدا کنم اما کمتر از ۱۰ تا دیکشنری به برنام معرفی کردم اون هم همرو شناخت ... یعنی تو سیستم من مشکل از اینه که اون \وشه ای که برا اسکن معرفی میکنی فایل زیاد توش نباشه ... خیلی عجیبه ها ... (چقد بد گفتم امیدوارم متوجه شده باشی‌!)
چند تا رو دونه دونه اضافه کردم که کار خوب جلو می رفت،ولی یه دفعه کرش کرد و دیگه goldendict باز نمی شه ](*,)
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
« پاسخ #3 : 17 تیر 1392، 12:06 ق‌ظ »
فکر کنم نسخه جدید برنامه این مشکل رو نداره! نسخه جدید رو باید از گیت هاب بگیرید.
خبرنامه شماره یک (زمستان ۹۱) رو بخونید اونجایک تاپیک درباره این مشکل معرفی شده و یکی از بچه ها توی یکی از پستهای اون تاپیک برای همین نسخه فعلی، glossary های سالمی آپلود کرده
« آخرین ویرایش: 17 تیر 1392، 12:08 ق‌ظ توسط کیان ام »

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
« پاسخ #4 : 17 تیر 1392، 01:58 ق‌ظ »
مشکل با کم کردن تعداد glossary ها حل شد
مرسی :)

آفلاین پرنده

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 71
پاسخ : مشکل با glossary های goldendict [حل شد]
« پاسخ #5 : 20 تیر 1392، 10:08 ق‌ظ »
این خبرنامه یک زمستان ۹۱ لینکش کجاست ؟
در ضمن گلدن دیک من وسط معرفی hfarsi گیر کرد من ری استارت کردم دستگاه را الان دیگه از کار افتاده ، چی کار کنم ؟

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
« پاسخ #6 : 20 تیر 1392، 10:14 ق‌ظ »
این خبرنامه یک زمستان ۹۱ لینکش کجاست ؟
در ضمن گلدن دیک من وسط معرفی hfarsi گیر کرد من ری استارت کردم دستگاه را الان دیگه از کار افتاده ، چی کار کنم ؟
من که رفتم و پوشه glassoryرو بردم یه جای دیگه(آدرش رو عوض کردم) بعد گلدن دیکت رو با system monitor بستم و یه بار دیگه اجراش کردم که باز شد،بعد باز شدنش  تعداد glassory ها رو کم کردم(از پوشه حذف کردم) و آدرش جدید پوشه رو بهش دادم و مشکل حل شد

آفلاین پرنده

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #7 : 20 تیر 1392، 10:42 ق‌ظ »
مشکل اینه که گلدن دیک دیگه درست باز نمی شه ، یعنی اجراش که می کنم علامتش میاد که داره لود میشه اما کار نمی کنه
چی کار کنم ؟

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
« پاسخ #8 : 20 تیر 1392، 10:58 ق‌ظ »
مشکل اینه که گلدن دیک دیگه درست باز نمی شه ، یعنی اجراش که می کنم علامتش میاد که داره لود میشه اما کار نمی کنه
چی کار کنم ؟
می دونم،کاری که گفتم رو بکن احتمالا درست می شه،واسه من که این جوری درست شد

آفلاین پرنده

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #9 : 20 تیر 1392، 12:39 ب‌ظ »
مرسی مشکل اجرای گلدن دیک حل شد ،‌حالا می خوام یک یا دو گلوسری فارسی نصب کنم ، اگه جایی هست که لینک سالمی ارایه می ده که بی درد سر نصب شه اگه میشه معرفی کنید ( چون مال خودم را می ترسم دوباره گیر کنه ) درضمن گلوسری کاملی باشه اگه هست !!!!
راستی خودم دو تا گلوسری انگلیسی به انگلیسی هم دانلود کردم که فکر نمی کنم مشکل داشته باشند ، دارند ؟