انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آیا روش نصبی alternative برای گنو لینوکس وجود دارد؟  (دفعات بازدید: 2696 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 487
سلام به همگی

آیا روش نصبی alternative برای گنو لینوکس وجود دارد ؟ مثلا نصب از طریق محیط داس یا نصب مستقیم از روی هارد ؟!
دیگه در این انجمن Log in و فعالیتی نخواهم داشت.

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2745
  • من عاشق یونیکسی ها هستم
بله وجود داره
والا اوبونتو که برای آخرین نسخه اش نگذاشته ولی توی سایتش میشه از بقیه ی فورک هاش را پیدا کرد
آرچ هم که تنها روش نصبش از طریق خط فرمانه
بهتون پیشنهاد می کنم به دنیای بزرگ شبه−یونیکس وارد بشید و از پیشرفت لذت ببرید
جیمیلم

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
سلام به همگی

آیا روش نصبی alternative برای گنو لینوکس وجود دارد ؟ مثلا نصب از طریق محیط داس یا نصب مستقیم از روی هارد ؟!

داس که یه سیستم عامل دیگست ... احتمالا منظورتون در حالت تکست مود هست، بله تقریبا همشون یه حالت تکست مود برای این کار کنار گذاشتند اما آرچ،جنتو و ... بصورت پیشفرض نصابشون تکست مود است.
در مورد نصب از هارد هم تو انجمن بحث شده بود فکر کنم به نتیجه هم رسید یه سرچ کوچیک کنید پیداش می کنید

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
سلام به همگی

داس که یه سیستم عامل دیگست ... احتمالا منظورتون در حالت تکست مود هست، بله تقریبا همشون یه حالت تکست مود برای این کار کنار گذاشتند اما آرچ،جنتو و ... بصورت پیشفرض نصابشون تکست مود است.
در مورد نصب از هارد هم تو انجمن بحث شده بود فکر کنم به نتیجه هم رسید یه سرچ کوچیک کنید پیداش می کنید
بله منظور من همون حالت تکست مود هستش که در داس آدرس بدم فایل installer را از روی هارد اجرا کنه،
دنبال روشیم که لازم نباشه توزیع را از روی CD/DVD نصب کنم،در مورد تاپیکهای قبلی هم ممنون میشم آدرسشو بذارید یا بهم بگید تو چه بخشهایی بودند(همین بخش بودند؟)

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
سلام به همگی

بله منظور من همون حالت تکست مود هستش که در داس آدرس بدم فایل installer را از روی هارد اجرا کنه،
دنبال روشیم که لازم نباشه توزیع را از روی CD/DVD نصب کنم،در مورد تاپیکهای قبلی هم ممنون میشم آدرسشو بذارید یا بهم بگید تو چه بخشهایی بودند(همین بخش بودند؟)
شما که نمیخواهید از سی دی و دی وی دی استفاده کنید خوب چرا از روی فلش نصب نمیکنید؟

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
سلام به همگی

شما که نمیخواهید از سی دی و دی وی دی استفاده کنید خوب چرا از روی فلش نصب نمیکنید؟

مشکل اینجاست فلش ندارم و کلا زیاد هم با فلش سروکار ندارم از طرفی نصب از روی فلش خیلی طول میکشه اگه usb2 باشه که مادربردم هست!

آفلاین بابک طور

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 800
بلخره شما باید یجوری فایل‌ها رو بریزی رو هارد یا نه؟

یا درایو نوری یا فلش. اگه انقدر حرفه‌ای هستی که یراغ هارد به هارد و از این داستانا که خوب حتماْ یکی رو داری یه فلش بهت امانت بده. نداری؟
خودت رو اذیت نکن عزیز. با فلش انقدر هم طول نمیکشه. من win7 رو با فلش ۱۳ نصب کردم. اینکه دیگه اوبونتو خودمونه.

آفلاین MohammadH

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 33
فلش ها سریع تر از CD/DVD نصب میکنند. باز با این حال باید ببینید که آیا فایل فشرده از کل فایل سیستم توزیعتون موجود هست؟