انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: راهنمایی برای خرید قطعات سیستم  (دفعات بازدید: 7661 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین snake

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
پاسخ به: راهنمایی برای خرید قطعات سیستم
« پاسخ #15 : 05 آبان 1387، 04:41 ب‌ظ »
سلام
اگه قیمت برات مهم نیست gell و ocz بهترین رم های بازارن.
موفق باشی

Linux is not a word,It's a SPRITE

آفلاین atavakoli

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 76
« پاسخ #16 : 05 آبان 1387، 10:58 ب‌ظ »
نقل‌قول
در مورد مک اینتاش سیستم خوبیه ولی چون تعداد کمی از اون توی بازار هست احتمالا اگر مشکله ویژه‌ای باهاش داشته باشی دوستان خیلی نمیتونند بهت کمک کنند اگر توی لینوکس حرفه‌ای هستید و میتونید خودتون اگر مشکلی پیش بیاد حلش کنید به مک اینتاش + لینوکس فکر کنید

من اون سیستم رو که گفتم چون یه سیستم قویه و علاوه بر این مک هم روش قابل نصب شدن هست .
من مک کار نیستم ولی حالا که میخوام یه سیستم ببندم دوست دارم قوی باشه تا شاید در آینده هم تونستم روش مک نصب کنم.
لطفا یه بار دیگه قطعات رو ببینید
http://secure.newegg.com/WishList/PublicWishDetail.aspx?WishListNumber=8773007

یه سری قطعات هم تو این آدرس معرفی شده ه نگاهی بندازین ببینید اینها چطورند ؟ البته سیستم بالایی قویتره

http://www.i-phone.ir/users/iphone/blogs/howto-install-mac-on-your-pc-fa

بی زحمت  :oops:

کسی ما رو مورد عنایت قرار نمیده ؟

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
« پاسخ #17 : 06 آبان 1387، 12:54 ق‌ظ »
نقل‌قول
در مورد مک اینتاش سیستم خوبیه ولی چون تعداد کمی از اون توی بازار هست احتمالا اگر مشکله ویژه‌ای باهاش داشته باشی دوستان خیلی نمیتونند بهت کمک کنند اگر توی لینوکس حرفه‌ای هستید و میتونید خودتون اگر مشکلی پیش بیاد حلش کنید به مک اینتاش + لینوکس فکر کنید

من اون سیستم رو که گفتم چون یه سیستم قویه و علاوه بر این مک هم روش قابل نصب شدن هست .
من مک کار نیستم ولی حالا که میخوام یه سیستم ببندم دوست دارم قوی باشه تا شاید در آینده هم تونستم روش مک نصب کنم.
لطفا یه بار دیگه قطعات رو ببینید
http://secure.newegg.com/WishList/PublicWishDetail.aspx?WishListNumber=8773007

یه سری قطعات هم تو این آدرس معرفی شده ه نگاهی بندازین ببینید اینها چطورند ؟ البته سیستم بالایی قویتره

http://www.i-phone.ir/users/iphone/blogs/howto-install-mac-on-your-pc-fa

بی زحمت  :oops:

کسی ما رو مورد عنایت قرار نمیده ؟

قربان شما میخواهید یه کاری بکنید که به ۲ دلیل کسی اینجا نمیتونه بهتون راهنمائی کنه

دلیل اول اینه که خیلی کم افرادی هستند که این کار  ( نصب مک او اس روی پی سی ) رو انجام داده باشند پس دیتای این کار خیلی کمه

دلیل دوم اینه که این کار خلاف قوانین کپی رایت و بنابر این خلاف منش و قوانین این فروم هستش پس اگر کسی هم بدونه در موردش صحبت نمیکنه  ;)

موفق باشید

آفلاین atavakoli

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 76
« پاسخ #18 : 06 آبان 1387، 05:17 ب‌ظ »
نقل‌قول
قربان شما میخواهید یه کاری بکنید که به ۲ دلیل کسی اینجا نمیتونه بهتون راهنمائی کنه

دلیل اول اینه که خیلی کم افرادی هستند که این کار  ( نصب مک او اس روی پی سی ) رو انجام داده باشند پس دیتای این کار خیلی کمه

دلیل دوم اینه که این کار خلاف قوانین کپی رایت و بنابر این خلاف منش و قوانین این فروم هستش پس اگر کسی هم بدونه در موردش صحبت نمیکنه  Wink

موفق باشید

سلام

با تشکر از شما من فقط می خوام بدونم چنین سخت افزار هایی برای لینوکس خوبه یانه
شاید اصلا هم نتونم سی دی لئوپارد رو گیر بیارم ولی حالا که می خوام یه سیستم جدید ببندم می خوام اگه یه وقتی تصمیم به دیدن مک هم داشتم سیستمم جواب بده و اگرنه با این همه تالار های لینوکسی هنوز اول راه لینوکسم حالا کو تا مک ...

حالا به نظر شما چنین سخت افزار هایی برای لینوکس خوبه یانه؟

آفلاین part

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 30
« پاسخ #19 : 09 آبان 1387، 12:26 ق‌ظ »
یک نسخه مک وجود داره که میتونید روی هر مدل پی سی نصب کنید اطلاعات بشتر رو با گوگل کردن بدست بیارید
قطعاتی رو که من به شما پیشنهاد کردم با توجه به قیمت و کارکرد مناسبی که توی یکسال گذشته داشتند بهتون گفتم بیش از این من که کم آوردم . روشون هم لینوکس نصب کردم. ;D
--------------------------
منظورم فقط اطلاع رسانی بود
« آخرین ویرایش: 13 آبان 1387، 01:45 ق‌ظ توسط part »

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
« پاسخ #20 : 09 آبان 1387، 12:57 ق‌ظ »
نقل‌قول

دلیل دوم اینه که این کار خلاف قوانین کپی رایت و بنابر این خلاف منش و قوانین این فروم هستش پس اگر کسی هم بدونه در موردش صحبت نمیکنه  Wink

موفق باشید

سلام

با تشکر از شما من فقط می خوام بدونم چنین سخت افزار هایی برای لینوکس خوبه یانه
شاید اصلا هم نتونم سی دی لئوپارد رو گیر بیارم ولی حالا که می خوام یه سیستم جدید ببندم می خوام اگه یه وقتی تصمیم به دیدن مک هم داشتم سیستمم جواب بده و اگرنه با این همه تالار های لینوکسی هنوز اول راه لینوکسم حالا کو تا مک ...

حالا به نظر شما چنین سخت افزار هایی برای لینوکس خوبه یانه؟

سلام

آقا شرمنده نمیدونم چرا این پستتون از قلمم افتاد و دیر جواب میدم

این قطعاتی که اینجا هست ( که ظاهرا به دلیل دیر جواب دادن من خیلیهاش هم اوت شده  :oops: ) چیزای بدی نیست ولی بهتره که شما یه گوگل بکنید برای مک

اگر بخوام توضیح بدم اینجوریه که شما بایستی حتی الامکان همون قطعاتی که مک بر روی کامپیوتر هاش نصب میکنه رو خریداری کنید

در غیر این صورت باید ببینید که برای این سخت افزار که میخواهید بخرید پتچش  :-X توی اون جور سایتها هست یا نه

در کل این تتمه قطعات که مونده نبایستی چیزهای بدی باشه ولی یکم با قطعات موجود توی بازار ایران متفاوته (‌یا اینکه اطلاعات من کمه )

در اون خصوص هم اگر نتونستین لینکهاشو پیدا کنید پرایوت پی ام بدین  ;)

پاینده باشید

آفلاین snake

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
« پاسخ #21 : 12 آبان 1387، 02:18 ب‌ظ »
یک نسخه مک کرک شده وجود داره که میتونید روی هر مدل پی سی نصب کنید اطلاعات بشتر رو با گوگل کردن بدست بیارید
قطعاتی رو که من به شما پیشنهاد کردم با توجه به قیمت و کارکرد مناسبی که توی یکسال گذشته داشتند بهتون گفتم بیش از این من که کم آورد روشون هم لینوکس نصب کردم
سلام
لطفا قوانین سایت رو رعایت کنید.
موفق باشید

Linux is not a word,It's a SPRITE

آفلاین part

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 30
« پاسخ #22 : 13 آبان 1387، 01:47 ق‌ظ »
یک نسخه مک کرک شده وجود داره که میتونید روی هر مدل پی سی نصب کنید اطلاعات بشتر رو با گوگل کردن بدست بیارید
قطعاتی رو که من به شما پیشنهاد کردم با توجه به قیمت و کارکرد مناسبی که توی یکسال گذشته داشتند بهتون گفتم بیش از این من که کم آورد روشون هم لینوکس نصب کردم
سلام
لطفا قوانین سایت رو رعایت کنید.
موفق باشید
اصلاح شد فقط جهت اطلاع رسانی بود