انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: Kingsoft Office جایگزین Microsoft Office برای ابونتو، مینت و زیرشاخه‌های آنها  (دفعات بازدید: 9958 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
نسخه جدید این نرم‌افزار با بهبودهای بیشتر بتازگی منتشر شده. برای دیدن لاگ تغییرات و چگونگی نصب به این آدرس مراجعه کنید.

Godisnowhere

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
آخر ماهی ترافیکی برام نمونده که دانلودش کنم. اونهایی که نصب و تست می کنند یک بازخوردی اینجا بذارند.

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
مجوز استفاده ازش چیه؟

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
اگر قراره از نرم افزارايى كه اومدم تمام هدفشونو شبيه ويندوز بودنه استفاده كنيم دليل مهاجرتمون چيه واقعاً ؟ خيلى مسخرست . كاش اينايى كه پتانسيلشو داشتند يكاره بهتر ميكردند شايد از MO هم بهتر در ميومد .

آفلاین علی نعمت اللهی

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 648
  • every thing is [im]possible
    • وبلاگ شخصی من
اگر قراره از نرم افزارايى كه اومدم تمام هدفشونو شبيه ويندوز بودنه استفاده كنيم دليل مهاجرتمون چيه واقعاً ؟ خيلى مسخرست . كاش اينايى كه پتانسيلشو داشتند يكاره بهتر ميكردند شايد از MO هم بهتر در ميومد .
مشکل اینه که طراح ها و برنامه نویس ها با هم همکاری زیادی ندارن. مثلا من میام یه نرم افزار عالی میسازم که همه کاری می کنه اما طراح خوبی نیستم که این باعث پایین اومدن یوزر فرندلی بودن میشه. این مشکل رو نرم افزار های زیادی دارن مثل همین libre office.
اما شرکت های پولداری مثل اپل و ماکروسافت طراح استخدام می کنن.
------------------------------
این لینک 64 بیتی نداره؟

آفلاین علی هردان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 243
کدبسته  ](*,)
نسخه پولی هم داره.

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
کد بسته بودنش به کنار. طبق چیزایی که خوندم حتی فایل‌های odt و ods و ... نمی‌تونه بخونه. (فایل‌های لیبره‌آفیس و ...)

آفلاین אוּרִיאֵל

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 641
  • bin/Matin/ !#
    • bin/Matin/ !#
کد بسته بودنش به کنار. طبق چیزایی که خوندم حتی فایل‌های odt و ods و ... نمی‌تونه بخونه. (فایل‌های لیبره‌آفیس و ...)

با اين وضع هيچ دليلى واسه استفاده ازش وجود نداره . همون كد بسته بودنش كافيه . اگر هم هيچ چاره ى ديگه اى نباشه بهتره ويندوز مجازى نصب كنى كه از بقيه نرم افزار ها هم راحت استفاده كنى .

آفلاین HSN6

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • یک راَکتیست اسپرانتیست پایتونیست گودوئیست!
    • بلاگ شخصی
فعلا چون وقت ندارن ، زبان‌های راست به چپ مثل فارسی خودمون رو هم نمی‌تونند اضافه کنند.
خب کدبسته هم که هست... فرض می‌کنیم اصن همچین چیزی به وجود نیومده!

آفلاین Bijan

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 742
  • Debian 11
نسخه جدید این نرم‌افزار با بهبودهای بیشتر بتازگی منتشر شده. برای دیدن لاگ تغییرات و چگونگی نصب به این آدرس مراجعه کنید.

با زبان فارسی هماهنگی خوبی داره یا نه؟ من برام زیاد کد باز و بسته بودن مهم نیست بیشتر کارایی نرم افزار رو نگاه میکنم الان هم از اپن آفیس به جای لیبره آفیس استفاده میکنم. با آفیس مایکروسافت هماهنگی خوبی داره؟ الان عکس رو دیدم ابن برنامه از روبان استفاده میکنه به جای منو؟ اگه اینطور باشه که خیلی خوبه چون روبان از منو خیلی دم دست تره و سریع تر میتونی عمل کنی
« آخرین ویرایش: 29 تیر 1392، 03:21 ب‌ظ توسط BijanRTW »

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
نقل‌قول
با زبان فارسی هماهنگی خوبی داره یا نه؟ من برام زیاد کد باز و بسته بودن مهم نیست بیشتر کارایی نرم افزار رو نگاه میکنم الان هم از اپن آفیس به جای لیبره آفیس استفاده میکنم. با آفیس مایکروسافت هماهنگی خوبی داره؟ الان عکس رو دیدم ابن برنامه از روبان استفاده میکنه به جای منو؟ اگه اینطور باشه که خیلی خوبه چون روبان از منو خیلی دم دست تره و سریع تر میتونی عمل کنی
من از سر کنجکاوی نصبش کردم و تا لحظاتی دیگر حذفش می‌کنم.
از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کنه و حروف رو بصورت جدا جدا نشون میده. کدبسته هست. فرمت‌های odt و ods رو پشتیبانی نمی‌کنه.

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
من از سر کنجکاوی نصبش کردم و تا لحظاتی دیگر حذفش می‌کنم.
از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کنه و حروف رو بصورت جدا جدا نشون میده. کدبسته هست. فرمت‌های odt و ods رو پشتیبانی نمی‌کنه.
ممنون که اطلاع رسانی کردید. دقیقا همین مواردی برام سوال بود که جواب دادید.
به نظر من هم موفق نخواهد بود. چون نوآوری نداره. کد بسته بودنش باعث میشه همیشه پر از مشکل باشه.
odt و ods رو مایکروسافت آفیس هم باز می‌کنه اونوقت این باز نمی‌کنه. برای لینوکس هم هست مثلا...
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2745
  • من عاشق یونیکسی ها هستم
نرم افزاری که کدبسته باشه وضعش از این بهتر نمیشه.
بهتون پیشنهاد می کنم به دنیای بزرگ شبه−یونیکس وارد بشید و از پیشرفت لذت ببرید
جیمیلم

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
چه ربطی داره برادر من
شما هم تا بیکار می شی ....
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین MHA152

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2745
  • من عاشق یونیکسی ها هستم
چه ربطی داره برادر من
چی چه ربطی داره؟مشکلاتش را دارم میگم که دوستان گفتند
بهتون پیشنهاد می کنم به دنیای بزرگ شبه−یونیکس وارد بشید و از پیشرفت لذت ببرید
جیمیلم