انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل در نصب درایور در کوبونتو.  (دفعات بازدید: 2130 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mr.xubuntu

• Full Member
  • *
  • ارسال: 210
مشکل در نصب درایور در کوبونتو.
« : 13 آبان 1387، 07:33 ب‌ظ »
سلام دوستان.

من کوبونتو رو تازه نصیبدم.ولی وقتی که کوبونتو میاد بالا(حالت الترنیت) میگه شما باید برای فعال شدن درایور کارت گرافیکتون یه بسته(درايور) که ازاد نیست رو فعال کنید(2 تا بسته

هست.یکی ورژن و یکی هم 177 که خوب اون 177 بهتر هست و من اونو انتخاب میکنم.).ولی وقتی رو گزینه active کلیلک میکنم یه صفحه میاد و میگه downloading driver ...... و سریع

میره و هیچ اتفاقی هم نمی افته.

میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟حتما باید به اینترنت وصل باشم؟یعنی خود کوبونتو این بیسه رو نداره رو خودش؟

کارت گرافیکم هم Nvidia 8500 gt هست.

یا حق.
« آخرین ویرایش: 14 آبان 1387، 02:56 ب‌ظ توسط Mr.xubuntu »

آفلاین Mr.xubuntu

• Full Member
  • *
پاسخ به: مشکل در نصب درایور در کوبونتو.
« پاسخ #1 : 14 آبان 1387، 02:57 ب‌ظ »
دوستان كسي نبود يه راهنمايي كوچيك بكنه؟

يعني كسي نميدونه بايد چي كار كنم؟

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
« پاسخ #2 : 14 آبان 1387، 03:24 ب‌ظ »
دوستان كسي نبود يه راهنمايي كوچيك بكنه؟

يعني كسي نميدونه بايد چي كار كنم؟

سلام

این موضوع چند روزه که توی فروم داره روش بحث میشه  ;)

ولی در کل باید به اینترنت وصل باشید یا اینکه بسته ها رو دانلود کنید و روی سیستمتون منتقل کنید

یه سرچ تو فروم بزنید اگر باز مشکلی بود بفرمائید

موفق باشید

آفلاین Mr.xubuntu

• Full Member
  • *
« پاسخ #3 : 15 آبان 1387، 12:06 ب‌ظ »
ميشه بگيد كجاها ديگه روش بحث شده؟

اگه ميشه لينكشو بديد ..... .

آفلاین Roozbeh Shafiee

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1260
  • Be Free
    • Roozbeh Shafiee Personal Home Page
« پاسخ #4 : 15 آبان 1387، 12:45 ب‌ظ »
سلام دوستان.

من کوبونتو رو تازه نصیبدم.ولی وقتی که کوبونتو میاد بالا(حالت الترنیت) میگه شما باید برای فعال شدن درایور کارت گرافیکتون یه بسته(درايور) که ازاد نیست رو فعال کنید(2 تا بسته

هست.یکی ورژن و یکی هم 177 که خوب اون 177 بهتر هست و من اونو انتخاب میکنم.).ولی وقتی رو گزینه active کلیلک میکنم یه صفحه میاد و میگه downloading driver ...... و سریع

میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟حتما باید به اینترنت وصل باشم؟یعنی خود کوبونتو این بیسه رو نداره رو خودش؟

یا حق.

تشریف بیارین لاگ اصفهان اونجا من درایور کارت گرافیکتون رو من توی آرشیوم دارم بهتون می دم . تقریبا ۲۵ مگابایته
Cloud Infrastructure and Virtualization Architect

Roozbeh Shafiee Home Page : http://RoozbehShafiee.Com

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
« پاسخ #5 : 15 آبان 1387، 12:55 ب‌ظ »
سلام دوستان.

یا حق.

تشریف بیارین لاگ اصفهان اونجا من درایور کارت گرافیکتون رو من توی آرشیوم دارم بهتون می دم . تقریبا ۲۵ مگابایته

بعد بردید هی بگید اصفهانیای خس....  :-X  ;)

آفلاین Mr.xubuntu

• Full Member
  • *
« پاسخ #6 : 15 آبان 1387، 06:52 ب‌ظ »
سلام دوستان.

یا حق.

اقا چشم.ما جلسه ي بعد مياييم هم ubuntu 8.10 رو ميگيرم هم اين درايور رو و هم جواب سوال هامو.خييل ارادت دلريم.

يا حق.