انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: سوال : بهترین برنامه برای ویرایش تگ mp3 در اوبونتو چیست ؟  (دفعات بازدید: 5191 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین s27

• Full Member
  • *
  • ارسال: 197
  • מוטורולה
سلام
من یک مشکلی دارم و نمی تونم از پلی لیست استفاده کنم برای همین آهنگ هام رو ویراش می کنم : کاور + نام خواننده + نام آلبوم + متن آهنگ + سبک آهنگ + شماره آهنگ + سال تولید آهنگ
در ویندوز از نرم افزار جت آدیو استفاده می کردم ممنون میشم دوستان مشابهش رو بهم معرفی کنند که تمامی آپشن ها ی فوق رو پشتیبانی کنه
اگر شما ردهت را فرابگیرید، ردهت را آموخته‌اید و اگر شما اسلکور را فرابگیرید لینوکس را

آفلاین علی هردان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 243

آفلاین مُحَمَّدْ

• Full Member
  • *
  • ارسال: 217
Easytag رو باهاش کار کردم خصوصیاتی که می‌خواین رو داره
درسته که درست نیست ولی درست نیست که بگیم درسته.

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design
Easytag

تایید میشه ;)

آفلاین Masoud92m

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1347
جدا از Easytag مدتی هست که با خود پلیر clementine تک ها رو ویرایش میکنم، امکانات خوبی داره، شاید بهتر از Easytag !
منتظر نباش که مرگ تو کی میاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه کسی سمت تو نمیاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه میبینی که کسی حرفتو نمیخواد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
مثل من مثل خیلی ها ..... آزاد باش مثل من مثل خیلی ها

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
puddle tag
شبیه mp3 tag هست
من راضیم ازش خدا هم راضی باشه
:D

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
من با Audio Tag Tool کار می‌کنم. کارش خوبه...
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
سلام
من یک مشکلی دارم و نمی تونم از پلی لیست استفاده کنم برای همین آهنگ هام رو ویراش می کنم : کاور + نام خواننده + نام آلبوم + متن آهنگ + سبک آهنگ + شماره آهنگ + سال تولید آهنگ
در ویندوز از نرم افزار جت آدیو استفاده می کردم ممنون میشم دوستان مشابهش رو بهم معرفی کنند که تمامی آپشن ها ی فوق رو پشتیبانی کنه
کتابخونهٔ موزیک من بیشتر از ۵۰ گیگابایته و تگ همه‌اش رو درست کردم. easy tag  بهترینه. کار باهاش رو یاد بگیری سرعت انجام کارهات خیلی بالا می‌ره. وقتی در ستون میانی چند فایل رو انبخاب می‌کنی و در ستون راست تگ رو می‌نویسی (مثلن اسم خواننده)، دکمهٔ سمت راست تگ رو بزن تا تغییر روی تمام فایلهای انتخابی انجام بشه. همچنین Fill Tags  این نرم‌افزار خیلی به درد می‌خوره. در بقیه نرم‌افزارها که دوستان گفتند باید یکی یکی تگ‌ها رو درست کرد که برای تعداد کم خوبه.

« آخرین ویرایش: 26 مهر 1392، 12:44 ب‌ظ توسط امید توانا »

آفلاین Masoud92m

• High Hero Member
  • *
@امید توانا

اگه منظورتون از
نقل‌قول
همچنین Fill Tags  این نرم‌افزار خیلی به درد می‌خوره. در بقیه نرم‌افزارها که دوستان گفتند باید یکی یکی تگ‌ها رو درست کرد که برای تعداد کم خوبه.
اینه که مثلا باید آهنگ های یک آلبوم رو تک تک اسم آلبوم رو توش بنویسیم باید بگم که clementine هم میتونه همزمان روی تعداد زیادی mp3 تگ بذاره و مثل easy tag نیاز نیست که برای اعمال روی همه آهنگ های انتخاب شده تیک بغل رو بزنیم .

ویژگی خوب دیگه clementie که در easy tag ندیدم (شاید داشته باشه !) مثل وقتی که title بی ربطی روی آهنگ باشه اما روی اسم آهنگ نام ترک هست، توی easy tag مجبور بودم که دستی کپی کنم اما توی clementine کلید F2 میتونه title رو از روی اسم موزیک کپی کنه

ببخشید طولانی شد .

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *

اینه که مثلا باید آهنگ های یک آلبوم رو تک تک اسم آلبوم رو توش بنویسیم باید بگم که clementine هم میتونه همزمان روی تعداد زیادی mp3 تگ بذاره و مثل easy tag نیاز نیست که برای اعمال روی همه آهنگ های انتخاب شده تیک بغل رو بزنیم .
قابل مقایسه با easytag نیست. مثلن شما می‌تونید تونید تو کلمنتاین تگ شماره آهنگ و تعداد کل آهنگ رو خودکار درست کنید؟
ویژگی خوب دیگه clementie که در easy tag ندیدم (شاید داشته باشه !) مثل وقتی که title بی ربطی روی آهنگ باشه اما روی اسم آهنگ نام ترک هست، توی easy tag مجبور بودم که دستی کپی کنم اما توی clementine کلید F2 میتونه title رو از روی اسم موزیک کپی کنه
ببخشید طولانی شد .
fill tags برای همین کاره، ولی هوشمندانه‌تر. Rename files and directories هم داره که کار وارون رو انجام میده، یعنی اسم فایل رو بر پایهٔ تگ‌ها تغییر می‌ده. گزینهٔ Process Fields هم داره که می‌تونید تگ‌ها رو خودکار ویرایش کرد (مثلن underline  رو به space تبدیل کنه)

آفلاین Masoud92m

• High Hero Member
  • *
البته easytag قابلیت کار روی کاور رو هم داره که clementine نداره !
مدت های با easytag کار میکردم اما رابطه کاری clementine برای راحت تره،‌ به هر حال هر کدوم برتری هایی دارن ;)

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
بیشتر از 1 ترابایت موزیک دارم. تگ‌های حدودا 700 گیگش رو درست کرده‌ام. بهترین نرم‌افزار برای این کار همون mp3tagـه. توی لینوکس puddletag شبیهه بهش.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
@ علیرضاااااا و آرمان:
puddletag هم به نظر من خیلی خوبه و از اونجایی که کیوته، از این به بعد از اون استفاده می‌کنم.

آفلاین s27

• Full Member
  • *
  • ارسال: 197
  • מוטורולה
ممنون از دوستان puddletag رو در مخازن پیدا کردم باهاش کار می کنم نتیجه رو روی دستگاه های مختلف بررسی می کنم امیدوارم که مشکلی نظیر عدم نمایش برخی تگ ها مخصوصا کاور رو نداشته باشد
اگر شما ردهت را فرابگیرید، ردهت را آموخته‌اید و اگر شما اسلکور را فرابگیرید لینوکس را

آفلاین علی هردان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 243
بیشتر از 1 ترابایت موزیک دارم. تگ‌های حدودا 700 گیگش رو درست کرده‌ام. بهترین نرم‌افزار برای این کار همون mp3tagـه. توی لینوکس puddletag شبیهه بهش.
مجوز این یک ترابایت موزیک چیه؟ آزاد و رایگان هستن؟ :D