انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: دبیان در ورژن جدید خود از XFCE به جای گنوم به عنوان میزکار پیش فرض استفاده میکند  (دفعات بازدید: 6454 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4865
  • masoft قدیم
پس خودت هم قبول داری که اکثریت کاربران گنوم ۲ از گنوم شل خوششون نمیاد و گنوم پنل را ترجیح میدند!
ترک عادت سخته، بخصوص برای کاربرانی که برای سال‌های متوالی دارن با یک سیستم خاص کار می‌کنند. معادل اون رو می‌تونید برای کیبردهای QWERTY ببینید. اکثریت QWERTY رو ترجیح میدن، در حالی Dvorak یا Colemak طراحی فوق‌العاده بهتری دارند.

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
پس خودت هم قبول داری که اکثریت کاربران گنوم ۲ از گنوم شل خوششون نمیاد و گنوم پنل را ترجیح میدند!
ترک عادت سخته، بخصوص برای کاربرانی که برای سال‌های متوالی دارن با یک سیستم خاص کار می‌کنند. معادل اون رو می‌تونید برای کیبردهای QWERTY ببینید. اکثریت QWERTY رو ترجیح میدن، در حالی Dvorak یا Colemak طراحی فوق‌العاده بهتری دارند.
۱+

آفلاین siavash_siavash

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 271
ترک عادت سخته
خب از کجا میدونی اونایی که از گنوم ریزش کردن همشون بخاطر ترک عادت این کارو کردن؟؟ شاید برای خودشون دلایل دیگری داشتن! شاید دلایل فنی داشتن برای کوچ نکردن به گنوم شل! (یکیش خودم)
اون مثال کیبرد هم مثال خوبیه ولی با اینحال نمیتونه با قطعیت ثابت کنه کنه که کاربرای گنوم هم به همین دلیل (مقاومت در برابر تغییر) ریزش کردن؛ شاید ریزش طرفدارای گنوم دلیل دیگری داشته باشه. (در مورد شخص من که اینطوره، یعنی ترس از تغییر نبوده)
« آخرین ویرایش: 18 آبان 1392، 08:56 ب‌ظ توسط siavash_siavash »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19704
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
آقا من متوجّه دلیل بحث نمی‌شم، دوست نداری استفاده نکن، توی یه سیستم‌عامل آزاد هیچ‌کس نمی‌تونه مجبورت کنه به استفاده از گنوم‌شل یا هر میزکار دیگه‌ای
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین siavash_siavash

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 271
آقا من متوجّه دلیل بحث نمی‌شم، دوست نداری استفاده نکن، توی یه سیستم‌عامل آزاد هیچ‌کس نمی‌تونه مجبورت کنه به استفاده از گنوم‌شل یا هر میزکار دیگه‌ای
???
این تاپیک خیلی وقته داره خاک میخوره، شما رفتی از تو آرشیو درش آوردی که همینو بگی؟!
چشم استفاده نمیکنم.
« آخرین ویرایش: 01 دی 1392، 08:18 ب‌ظ توسط siavash_siavash »