انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ‍‍پیدا کردن و دانلود فایل های مربوط به ۲ ماه پیش در ftp  (دفعات بازدید: 1522 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ali_najafi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
سلام
من یه اکانت ftp دارم و میخوام به سرور ftp کانکت شم و تمام فایل هایی که مربوط میشه به ۲ماه پیش تا الان رو از ftp بریزمش روی vpsم. میشه کمک کنید که چطور این کار رو کنم ؟

آفلاین VAHIDN

• Full Member
  • *
  • ارسال: 191
  • Kubuntu 16.04
    • پشتیبان فارسی انجمن ساز IPB
با سلام :)
سروری که FTP هست دسترسی به روت دارید ؟
در حالت معمولی می تونید از طریق برمان wget چنین کاری کنید :
wget -m ftp://username:password@ipکافیه در ترمینال VPS خودتون فرمان بالا رو اجرا کنید که username و Password نام کاربری و کلمه رمز عبور FTP شما هستند و IP هم که IP سرور FTP تون هست.
wget رو هر جا اجرا کنید فایل ها به شاخه کنونی شما منتقل می شه.
موفق باشید

آفلاین ali_najafi

• Newbie
  • *
توی این سرور ftp مجموعه ای از پوشه است که هر کدام از این پوشه ممکنه روزانه ، هفتگی یا گاهی اوقات ماهی  یک بار آپدی بشه (منظورم این هست که فایل جدید ریخته بشه). حالا کاری که من میخوام بکنم این هست که ماهی یکبار ویا و ماهی یکبار به این سرور ftp کانکت بشم و تمام فایل هایی که توی این مدت یک ماهه یا دوماهه روی سرور ftp ریخته شده رو بریزم روی vps خودم.
من الان میتونم فایل ها و پوشه های سرور  ftp رو بریزم روی vpsام ولی کلی فایل تکراری هم ریخته میشه روی vpsم که باز هم پیدا کردن فایل های مربوط به دوماه پیش تا الان، کار خیلی سختی هست.

حالا من دنبال اسکریپتی میگردم که بعد از کاکنت شدن به سرور ftp ، خودش تمام فایل های از اه پیش تا الان رو بریزه روی vpsم. تا جایی که متوجه شدم باید با دستور find تمام فایل ها جستجو بشه و نتیجه فرستاده بشه به دستور get یا mget تا ریخته بشه روی سرور خودم.

ممنون میشم اگر میتونید، کمکم کنید.

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4867
  • masoft قدیم
از csync استفاده کنید.

آفلاین ali_najafi

• Newbie
  • *
از csync استفاده کنید.

csync چطور میتونه کمکم کنه ؟؟

آفلاین جادی

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1604
    • در دفاع از آزادی بیان
به lftp هم نگاه کن. کلاینت اف تی پی است با کلی خرت و خورت اضافه از جمله امکان میرور کردن (فقط فایل های تغییر کرده یا جدید رو بگیره) و اینجور چیزها.
آزادی کیبورد حق هر انسان است - جادی