انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آنتی ویروس برای لینوکس  (دفعات بازدید: 3604 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین alis313

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 313
  • هو معکم اینما کنتم

آفلاین EMoshiri

• Full Member
  • *
  • ارسال: 127
پاسخ به: آنتی ویروس برای لینوکس
« پاسخ #1 : 15 دی 1387، 02:38 ب‌ظ »
اينم يكي ديگه. ميگن خوبه. راست و دروغش با گويندش.
اسمشم اينه: ClamTK
آدرسشم اينه: http://clamtk.sourceforge.net
سايزشم اينه: 105KB~

آفلاین alis313

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 313
  • هو معکم اینما کنتم
« پاسخ #3 : 15 دی 1387، 02:58 ب‌ظ »
شاید تاپیک مشابه زده باشم ولی در کنارش تاپیکهای دیگه هم زدم خوشحال می شدم نظرت رو در مورد اونها هم می دونستم جناب Behnam Golds
البته خوشحال شدم که کسی هست که راه به راه اشکالات منو می گیره قصدم این بود که تو انجمن اگه ببینی بقیه بحث ها ما شا ا... خیلی پر باره مثل کافه ابوتنو در حالی که در زمینه نر م افزار بخصوص نر م افزار های تخصص چیز زیادی اینجا نیست من نمی گم اشتباه نکردم ولی قصدم خیربوده نه خود نمایی خیلی از دوستان که سراغ لینوکس نمی این به خاطرذاینه که فکر می کنن نر م اغزاری شبیه انچه که در ویندوز باهاش کار می کنن تو لینوکس پیدا نمی کنن خواستم اینقدر نر م افزار متنوع از عمومی و تخصصی اینجا معرفی کنم تا راهنمایی باشه واسه دیگران.

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
« پاسخ #4 : 15 دی 1387، 03:19 ب‌ظ »
شاید تاپیک مشابه زده باشم ولی در کنارش تاپیکهای دیگه هم زدم خوشحال می شدم نظرت رو در مورد اونها هم می دونستم جناب Behnam Golds
البته خوشحال شدم که کسی هست که راه به راه اشکالات منو می گیره قصدم این بود که تو انجمن اگه ببینی بقیه بحث ها ما شا ا... خیلی پر باره مثل کافه ابوتنو در حالی که در زمینه نر م افزار بخصوص نر م افزار های تخصص چیز زیادی اینجا نیست من نمی گم اشتباه نکردم ولی قصدم خیربوده نه خود نمایی خیلی از دوستان که سراغ لینوکس نمی این به خاطرذاینه که فکر می کنن نر م اغزاری شبیه انچه که در ویندوز باهاش کار می کنن تو لینوکس پیدا نمی کنن خواستم اینقدر نر م افزار متنوع از عمومی و تخصصی اینجا معرفی کنم تا راهنمایی باشه واسه دیگران.

دوست عزیز چرا ناراحت میشی ؟
اولا که خیلی ممنونم از زحماتی که میکشی ، من نگفتم قصدت خودنمایی بوده . فقط خواستم بگم اگر خواستی مطلبی رو بنویسی قبلش جستجو کن اگر پست مشابهی نبود بعد پست جدید بزن . دلیلش رو میدونی ؟  برای اینکه انجمن بیخودی شلوغ نشه و کسی که مثل من تازه کاره و میاد اینجا توی این پستها که همش مربوط به یک مطلبه گم نشه.

ضمنا ممنون میشم اگر نرم افزاری معرفی می کنی حداقل یک خط در موردش و در مورد نحوه کاربردش توضیح بدی.

باز هم به بزرگواری خودت ببخش ...

آفلاین EMoshiri

• Full Member
  • *
  • ارسال: 127
« پاسخ #5 : 15 دی 1387، 03:30 ب‌ظ »
به نظرم بد نشد كه اين تاپيك را زدي چون هم دو تا نرم افزار معرفي شد و هم كلي لينك مطالب قبلي مرتبط با آنتي ويروس بدست آورديم  ;D
البته بهنام جان هم درست ميگه . بهنام جان از لينكاتم ممنون.