انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: حفاظت از سورس  (دفعات بازدید: 2082 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین PunkGeek

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 573
پاسخ : حفاظت از سورس
« پاسخ #15 : 08 آذر 1392، 08:22 ب‌ظ »
چون لایسنسش باید ماهیانه پرداخت بشه برای همین نمیتونم این ریسک رو در ایران بکنم که هیچ کسی توش برای لایسنس نرم افزار حاظر به هزینه نیست حالا چه برسه توی هاستنگ که طرف برای یه برنامه ی 1.000 تومنی دنبل کرکه، چه برسه به برنامه ای که 100 هزار تومن هزینه ی ماهیانش باشه
۱. ایرانی ها نرم افزارهای خارجی رو کرک شده استفاده می کنند که کسی نیست یقه شون رو بگیره و گرنه توی ایران می تونی یقه دزدها رو راحت از طریق قانون بگیری.
۲. ویندوز، فوتوشاپ وووو کرک میشن بعد انتظار داری نرم افزارت رو نشه کرک کرد؟!
۳. به فکر سود از حاشیه هم باش :) اینطوری خسارتی که از فروش نرفتن مستقیم خود نرم افزار (یعنی استفاده دزدها) می بینی رو جبران می کنی. همه سود مایکروسافت از فروش مستقیم سیستم عاملش نیست حتی ممکنه ویندوز کرک شده برای مایکروسافت سودآورتر باشه
۴. اگر بازار هدفت اون ادمینهایی هستن که برای 1000 تومن دنبال کرک می گردن، از همین الان توی تجارتت شکست خوردی. در غیر این صورت یک شرکت درست حسابی که پول داره نمیاد خودش رو از پشتیبانی محروم کنه و نسخه دزدی استفاده کنه!
۵. در نهایت انتخاب با خودته. روی یک ایده کلی بحث کردیم نه اینکه بخوام به رویه کاری ات ایراد بگیرم.
۶. اگر اون مسئله لوکال رو نداشتی می تونستی بری سراغ دنیای کلودها و امنیتت کد تامین می شد.

کلود رو میشه توضیح بدید که چی کار میتونم بکنم؟
لوکال رو یه جوری خودم حل میکنم

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
« پاسخ #16 : 08 آذر 1392، 08:45 ب‌ظ »
آیا می تونی به کد جی میل، نرم افزارهای اداری آنلاین گوگل وووو دسترسی داشته باشی؟! =>‌ ارایه خدمات ابری به کاربر

آفلاین DebianGod

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 461
  • Ruby
« پاسخ #17 : 08 آذر 1392، 08:55 ب‌ظ »
آیا می تونی به کد جی میل، نرم افزارهای اداری آنلاین گوگل وووو دسترسی داشته باشی؟! =>‌ ارایه خدمات ابری به کاربر

یه کم شبیه همون روشی هست که من گفتم
یادمه دوسال پیش استاد طراحی سایت با سی پلاس پلاس یه چیز جالب یاد داد اونم این بود که
میومد نرم افزار کد های پی اچ پی رو از سرور میگرفت و برای کلاینت ها اجرا میکرد اینطوری هم سرعت سایت میره بالا
هم نیازی به سخت افزار خیلی بالایی نیست
یعنی کد ها توی سرور اصلی خونده میشن و توی سرور سایت اجرا میشن
مثل فیسبوک که اگه سرور اصلی کدش رو ابدیت کنه تمام زیر مجموعه سرور هاش هم همون کد اولیه رو اجرا میکنند
بدلیل متنفر بودن از ابونتو دیگه این فروم نمیام