انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: Xtreme Download Manager از جاوا استفاده میکنه؟؟؟؟  (دفعات بازدید: 2229 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین siavash_siavash

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 271
آقا من تو این فروم یه تاپیک زده بودم در مورد بهترین دانلود منجر اندروید پرسیدم، اکثریت گفتن Xtereme download Manager، یادمه چند نفر دیگه هم که در مورد بهترین دانلود منجر لینوکس اینجا تاپیک زده بودن، بازم اکثریت نظرشون روی همون XDM بود؛ امروز که به وبسایت اصلیش سر زدم دیدم نوشته برای اجرا شدن به جاوا نیاز داره:
http://xdman.sourceforge.net/
خب حالا بازم میگید XDM بهترینه؟ این چجور بهترینیه که توفیقِ اجباری نصیب ما میکنه (ریسکِ استفاده از جاوا) !
« آخرین ویرایش: 11 آذر 1392، 05:51 ب‌ظ توسط siavash_siavash »

آفلاین xubuntu4iran

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 748
جاوا چه ریسکی داره؟ این نرم افزار کامپیوتر هست نه موبایل یا تبلت!

آفلاین siavash_siavash

• Sr. Member
  • *
جاوا چه ریسکی داره؟ این نرم افزار کامپیوتر هست نه موبایل یا تبلت!
حالت خوبه؟  ???

آفلاین xubuntu4iran

• Hero Member
  • *
نقل‌قول
حالت خوبه؟
حالم خوب خوبه، سوالمو جواب ندادی؟

آفلاین siavash_siavash

• Sr. Member
  • *
نقل‌قول
حالت خوبه؟
حالم خوب خوبه، سوالمو جواب ندادی؟
برای اینکه xdm کار کنه نیاز به جاوا رانتایم داره؛ در مورد حفره های جاوا چیزی نشنیدی؟!!

آفلاین xubuntu4iran

• Hero Member
  • *
نقل‌قول
آقا من تو این فروم یه تاپیک زده بودم در مورد بهترین دانلود منجر اندروید پرسیدم، اکثریت گفتن Xtereme download Manager
نقل‌قول
در مورد حفره های جاوا چیزی نشنیدی؟!!
گوشیت آندرویدیه؟ جاوا زبان برنامه‌نویسی native آندرویده! اینو می‌دونستی؟

آفلاین siavash_siavash

• Sr. Member
  • *
نقل‌قول
آقا من تو این فروم یه تاپیک زده بودم در مورد بهترین دانلود منجر اندروید پرسیدم، اکثریت گفتن Xtereme download Manager
نقل‌قول
در مورد حفره های جاوا چیزی نشنیدی؟!!
گوشیت آندرویدیه؟ جاوا زبان برنامه‌نویسی native آندرویده! اینو می‌دونستی؟
واقعأ فکر میکنی XDM فقط برای اندرویده؟؟؟؟ نخیر من منظورم نصب روی لینوکس بود، اون تاپیکی که اشاره کردم در مورد اندروید، فقط یه اشاره بود و بحثش از این تاپیک جداست.

آفلاین !

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 586
  • Don't Panic!
    • مانیتورینگ سایت
آقا من تو این فروم یه تاپیک زده بودم در مورد بهترین دانلود منجر اندروید پرسیدم، اکثریت گفتن Xtereme download Manager، یادمه چند نفر دیگه هم که در مورد بهترین دانلود منجر لینوکس اینجا تاپیک زده بودن، بازم اکثریت نظرشون روی همون XDM بود؛ امروز که به وبسایت اصلیش سر زدم دیدم نوشته برای اجرا شدن به جاوا نیاز داره:
http://xdman.sourceforge.net/
خب حالا بازم میگید XDM بهترینه؟ این چجور بهترینیه که توفیقِ اجباری نصیب ما میکنه (ریسکِ استفاده از جاوا) !

ریسک؟ :o

یا کوتا بیا یا برو خونه داداش :lolflag:
نظرت چیه که :

اندرویدو بزاریم کنار چون دالویک جاوا بیسه!
از اسکالا استفاده نکنیم چون جاوا بیسه!
از اوپن جی دی کی استفاده نکنیم چون جاوا بیسه!
و کلا نظرت چیه که بیخیال شیم!

اولا جاوا نسخه ی ۷ یکسری داستانا داشت که در مرحله ی حل بودش و این نرم افزاری که معرفی کردید جاوا۶ میخواد!

دوما وقتی این نرم افزار متن بازه احتمالا بتونی با چیزی مثل gcj اونو به کد ماشین برای معماری خودت کامپایل کنی و نیازی به استفاده از جی آر ایی نداشته باشی.
I just felt like running

Altern AI Directory --- GitHub

آفلاین siavash_siavash

• Sr. Member
  • *
ریسک؟ :o

یا کوتا بیا یا برو خونه داداش :lolflag:
نظرت چیه که :

اندرویدو بزاریم کنار چون دالویک جاوا بیسه!
از اسکالا استفاده نکنیم چون جاوا بیسه!
از اوپن جی دی کی استفاده نکنیم چون جاوا بیسه!
و کلا نظرت چیه که بیخیال شیم!
خب میگی چه کنیم که هم بتونیم از XDM استفاده کنیم هم از جاوا صرف نظر کنیم؟
نقل‌قول
اولا جاوا نسخه ی ۷ یکسری داستانا داشت که در مرحله ی حل بودش و این نرم افزاری که معرفی کردید جاوا۶ میخواد!
سواد انگلیسیت منو کشته! دوباره به اون صفحه ای که آدرس دادم برو، نوشته:
XDM requires Java SE 6 or Higher
نقل‌قول
دوما وقتی این نرم افزار متن بازه احتمالا بتونی با چیزی مثل gcj اونو به کد ماشین برای معماری خودت کامپایل کنی و نیازی به استفاده از جی آر ایی نداشته باشی.
دیپلم به پایین صحبت کن منم بفهمم.

آفلاین احسان☺ -

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 937
  • !no power geek

نقل‌قول
سواد انگلیسیت منو کشته! دوباره به اون صفحه ای که آدرس دادم برو، نوشته:
XDM requires Java SE 6 or Higher

خب مگه داریوش چی گفت؟
اونی هم که گذاشتی نوشته جاوای 6 یا بالاتر رو لازم داره.

آفلاین siavash_siavash

• Sr. Member
  • *
خب مگه داریوش چی گفت؟
اونی هم که گذاشتی نوشته جاوای 6 یا بالاتر رو لازم داره.
بله داره میگه جاوا 6 یا بالاتر ولی یه داریوش جوری گفت انگار که XDM با ورژن 7 نمیتونه کار کنه. ضمنأ نسخه 6 جاوا هم مشکل امنیتی داره.

آفلاین siavash_siavash

• Sr. Member
  • *
کسی راهی بلد نیست که بشه از XDM بدون وجود جاوا استفاده کرد؟ اگه راهی نباشه من یکی که دور XDM رو خط میکشم!

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
کسی راهی بلد نیست که بشه از XDM بدون وجود جاوا استفاده کرد؟ اگه راهی نباشه من یکی که دور XDM رو خط میکشم!
وقتی با جاوا نوشته شده چه جور میخاین بدون جاوا اجراش کنین ؟ نمیشه دیگه . پایه ای ترین پیش نیازش که باید موجود باشه . به جاش از uget با پلاگین aria2c استفاده کنین .

آفلاین xubuntu4iran

• Hero Member
  • *
نقل‌قول
کسی راهی بلد نیست که بشه از XDM بدون وجود جاوا استفاده کرد؟
این استفاده نکردنت از جاوا خنده داره! یعنی این همه گوشی آندرویدی تو ریسک هستن؟ من باور نمی کنم دبیان یک نرم افزار ریسکی رو تو مخزن استیبلش قرار بده! تو مخازن اصلی همه ی توزیع ها جاوا وجود داره، همه تو ریسک هستن؟

آفلاین siavash_siavash

• Sr. Member
  • *
این استفاده نکردنت از جاوا خنده داره! یعنی این همه گوشی آندرویدی تو ریسک هستن؟ من باور نمی کنم دبیان یک نرم افزار ریسکی رو تو مخزن استیبلش قرار بده!
سایر کامپوننتهای جاوا رو نمیدونم، ولی استفاده از رانتایمِ جاوا تحت وب چیز خیلی خطرناکیه اخبارشم درز کرده و همه میدونن، حفره های خطرناکی داره و هکرها براحتی میتونن کنترل سیستم رو بدست بگیرن. اگه مثلأ شما SDK جاوا رو نصب کنی توسیستمت برای برنامه نویسی و ارتباطشو با وب قطع کنی مشکلی نداره، ولی ارتباطش با وب خطرناکه. (و متأسفانه این دقیقأ همون چیزیه که پیش نیاز XDM  و بعضی دیگه از نرم افزاراست  :'( ).
« آخرین ویرایش: 11 آذر 1392، 10:52 ب‌ظ توسط siavash_siavash »