انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در مورد سینامون در لینوکس مینت ۱۵ (حل شد)  (دفعات بازدید: 1583 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Sina471

• Full Member
  • *
  • ارسال: 175
با سلام خدمت دوستان،
دیروز تصمیم گرفتم روی لینوکس مینت ۱۵، دسکتاپ Gnome نصب کنم. متاسفانه بعد از نصب وقتی گزینه gnome رو در صفحه لاگین انتخاب میکردم، بعد از لود gnome ناقص بود. به هر حال تصمیم گرفتم کلا gnome رو پاک کنم. با جستجو توی گوگل دستورات لازم پاک کردنشو پیدا کردم. اون دستورات کل مخازن مربوط رو هم پاک میکرد. بعد از اجرا و ریستارت سیستم، گراب مینت بالا میاد. اما بعد از انتخاب گزینه مینت، یک صفحه سیاه میاد که از من لاگین و پسورد ورود میخاد. بعد از وارد کردن اطلاعات، توی همون صفحه سیاه welcome میده و بعد این ظاهر میشه:
sina@linux>-در واقع مینت بالا میاد اما گویا واسط گرافیکی نداره! با همین فکر، با دستور ppoeconf، به نت وصل شدم و با دستور زیر یک بار سینامون رو نصب کردم:
sudo apt-get install cinnamonبعد از نصب، ریستارت که کردم باز هم همون مشکل بود. حالا میخوام بدونم چطور میشه مشکل رو حل کرد؟ میشه دوباره سینامون رو داشت؟ یا باید دوباره مینت رو نصب کنم؟
ممنون از شما،
سینا
« آخرین ویرایش: 28 آذر 1392، 09:09 ب‌ظ توسط Sina471 »

آفلاین Sina471

• Full Member
  • *
به نظرم مشکل خیلی حاده که تا حالا اساتید نظری ندادن :)... به نظرم باید دوباره نصب کنم نه؟

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
به نظرم مشکل خیلی حاده که تا حالا اساتید نظری ندادن :)... به نظرم باید دوباره نصب کنم نه؟
نه
sudo apt-get install mdmاگه گفت نصبه:
sudo dpkg-reconfigure mdmمراحلو طی و ری استارت کن

آفلاین Sina471

• Full Member
  • *
لطف کردید سالار جان. درست شد :) ممنونم