انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چجوری باید به صورت ادمین وارد لینوکس فدورا شد؟؟(حل شد)  (دفعات بازدید: 2322 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین kases

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 86
سلام دوستان

لطفا راهنمایی کنید من فدورا ۲۰ رو نصب کردم و الان می خوام به صورت ادمین لاگین کنم اما بلد نیستم چون که می خوام بعضی از فایلهای مخزن رو ویرایش کنم اما اجازه نمیده باید حتما به صورت ادمین لاگین کنم تا اجازه بده حالا چکار کنم ](*,)

« آخرین ویرایش: 29 آذر 1392، 03:58 ب‌ظ توسط kases »

آفلاین mojtabarezaei76

• Full Member
  • *
  • ارسال: 179
منظورت روته :o :o
اونکه
susu -c "دستور"
دنیا را دو گونه می توان تغییر داد: با قلم (كاربست اندیشه) و با شمشیر (كاربست زور)

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
این سوالها بارها به زبانهای مختلف (فارسی انگلیسی روسی فرانسوی وووو) توسط کاربرهای (ایرانی بریتانیایی روس فرانسوی وووو) جواب داده شده. از گوگل استفاده کن و وقتت رو با انتظار کشیدن برای رسیدن به جواب یک سوال تکراری هدر نده.

آفلاین kases

• Jr. Member
  • *
اونکه
susu -c "دستور"

ممنون دوست عزیز
من می خوام فایلهایی که تو قسمت  etc/yum.repos.d به نامهای fedora.repoوfedora-updates.repo وfedora-updates-testing.repoرو ویرایش کنم وقتی که این فایلها رو با برنامه gedit باز میکنم و تغییرات اعمال میکنم نمیتونم این تغییرات ذخیره کنم  فکر کنم باید به صورت دسترسی ادمین وارد بشم تا اجازه تغییر بده حالا موندم چیکار کنم ](*,)

آفلاین mojtabarezaei76

• Full Member
  • *
اونکه
susu -c "دستور"

ممنون دوست عزیز
من می خوام فایلهایی که تو قسمت  etc/yum.repos.d به نامهای fedora.repoوfedora-updates.repo وfedora-updates-testing.repoرو ویرایش کنم وقتی که این فایلها رو با برنامه gedit باز میکنم و تغییرات اعمال میکنم نمیتونم این تغییرات ذخیره کنم  فکر کنم باید به صورت دسترسی ادمین وارد بشم تا اجازه تغییر بده حالا موندم چیکار کنم ](*,)
اینجوزی
su -c "gedit /etc/yum.repos.d/fedora.repo "
فقط بعدش ازت پسورد روت را می خواهد
دنیا را دو گونه می توان تغییر داد: با قلم (كاربست اندیشه) و با شمشیر (كاربست زور)

آفلاین kases

• Jr. Member
  • *
اونکه
susu -c "دستور"

ممنون دوست عزیز
اینجوزی

ایول داداش مشکل حل شد دستت درد نکنه هزراتا لایک داری:guitar:

آفلاین mojtabarezaei76

• Full Member
  • *
اونکه
susu -c "دستور"

ممنون دوست عزیز
اینجوزی

ایول داداش مشکل حل شد دستت درد نکنه هزراتا لایک داری:guitar:
چاکریم ;D ;D