انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پیشنهاد میکنم آن نشاندهنده جنسیت را از روی کابران بردارید.  (دفعات بازدید: 5502 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین گیسو

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
درود.
این که طرف مقابل چه جنسیتی دارد ، بیشتر مربوط است به سایت هائی که (برای وصل کردن ) آمدند و در سایت هائی که هدف اصلی بالابردن سطح دانش کاربران است ، لزومی به مشخص شدن جنسیت کاربر نیست. چه فرق میکنه که چه کسی (از نظر جنسیت) به پرسش فنی دیگری پاسخ میدهد؟ هر که هست و هر جنسیتی دارد مگر فرقی هم میکند؟ بنظر من چون الگو بردای قالب این سایت از روی فروم های دوست یابی بوده ، خود بخود و بدون تغییر انجام شده . آن آیتم جنسیت هم بدون اینکه ضرورتی داشته باشد .آورده شده.
بنابراین پیشنهاد میکنم رهبریت سایت این نمایش جنیست کاربر را حذف کنند.
کاملا تازه کار و دارای زوبونتو(18.4) و لینوکس مینت(19.3) همراه با ویندوز اکس پی روی دو رایانه ی (32bit).

آفلاین alend

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1317
اول عنوان را درست کنید!
موافقم.

آفلاین HSN6

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • یک راَکتیست اسپرانتیست پایتونیست گودوئیست!
    • بلاگ شخصی
آره ، ما هم موافقیم !
البته خانوما می‌تونند جنسیت رو مذکر بذارن ولی اون‌موقع باید مثل مردا رفتار کنند. پس اذیت میشن.
احترام هم که به هر جنسیتی واجبه. پس دلیلی برای مشخص کردنش نیست.

آفلاین xubuntu4iran

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 748
من مخالفم، چه ربطی داره الون تو فیسبوک توئیتر جاهای دیگه مگه جنسیت رو مشخص نمی کنن تو اگر نمی‌خوای جنسیتت رو مشخص نکن!

آفلاین بی نام تا اطلاع ثانوی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 401
دلیلی برای اینکار نمیبینم. طبق گفته‌ی خود شما اینجا یک فروم علمی هست :)

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
موافقم
اتفاقا خیلی وقت بود می خواستم اینو مطرح کنم. اینجا خیلی از پستا تکراریه، از این پستای تکراری مال پسرا یه دونه هم جواب نمی گیره ولی مال دخترا تا ۴صفحه می کشه! نمونش یه تایپیک که تو این چند روزه جریان داشت و یه سوال خیلی ساده پرسیده بود که تا ۴ صفحه رفت(!) اما اگه همون سوال رو تو فروم جست و جو کنید میبینید مال پسرا فوقش به سه تا پست رسیده!(البته این به این معنا نیست که پست دخترا تو اینجا به جواب میرسه، بلکه بدتر پر اسپم میشه)نمی دونم این یعنی چی که پسره با این که جواب رو نمیدونه باز تو این پستا پاسخ روشن فکرانه میده یا حتی پاسخ یکی دیگه رو جمله بندیش رو عوض می کنه باز پست میده
به هر حال به نظر من اون آیکون به اون کوچیکی و مسخره ای انجمن تخصصی رو گاهی به انجمن های جفت گیری تبدیل می کنه

پ.ن:نظرسنجی بزار
« آخرین ویرایش: 12 دی 1392، 12:16 ب‌ظ توسط سالار مقدم »

آفلاین بی نام تا اطلاع ثانوی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 401
آخه چرا اینقدر حساسیت نشون میدید؟ من تازه فهمیدم این بغل جنسیت رو نشون میده  :o

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
بنظر شخصی من لزومی نداره که شرایط حاضر رو عوض کنیم. اجباری نیست که کسی جنسیتش رو مشخص کنه اگه کسی تمایل نداشت می‌تونه مشخص نکنه.

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 991
به نظر منم بهتره از نمای تاپیک حذف بشه.
اگر بخوام در مورد جنسیت (همین طور سن، محل سکونت و ...) کاربر بدونم به پروفایلش مراجعه می‌کنم. لازم نیست جنسیت هربار زیر نام کاربری تکرار بشه.
اگر جنسبت هست چرا سن نباشه پس؟
برای تماس با من: hello [at] sasan.me

آفلاین $

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
چه فرقی میکنه که جنسیت معلوم باشه یا نباشه؟
من تازه ثبت نام کردم و انتخاب جنسیت هم که زدم دختر ... جنسیت معلوم باشه بهتره.... چون تو بعضی از انجمن ها که جنسیت معلوم نیست بچه ها بد جور برخورد میکنن و یه حرفایی میزنن که نباید بزنن ( تو پیام خصوصی و ... ) اگه همه ی سایت ها جنسیت معلوم باشه خوبه
هر چند اینجا فکر کنم تشکر کم داره  :(

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
موافقم
اتفاقا خیلی وقت بود می خواستم اینو مطرح کنم. اینجا خیلی از پستا تکراریه، از این پستای تکراری مال پسرا یه دونه هم جواب نمی گیره ولی مال دخترا تا ۴صفحه می کشه! نمونش یه تایپیک که تو این چند روزه جریان داشت و یه سوال خیلی ساده پرسیده بود که تا ۴ صفحه رفت(!) اما اگه همون سوال رو تو فروم جست و جو کنید میبینید مال پسرا فوقش به سه تا پست رسیده!(البته این به این معنا نیست که پست دخترا تو اینجا به جواب میرسه، بلکه بدتر پر اسپم میشه)نمی دونم این یعنی چی که پسره با این که جواب رو نمیدونه باز تو این پستا پاسخ روشن فکرانه میده یا حتی پاسخ یکی دیگه رو جمله بندیش رو عوض می کنه باز پست میده
به هر حال به نظر من اون آیکون به اون کوچیکی و مسخره ای انجمن تخصصی رو گاهی به انجمن های جفت گیری تبدیل می کنه

پ.ن:نظرسنجی بزار

بله منم باهات موافقم که این اتفاق متاسفانه افتاد

من مخالف این قضیه نیستم

ولی فکر میکنم این کار پاک کردن صورت مساله هست و چیزی رو حل نمیکنه

شاید داره ایده آل فکر میکنم ولی باید هر فرد دیدش رو اصلاح کنه
به هر حال اینجا فروم علمی هست و باید درک کنیم برای کمک کردن به پیشرفت هم دیگه اینجا هستیم
 و وقتی به اهداف و فلسفه نرم افزار آزاد نگاه کنیم این قضیه خیلی عمیق تر میشه

آفلاین احسان☺ -

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 937
  • !no power geek
من دلیل آنچنان محکمی برای.تغیر شرایط نمیبینم.با دوستان موافقم که اگه کسی نمیخواد بدونه دختره یا پسز خوب میتونه نزنه.

آفلاین Bijan

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 742
  • Debian 11
لزومی نداره برداشته بشه! خوب شما جنسیت رو انتخاب نکن! دلیلی که آوردید محکم نیست

آفلاین Geek

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
  • The answer to life the universe and everything: 42
این تاپیک کم کم داره آزار دهنده میشه!

هم بودنش خوبه و هم نبودش و من نظر خاصی در مورد حذف یا باقی موندنش ندارم شاید نظرسنجی بهترین راه باشه که اونم ممکنه خیلی از دوستان شرکت نکنن و شاید بهترین راه تصمیم هیئت ناظران باشه.

ولی کلا تعداد کاربران خانم خیلی کمه بنابراین اون اتفاقاتی هم که دوستان اشاره کردن(کشیده شدن پاسخ ها تا به عرش و...) خیلی کم اتفاق می افته.
و به نظرم با این بحث ها داریم وقت تلف می کنیم.

خانم ها هم اگر رفتار زشتی دیدن خرجش یه دکمه گزارش هست و بس.

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
خب با حذف ارم جنسیت فقط صورت سوال پاک میشه.من با حذف ارم جنسیت مخالفم چون (با تمام احترام به همه عزیزان)ما را برمیگردنه به قرون وسطی.
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها