انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: KDE Wallet  (دفعات بازدید: 2720 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
KDE Wallet
« : 23 دی 1392، 07:05 ب‌ظ »
سلام
من یه مدتی هست که دارم KDE کار می کنم و خیلی هم حال می ده :)
فقط یه مشکلی دارم و اونم kde wallet هستش،یه سری از نرم افزارا پسورد رو توی اون نگه می دارن،این یارو هم تا سیستم روشن می شه پسورد می خواد،می خوام بدونم راهی نیست که نرم افزارایی مثل چغوک  و ... به kde wallet نداشته باشن؟ یا راهی نیست که این بابا هی ازم پسورد نخواد؟(بعد از لاگین)
مرسی
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
پاسخ : KDE Wallet
« پاسخ #1 : 23 دی 1392، 07:38 ب‌ظ »
سلام
فقط یه مشکلی دارم و اونم kde wallet هستش،یه سری از نرم افزارا پسورد رو توی اون نگه می دارن،این یارو هم تا سیستم روشن می شه پسورد می خواد،می خوام بدونم راهی نیست که نرم افزارایی مثل چغوک  و ... به kde wallet نداشته باشن؟ یا راهی نیست که این بابا هی ازم پسورد نخواد؟(بعد از لاگین)
مرسی
وارد kde wallet manager بشید و ناپویاش کنید.

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
« پاسخ #2 : 23 دی 1392، 08:32 ب‌ظ »
سلام
مرسی
وارد kde wallet manager بشید و ناپویاش کنید.
اگه منظورتون از این ناپویا همون برداشتن تیک enable the kde wallet subsystem هست،خوب چغوک و بقیه چیزایی که ازش استفاده می کنن رو چه جوری اجرا کنم؟
و اگه این ناپویا یه معنی دیگه می ده،بگید معنیش چیه :D
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
« پاسخ #3 : 24 دی 1392، 11:25 ق‌ظ »
شما گفتید چه جوری غیرفعالش کنم منم گفتم. اون مشکلات هم پدید میاد. هر برنامهٔ کی‌دی‌ای که پسورد نیاز داره اونوقت پسورد ازتون می‌خواد. ولی با کیف کی‌دی‌ای، تمام برنامه‌ها برای گرفتن پسوردها اول به این کیف مراجعه می‌کنند و کافیه شما یک بار کیف رو باز کنید. برای امنیت محلی خیلی خوبه. من نمی‌فهمم چرا می‌خواهید ناپویاش کنید. اگر خیلی اذیتتون می‌کنه خوب یه پسورد ساده روش بزارید ای حتی پسورد خالی روش بزارید.

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
« پاسخ #4 : 24 دی 1392، 03:54 ب‌ظ »
شما گفتید چه جوری غیرفعالش کنم منم گفتم. اون مشکلات هم پدید میاد. هر برنامهٔ کی‌دی‌ای که پسورد نیاز داره اونوقت پسورد ازتون می‌خواد. ولی با کیف کی‌دی‌ای، تمام برنامه‌ها برای گرفتن پسوردها اول به این کیف مراجعه می‌کنند و کافیه شما یک بار کیف رو باز کنید. برای امنیت محلی خیلی خوبه. من نمی‌فهمم چرا می‌خواهید ناپویاش کنید. اگر خیلی اذیتتون می‌کنه خوب یه پسورد ساده روش بزارید ای حتی پسورد خالی روش بزارید.
مرسی،فکر نمی کردم پسورد خالی رو هم قبول کنه :)
پسوردشو خالی گذاشتم دیگه هی نیاد نپرسه،مشکل این جوری حل شد :)