انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل mount نشدن درایوهای ویندوز در اوبونتو!!!  (دفعات بازدید: 1645 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین siawoosh

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
سلام
چند وقیه اوبونتو ۱۳.۱۰ رو در کنار ویندوز ۸ نصب کردم ولی امروز که وارد اوبونتو شدم درایوهای ویندوزی رو نمشناسه و میگه failed to mount لطفا دوستان کمک کنن

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
جوابش اینجاست : لینک
اینجا رو هم ببینید که قبلا در انجمن مطرح شده : http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=81742.0
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford

آفلاین bmmz

• Newbie
  • *
  • ارسال: 7
سلام من موقع نوشتن دستور mount /dev/sda1 /mnt/usbdisk برای انتقال فایل از فلش به محیط لینوکس تو VMware به ارور only root can do that میخورم میشه کمکم کنین واقعا گیج شدم، این محیط ترمینال لینوکس خیلی سخته....

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
اول دستورتون sudo بزارین و بعد ازتون پسورد می پرسه که میشه همون پسورد ورودتون به لینوکس . وقتی پسورد رو داخل ترمینال مینویسین چیزی نشون نمیده ولی شما پسورد رو بنویسین و enter رو بزنین .
تو ترمینال هر وقت به دست رسی روت احتیاج داشتین از sudo استفاده کنین .

آفلاین bmmz

• Newbie
  • *
  • ارسال: 7
خیلی ممنونم ازت
الان به یه مشکل دیگه خوردم mnt disk dosenot exit
میشه در این مورد راهنمایی کامل کنی میخوام یه برنامه که تحت لینوکس هستش فقط از طریق command اجراش کنم.
اونم از رو فلشم یا یه درایو هاردم که برنامه اونجاست چی جوری برنامه رو به لینوکس انتقال بدم؟؟؟

آفلاین بابک طور

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 800
سلام من موقع نوشتن دستور mount /dev/sda1 /mnt/usbdisk برای انتقال فایل از فلش به محیط لینوکس تو VMware به ارور only root can do that میخورم میشه کمکم کنین واقعا گیج شدم، این محیط ترمینال لینوکس خیلی سخته....
سلام.
سوالتون رو با ایجاد یک موضوع جدید بپرسید. زودتر به جواب می‌رسید.