انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: گزارش یک مشکل در مورد اینترنت اوبونتو و درخواست همفکری  (دفعات بازدید: 837 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Sina471

• Full Member
  • *
  • ارسال: 175
سلام،
2 3 روز پیش به دلیلی مجبور شدم اوبونتو 13.10 رو پاک کنم و دوباره نصب کنم. در نصب جدید متوجه شدم ک سرعت اینترنت به شدت کمه. خوب اول فکر کردم ممکنه اشکال از خود اینترنت و کمی سرعت اون باشه اما با تست روی ویندوز 8 دیدم که همه چی خوبه و مثل همیشه با سرعت حدود 900 کیلوبایت  تا ا مگ بر ثانیه دانلود دارم. بعد برگشتم به ابونتو و شروع به جستجو کردم. اول دیدم خیلی از دوستان پیشنهاد غیر فعال کردن IPV6 رو دادن. طبق دستورات اونکارو کردم و نتیجه تفاوتی نداشت. بعدش رفتم سراغ نصب و تنظیم apt-fast. سرعت بهتر شد اما شد حدود 100 تا 200 کیلوبایت بر ثانیه. توی Software center هم سرور ها رو تغییر دادم و باز هم نتیجه ای نداشت. لازم به ذکره که در اوبونتوی قبلی من بدون این کارا در ترمینال با حدود 400 کیلو دانلود داشتم. و در سافتور سنتر هم سرعت عالی بود. الان سرعت پیج باز کردن هم بده و یوتیوب به سختی لود میشه. اما قبلش عالی بود. حالا سوالم اینه. دیگه چه کاری میشه کرد؟. آیا ممکنه از بدیه نصب سخت افزار باشه؟
ممنونم،
سینا

آفلاین Sina471

• Full Member
  • *
اینم نتیجه در اوبونتو!. در حالی که پهنای باند 10 مگ هست و در ویندوز مشکلی ندارم..

آفلاین doomhammer65ir

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1572
    • IRAN Backup

آفلاین Sina471

• Full Member
  • *
امتحان کردم..مشکل پابرجاست...دوستان و اساتید دیگه، نظری ندارن؟

آفلاین hbb

• Newbie
  • *
  • ارسال: 19
درود,

یک روشی هست که من لینکش رو پیدا نمیکنم. اون هم اینه که IP-V6 رو Disable میکنی و باعث افزایش سرعت میشه. اون هم امتحان کنید.

آفلاین Sina471

• Full Member
  • *
درود,

یک روشی هست که من لینکش رو پیدا نمیکنم. اون هم اینه که IP-V6 رو Disable میکنی و باعث افزایش سرعت میشه. اون هم امتحان کنید.
سلام دوست عزیز، ممنون از نظرتون..اما همونطور که در نوشته ی اول من خوندید؛ من این کار رو کردم اما جواب نداد. :)