انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ناپایداری kde  (دفعات بازدید: 6985 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین PunkGeek

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 573
ناپایداری kde
« : 26 بهمن 1392، 06:58 ب‌ظ »
سلام
من یه 2 ماهی هست که رو آرچ kde نصب کردم این اواخر هم یه اپدیتی زدم
اما خیلی ناپایداری بعد اپدیت دارم، ارور ها عجیب زیاد میده یا یه نرم افزار رو اجرا نمیکنه یا خیلی کند میشه مخصوصا فایل منیجر دلفین
میخواستم بدونم این مشکل رو دوستان دیگه هم دارند؟ من بکاپ ندارم که برم دوباره قبل

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
پاسخ : ناپایداری kde
« پاسخ #1 : 26 بهمن 1392، 07:11 ب‌ظ »
سلام
اما خیلی ناپایداری بعد اپدیت دارم، ارور ها عجیب زیاد میده یا یه نرم افزار رو اجرا نمیکنه یا خیلی کند میشه مخصوصا فایل منیجر دلفین
میخواستم بدونم این مشکل رو دوستان دیگه هم دارند؟ من بکاپ ندارم که برم دوباره قبل
من هم آرچ+کی‌دی‌ای دارم و همیشه هم به‌روز هستم و هیچ مشکلی ندارم. اینجوری کسی نمی‌تونه کمک کنه. دقیقن بگید چه مشکلی دارید. اگه با نرم‌افزاری مشکل دارید از ترمینال اجراش کنید و ببینید مشکل چیه.

آفلاین PunkGeek

• High Sr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 26 بهمن 1392، 07:13 ب‌ظ »
سلام
من هم آرچ+کی‌دی‌ای دارم و همیشه هم به‌روز هستم و هیچ مشکلی ندارم. اینجوری کسی نمی‌تونه کمک کنه. دقیقن بگید چه مشکلی دارید. اگه با نرم‌افزاری مشکل دارید از ترمینال اجراش کنید و ببینید مشکل چیه.

م
ثلا نرم افزار xdman یا حتی خوده دلفین موقع اجرا خیلی طول میکشه یا گاهی حتی باز هم نمیشه اما توی xfce راحت اجرا میشند
دفعه پیش ابروی ما رو هم برد جلو این ویندوزی ها، یه ساعت موندم virtualbox بیاد بالا آخر بیخیال شدم رفتم توی xfce بالا اوردم کلی خندیدن :D

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
« پاسخ #3 : 26 بهمن 1392، 07:44 ب‌ظ »
مثلا نرم افزار xdman یا حتی خوده دلفین موقع اجرا خیلی طول میکشه یا گاهی حتی باز هم نمیشه اما توی xfce راحت اجرا میشند
دفعه پیش ابروی ما رو هم برد جلو این ویندوزی ها، یه ساعت موندم virtualbox بیاد بالا آخر بیخیال شدم رفتم توی xfce بالا اوردم کلی خندیدن :D
سیستمت مشکل داره. گفتم که برنامه رو از ترمینال اجرا کن و ببین مشکل چیه.
پ.ن: kget رو ول کردی و xdman رو استفاده می‌کنی؟ برنامه‌های جاوا کلن به درد نمی‌خورن. از جاوا دوری کن.

آفلاین PunkGeek

• High Sr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 26 بهمن 1392، 07:47 ب‌ظ »
مثلا نرم افزار xdman یا حتی خوده دلفین موقع اجرا خیلی طول میکشه یا گاهی حتی باز هم نمیشه اما توی xfce راحت اجرا میشند
پ.ن: kget رو ول کردی و xdman رو استفاده می‌کنی؟ برنامه‌های جاوا کلن به درد نمی‌خورن. از جاوا دوری کن.

فرقی نمیکنه
من دسکتاپ رو خاموش نمیکنم، بعد یه مدت که آپتایم بالا میره ناپادار میشه فرقی نداره چه از ترمینال و چه kde
kget چند تا فایل چند گیگی رو پروند برام کافیه، xdman رو روی 32 پارت میزارم برام کامل کار میده

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
« پاسخ #5 : 26 بهمن 1392، 08:02 ب‌ظ »

فرقی نمیکنه
من دسکتاپ رو خاموش نمیکنم، بعد یه مدت که آپتایم بالا میره ناپادار میشه فرقی نداره چه از ترمینال و چه kde
kget چند تا فایل چند گیگی رو پروند برام کافیه، xdman رو روی 32 پارت میزارم برام کامل کار میده
kget را با aria2 کن ، خیلی عالی جواب میده . راجع به خود کی دی ای هم لاگ ها را چک کن ، در کل کی دی ای بدونه ناپایداری که نمیشه .
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
« پاسخ #6 : 26 بهمن 1392، 08:32 ب‌ظ »
من هم آرچ و kde دارم ولی از این ناپایداری‌ها ندارم.
همینطور که آقای توانا کفتند از ترمینال اجرا کن ببین مشکل از کجاست؟

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
« پاسخ #7 : 26 بهمن 1392، 10:24 ب‌ظ »
همونطوری که دوستان گفتن ! اگر شما یه دکستاپ KDE بدون ناپایداری می خواید تنها راهش استفاده از توزیع آرچ هست ! پس الکی خودتون رو اذیت نکنید و برید سمت آرچ !
اما نظر شخصی بنده اول یه USER جدید بسازید بعد باهاش برید توی KDE اگر خطا های قبلی رو نداد USER خودتون رو پاک کنید و سعی کنید مثل بچه های خوب دیگه میزکار KDE رو آپدیت نکنید ! من خودم الان از آپدیت کرنلم می ترسم چون به محض آپدیت یکی از درایور ها از کار می افته اونوقت خر بیار و باقالی بار کن !
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design
« پاسخ #8 : 26 بهمن 1392، 10:36 ب‌ظ »
همونطوری که دوستان گفتن ! اگر شما یه دکستاپ KDE بدون ناپایداری می خواید تنها راهش استفاده از توزیع آرچ هست ! پس الکی خودتون رو اذیت نکنید و برید سمت آرچ !
ایشون تو پست اول گفتند که از آرچ استفاده میکنند ???

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 487
« پاسخ #9 : 27 بهمن 1392، 05:36 ب‌ظ »

فرقی نمیکنه
kget را با aria2 کن ، خیلی عالی جواب میده . راجع به خود کی دی ای هم لاگ ها را چک کن ، در کل کی دی ای بدونه ناپایداری که نمیشه .
چطوری؟ لطفا توضیح بدید.من سرچ کردم چیزی پیدا نکردم،برای Kget افزونه ای به این منظور هست؟ یا منظورتون uget بوده؟!
دیگه در این انجمن Log in و فعالیتی نخواهم داشت.

آفلاین PunkGeek

• High Sr. Member
  • *
« پاسخ #10 : 27 بهمن 1392، 05:59 ب‌ظ »
والا خوده system settings هم مثلا الان باز نمیشه
ببینید گاهی مثلا یه برنامه رو که میبندم بعد چند دقیقه بازش میکنم فقط چند لحظه ایکونش میاد رو موس که بالا پایین میره اما باز نمیکنن

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
« پاسخ #11 : 27 بهمن 1392، 06:15 ب‌ظ »

فرقی نمیکنه
چطوری؟ لطفا توضیح بدید.من سرچ کردم چیزی پیدا نکردم،برای Kget افزونه ای به این منظور هست؟ یا منظورتون uget بوده؟!
عذرخواهی اشتباه شد منظورم Uget بود .
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین PunkGeek

• High Sr. Member
  • *
« پاسخ #12 : 27 بهمن 1392، 10:26 ب‌ظ »
دوستان یه راهنمایی بکنید لطفا
یعنی این kde نمیخواد یه فکری یه حال پایداری میزه کارش کنه؟

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
« پاسخ #13 : 27 بهمن 1392، 10:36 ب‌ظ »
تا الان چند نفر بهت گفتن برنامه رو از ترمینال اجرا کن نتیجه رو اینجا بذار.
از اینکه ماوس بالا پایین می‌پره کسی به مشکل سیستم شما پی نمی‌بره.
پس به جای غر زدن برنامه رو از ترمینال اجرا کن نتیجه رو اینجا بذار.

آفلاین PunkGeek

• High Sr. Member
  • *
« پاسخ #14 : 28 بهمن 1392، 12:34 ق‌ظ »
تا الان چند نفر بهت گفتن برنامه رو از ترمینال اجرا کن نتیجه رو اینجا بذار.
از اینکه ماوس بالا پایین می‌پره کسی به مشکل سیستم شما پی نمی‌بره.
پس به جای غر زدن برنامه رو از ترمینال اجرا کن نتیجه رو اینجا بذار.

عرض کردم عزیز از ترمینال هم فرقی نمیکنه، غر چیه؟!
system settings رو که دیگه نمیتونم از ترمینال اجراش کنم
داخل ترمینال برنامه مورد نظر اجرا میشه اما تو kde نمیاد بالا مشکل اینه!