انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ویرایش اطلاعات اهنگ ها به صورت خودکار توسط دیتابیس انلاین  (دفعات بازدید: 2355 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mojtabazn

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 260
  • Arch + Lxqt +compiz
سلام

دوستان ایا با نرم افزاری کار کردین که مثلا بتونه قسمتی از اهنگ مرد نظر با دیتابیس انلاین چک کنه و اطلاعاتی از قبیل اسم اهنگ نام ارتیست و ژانر و ....

بصورت خودکار روی اهنگ ویرایش کنه کلی اهنگ دارم که  نه حوصلشو ونه وقتشو دارم که  دستی ویرایش کنم ............

یه خورده سرچ کردم اما فعلا که چیزی گیرم نیومده .....

ویرایش: الان easytag پیدا کردم ولی بازم اون چیزی که میخوام نیست
« آخرین ویرایش: 07 فروردین 1393، 12:05 ب‌ظ توسط mojtabazn »

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
پیشنهاد می‌کنم easytag رو امتحان کنید. از منوی Misc گزینه CD Data Base Search کار مشابهی رو انجام میده. البته فکر کنم حداقل اسم فایل‌ها باید نشانی از آلبوم رو داشته باشه.

* پیشنهادم اینه که قبل از شروع به کار از منوی Settings و گزینه Preferences و از زبانه Browser تیک گزینه Search Subdirectories رو بردارید که با اسکن‌های بی‌موقع وقتتون گرفته نشه.
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford

آفلاین mojtabazn

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 260
  • Arch + Lxqt +compiz
ممنون الان داشتم تستش میکردم که شما هم پست دادین
درسته حداقل اسمی چیزی بایستی باشه  من دنبال نرم افزاری هستم که اطلاعات خود صوت بگیره و با دیتابیس مقایسه کنه  مثل این سرویس هایی که یک اهنگ بدون نام میدی بهش و اون با مقایسه اطلاعات صوتی بهتون میگه چه اهنگی هست .ممنون

آفلاین Iman17

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 439
ممنون الان داشتم تستش میکردم که شما هم پست دادین
درسته حداقل اسمی چیزی بایستی باشه  من دنبال نرم افزاری هستم که اطلاعات خود صوت بگیره و با دیتابیس مقایسه کنه  مثل این سرویس هایی که یک اهنگ بدون نام میدی بهش و اون با مقایسه اطلاعات صوتی بهتون میگه چه اهنگی هست .ممنون
همین سرویسی که مثالش رو زدید رو دارید؟
منم کلی آهنگ داشتم ولی به نتیجه ای نرسیدم و همه رو با همون easytag دستی ویرایش کردم! :|
Fedora 20 - 64 bit - Xfce 4.10