انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: مشکل با نرم افزار Genymotion!! حل شد!  (دفعات بازدید: 8810 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3504
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
مشکل با نرم افزار Genymotion!! حل شد!
« : 09 فروردین 1393، 02:25 ب‌ظ »
سلام دوستان. من دیشب تصمیم گرفتم تا Genymotion رو نصب کنم. اول خواستم ویرچوال باکس رو نصب کنم. هرچی توی ترمینال دستور میزدم جواب نمیداد. تااینکه گفتم بیام توی Software Center بگردم ببینم هست یا نه. همچین که سرچ کردم دیدم تیک سبز  داره!!!  :o. ویرچوال باکس نصب بود و من خبر نداشتم  ;D
خب تا اینجا که مشکلی نیست. حالا اومدم Genymotion رو نصب کردم و اون فایل اندرویدی رو که می خواستم دانلود کردم. چون سیستمم ضعیفه اومدم ۲٫۳٫۷ رو گرفتم. چون رزولوشنش 480p بود. مشکل اینجاس که وقتی Play‌میزنم ارور میده. توی ویرچوال باکس هم که Start میزنم باز ارور میده. اینم ارور هاشون:
ویرچوال باکس:

Genymotion

به نظرتون مشکل از کجاس؟
-----
زوبونتو ۱۳٫۱۰
ویرچوال باکس 4.2.16

« آخرین ویرایش: 03 بهمن 1393، 12:55 ق‌ظ توسط Rasubuntu »
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین gilanar

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
پاسخ : مشکل با نرم افزار Genymotion!! حل شد!
« پاسخ #1 : 30 فروردین 1394، 07:22 ب‌ظ »
بعد از نصب genymotion  شما باید با دگمه add یک گوشی را انتخاب کنید بعد فایل گوشی رو دانلود کنید در ضمن هنگام باز کردن برنامه نیازی به ورچوال باکس نیست. بعد روی genymotion گوشی را انتخاب کرده و استار کنید. گوشی باید بدون خطا باز بشه و بعد هم هر نرم افزاری بخوای روش میتونی نصب کنی اگه هنگام نصب برنامه ای ارور cpu  داد اون هم یه راه حل ساده ای داره که اگه باهاش برخورد کردی تو تایپیک بعدی برات مینویسم

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 31 فروردین 1394، 03:57 ق‌ظ »
توصیه‌ی من ریشه‌کن کردن مشکله. یعنی به‌جای این برنامه، از android-x86 ساده و سرراست استفاده کن: http://www.android-x86.org/documents/virtualboxhowto
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Hecate

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
« پاسخ #3 : 10 اسفند 1394، 08:00 ب‌ظ »

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3504
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« پاسخ #4 : 10 اسفند 1394، 09:36 ب‌ظ »
والا این قضیه مال ۲ سال پیشه!! یادم نمیاد چجوری حل شد. ولی فکر میکنم با آپدیت کرنل و نصب ویرچوال باکس آخرین نسخه، مشکل حل شد. سیستم من ضعیفه. جنی موشن اصلا روش خوب اجرا نمیشه واسه همین بیخیالش شدم. اندروید رو هم خیلی وقته گذاشتم کنار.
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین Hecate

• Newbie
  • *
« پاسخ #5 : 11 اسفند 1394، 01:11 ق‌ظ »
ممنونم از پاسخ شما. هم کرنل آپدیته و هم ویرچوال باکس. جالبه هر راه حلی رو امتحان میکنم به در بسته میخوره  :)

آفلاین amirabbas3

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
« پاسخ #6 : 11 اسفند 1394، 08:29 ق‌ظ »
شما میتونی این رو تست کنی
http://cocland.com/tutorials/play-clash-clans-linuxاگر جواب نداد اینو نصب کن
http://www.jide.com/en/remixos-for-pcاندروید مستقل روی سیستمت نصب میشه البته روی فلش
من خودم راه اول رو انجام دادم جواب داد

آفلاین Hecate

• Newbie
  • *
« پاسخ #7 : 11 اسفند 1394، 11:17 ق‌ظ »
لینک اول که لینکهاش خداحافظی شدند. کاملش توی اسک اوبونتو هست.
لینک دوم کلا یه داستان دیگست. یه جورایی صورت مساله رو پاک کردنه :-|

آفلاین Saeid aZm

• Full Member
  • *
  • ارسال: 131
  • سعید اعظمی هستم و ادمین ماهنامه آنلاین iHARDWARE
« پاسخ #8 : 11 آذر 1395، 02:59 ق‌ظ »
درود
ببخشید من تاپیک رو باز اوردم بالا .مشکل من با این شبیه ساز اینه که نمیتونم بیشتر نرما فزار های سوشیال مثل واتس اپ و موبوگرام و این سری اپ هارو نصب کنم ایا راه حلی هست؟
اندروید نسخه X86 هم بدلیل عدم پشتیبانی پردازندم ازش بعد نصب نمیاد بالا و نمیتونم از این شبیه ساز استفاده کنم
چیو پیشنهاد می کنید ؟؟
چه زیباست رایگان بهتر زیستن را به دیگران بیاموزیم .به نظرم همون کاری که با دنیای متن باز میشه کرد.

آفلاین OMIDVAREJAVAN

• Full Member
  • *
  • ارسال: 221
  • تصویری از رباعیات خیام،نسخه ادوارد فیتزجرالد
« پاسخ #9 : 10 اسفند 1395، 01:08 ق‌ظ »
بعد از نصب genymotion  شما باید با دگمه add یک گوشی را انتخاب کنید بعد فایل گوشی رو دانلود کنید در ضمن هنگام باز کردن برنامه نیازی به ورچوال باکس نیست. بعد روی genymotion گوشی را انتخاب کرده و استار کنید. گوشی باید بدون خطا باز بشه و بعد هم هر نرم افزاری بخوای روش میتونی نصب کنی اگه هنگام نصب برنامه ای ارور cpu  داد اون هم یه راه حل ساده ای داره که اگه باهاش برخورد کردی تو تایپیک بعدی برات مینویسم
سلام من الان این مشکل cpu  رو پیدا کردم
نقل‌قول
Unable to start the virtual device.

VirtualBox cannot start the virtual device.

Your CPU is incompatible with virtualization technologies.

For more information, check the log files. Please refer to: www.genymotion.com/faq/logs

ممنون میشم اگر کمکم کنید
یا علی
فیلیپ دوم مقدونی (پدر اسکندر مقدونی) :تفرقه بینداز و حکومت کن

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19711
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #10 : 10 اسفند 1395، 09:24 ق‌ظ »
۵. انجمن‌های فارسی اوبونتو از پذیرش هر گونه عنوانی که به هر نحوی کاربران را به استفاده از نرم‌افزارهای غیرآزاد مایل نماید معذور است و حق حذف، قفل، انتقال یا ویرایش چنین ارسال‌هایی را برای خود محفوظ می‌داند. مسلما انواع مقایسه بین نرم‌افزارهای آزاد و غیرآزاد شامل این بند نمی‌شود.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن