انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: شبکه اموزش7 برنامه رایانه امروز  (دفعات بازدید: 11052 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Jasper

• Full Member
  • *
  • ارسال: 113
پاسخ : شبکه اموزش7 برنامه رایانه امروز
« پاسخ #15 : 13 تیر 1393، 10:16 ب‌ظ »
با سلام به دوستان عزیز که از برنامه رایانه امروز انتقاد داشتند.البته من نتونستم تاریخ این انتقادات رو پیدا کنم.من محسن موسوی مجری برنامه رایانه امروز بعد از جناب آقایان مهدی سروری و اقای مسعودی هستم.یعنی بعد از سال نو در سال 90 .ولی این مطلب رو کلی عرض می کنم که همه بدونند...
اینکه دوستان انتقاد داشتند که چرا مجری کامل جواب نمی دهد و یا اینکه در خصوص مطالب گفته شده در خصوص آپدیت ویندوز به راحتی کلمه آپدیت غیر اورجینال را به زبان آورده اند باید عرض کنم:عزیزی که ادعای روشنفکری داری و فکر می کنی که عالم بر همه علوم کائنات هستی این رو بدون هر زمان تونستی پای به اون مرحله ای بذاری که جلوی دوربین زنده تلوزیون بری و به اون جایگاه رسیدی حق داری راجع به کسانی که جلوی دوربین بودند حرف بزنی.وقتی نمی دونی فضای اونجاچطوریه لطفا دست از تمسخر و اهانت به هموطن خودت بردار.اگر نیازی به تعامل در خصوص یک علم داری خیلی راحت ایمیل من هست ، بیا و حرفهات رو فقط راجع به علم کامپیوتر در اونجا بزن تا ببینی همت یعنی چه.الان نزدیک به چند سال است که برنامه رایانه امروز به اتمام رسیده ولی یک مجری مثل من هنوز در ایمیل خود پاسخ هزاران کاربر رایانه را می دهد تا این علم به درستی در میان هموطنان نشر پیدا کند و کاربران صادق اسیر کسانی مثل تو نشوند.لینوکس رو تو ساختی که اینقدر پرچم ادعا برداشتی؟؟؟من که 22 سال است در رشته CCNA و برنامه نویسی وب کار می کنم و یکی از برترین برنامه نویسان در زمینه جوملا و دیگر برنامه های PHP هستم هنوز ادعا نمی کنم که جوملا را من ساختم.یه طوری حرفتو بزن که چهار تا آدم باسواد در این زمینه بتونن باور کنن.چند درصد مردم از نرم افزارهای اپن سورس اطلاع دارند که اینقدر فریاد برآوردی؟؟؟؟؟پس چرا در این گوشه خلوت.؟چرا همان موقع در برنامه زنگ نزدی و پیشنهاد بدی اگر تو صالح مردم هستی؟؟؟یه مقدار بیشتر فکر کن و یادت باشه هزاران نفر هم هستند که روزی تو رو قضاوت کنند....
اگه واقعاً این لحن مجری برنامه هست تسلیت میگم به همه کسایی که این برنامه رو نگاه میکنن یا میکردن. جمع کن ایمیلتم بده گوگل ببنده. خود بیل گیتس و مارک زاکربرگ و ریچارد استالمن اینقدر ادعا ندارند :)
پس  :-X

آفلاین Ariodaad

• Full Member
  • *
  • ارسال: 130
    • آریوداد
پاسخ : شبکه اموزش7 برنامه رایانه امروز
« پاسخ #16 : 14 تیر 1393، 07:41 ق‌ظ »
سلام
اقا این زیرخاکی رو کی پیدا کرده.
دمش گرم واقعا
;D
سال ۹۱ شمسی بود که در دانشگاه با اوبونتو آشنا شدم.(نسخه ۱۳.۰۴)
مدتی با این دنیای عجیب با میز کار گنوم/شل(اگر اشتباه نکنم)کار کردم و کم کم به جایی داشتم میرسیدم که میتونستم خودم مشکلاتمو حل کنم.تا اینکه یک روز همه چیز پرید و دیگه سیستمم بالا نیومد و من اوبونتو رو مقصر میدونستم.
اما حالا برگشتم دوباره