انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مراسم ایده آزاد در جشن انتشار اوبونتو ۱۴.۰۴  (دفعات بازدید: 13591 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
ایده آزاد Open Ideas رویدادی است برای گیک‌هایی که ایده‌های خود را خلاق و آزادانه پرورش می‌دهند. ایده‌هایی که میخواهند با دیگران به اشتراک بگذارند و با این کار دیگران را با خود همراه کنند. در این رویداد از میان ایده‌های ارسالی پنج سخنران برای حضور در برنامه انتخاب خواهند شد و تنها هشت دقیقه فرصت خواهند داشت در حضور ۲۵۰ نفر مخاطب رویداد و نمایندگان شرکت‌ها و سازمان‌ها ایده‌ی خود را با بهترین شکل مطرح کنند و در پایان با داوری حاضران یک جایزه نفیس دریافت کنند.

چرا سخنرانی در این رویداد خوب است؟

۱- معرفی ایده خود به تعداد زیادی از علاقه‌مندان
۲- دریافت بازخورد از طرح تعداد زیادی از فعالان این زمینه
۳- جذب کمک و حمایت از طرف شرکت‌ها و افراد حاضر در رویداد
۴- رقابت برای بهترین سخنران و بهترین ایده

سخنرانی چه موضوعی داشته باشد؟

۱- یک قاعده کلی وجود دارد! به متن‌باز، نرم‌افزار آزاد، گنو/لینوکس ارتباط داشته باشد.
۲- الزامی بر ارتباط مستقیم هم نیست گیک فکر کنید!
۳- ایرادی ندارد که موضوع معرفی یک پروژه، ایده یا کسب وکار مرتبط و غیرانتفاعی باشد
۴- الهام بخش بودن، جذابیت و نو بودم نکات مثبت در انتخاب سخنرانی ها است

چطور ثبت نام کنیم؟

فعلا در موردش فکر کنید تا نحوه ثبت‌نام اعلام بشه ;)

چقدر زمان داریم؟

زمان سخنرانی تنها ۸ دقیقه است. بنا بر این باید خلاصه ، جذاب و تمرین شده باشد.

چطور ارائه باید داد؟

خلاقیت با شما است. امکان نمایش اسلاید، پخش فیلم و صدا وجود دارد، با این حال می توانید در این چهار چوب حرکت نکنید.

داوری چگونه است؟

بهترین موضوع و بهترین سخنرانی را حاضران برنامه در پایان آخرین سخنرانی انتخاب خواهند کرد و هدیه‌ای نفیس به بهترین سخنران و بهترین ایده اهدا خواهد شد.

نظر/ایده/انتقاد/پیشنهاد:
1404@ubuntu.ir

« آخرین ویرایش: 20 اردیبهشت 1393، 10:29 ق‌ظ توسط Mehdi »
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین MobinRanjbar

• Newbie
  • *
  • ارسال: 7
پاسخ : مراسم ایده آزاد در جشن انتشار اوبونتو ۱۴.۰۴
« پاسخ #1 : 01 اردیبهشت 1393، 04:14 ب‌ظ »
من یه ایده ای دارم که برای ارائه اون هم فکر کردم.فکر میکنم فرصت بسیارخوبیه.
Mobin Ranjbar
Programmer / App Developer / Software Engineer / Scrum Master / Student
@mobinranjbar
linkedin.com/in/mobinranjbar

آفلاین goodarzi121

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
« پاسخ #2 : 01 اردیبهشت 1393، 05:16 ب‌ظ »
آقا مهدی!
این یکی رو هستم!

آفلاین !

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 586
  • Don't Panic!
    • مانیتورینگ سایت
« پاسخ #3 : 01 اردیبهشت 1393، 06:55 ب‌ظ »
چقدر عالی.
من دارم یچی پیاده سازی میکنم که تمومش میکنم میارم =)
I just felt like running

Altern AI Directory --- GitHub

آفلاین Alireza Fe

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
  • Think Linux
    • کمی بیشتر
« پاسخ #4 : 04 اردیبهشت 1393، 07:13 ق‌ظ »
چرا کسی درباره ی جشن انتشار چیزی نمیگه ؟  :(
جشن انتشار کی برگزار میشه ؟!
ما داریم براش لحظه شماری میکنیم  ;D
همانا بهره هر كدام شما از زمين به اندازه طول و عرض قامت شماست ! آن گونه كه خاك آلود بر آن خفته باشيد . . .

آفلاین s27

• Full Member
  • *
  • ارسال: 197
  • מוטורולה
« پاسخ #5 : 04 اردیبهشت 1393، 09:54 ب‌ظ »
سلام و درود
فکر کنم برای پرورش ذهن و کسب ایده های جدید شرکت کردن حتی به عنوان تماشاچی هم بسیار مفید باشد
میشه در مورد حضور به عنوان تماشاچی هم توضیح بدید
اگر شما ردهت را فرابگیرید، ردهت را آموخته‌اید و اگر شما اسلکور را فرابگیرید لینوکس را

آفلاین محمد رضا کمالی فرد

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 25
« پاسخ #6 : 08 اردیبهشت 1393، 02:23 ق‌ظ »
سلام رویداد ایده آزاد بخشی از جشن انتشار اوبونتو در ایران هست که در دانشگاه صنعتی خواجه نصیر برگزار می‌شه اطلاعات مربوط به نحوه ثبت نام و حضور در این جشن به زودی اطلاع رسانی می‌شه

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
« پاسخ #8 : 16 اردیبهشت 1393، 08:50 ب‌ظ »
واقعا عالیه.
من که تهران نیستم و نمی‌تونم بیام.
کاش مراسم به نحوی برای امثال من هم پوشش داده بشه.
مثلا میشه فیلم از مراسم با حجم کم واسه دانلود گذاشت.
یا تحت عنوان یک پست همه‌ی ایده‌ها اینجا هم مطرح بشه و اسلایدهاش هم گذاشته بشه. به هر حال به نحوی پوشش داده بشه.
ممنون

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 921
« پاسخ #9 : 17 اردیبهشت 1393، 01:09 ب‌ظ »
من هم چند تا موضوع دارم . ممنون میشم نحوه ثبت نام رو بهم اطلاع بدید .

آفلاین salso

• Newbie
  • *
  • ارسال: 21
    • RTist
« پاسخ #10 : 18 اردیبهشت 1393، 10:15 ق‌ظ »

سلام دوستام
برای ثبت ایده و سخنرانی خود بایستی این کارو انجام بدین
۱- برید تو سایت www.ofest.ir
۲- پایین سایت یک فرم ثبت نام سخنرانی وجود داره
۳- نام کامل و ایمیل خودتون رو حتما بنویسید
۴- در بخش توضیحات خلاصه ای از سوابق خودتون به علاوه خلاصه ایده ای که دارید رو بنویسد و یک شماره تماس
* تا ساعت ۲۴ روز ۲۶ اردیبهشت وقت دارید ثبت نام کنید
* اسامی ۵ سخنران روز ۲۸ اردیبهشت اعلام خواهد شد
---------------------------
اگر هم نمیخواید شرکت کنید! اطلاع رسانی شما باعت بهتر شدن برنامه میشه

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 921
« پاسخ #11 : 19 اردیبهشت 1393، 12:06 ب‌ظ »
متاسفانه برای من فرم کار نمی کنه !
اوبونتو ۱۴ فایرفاکس ۲۹

آفلاین علی حلاجی

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 88
  • عاشق پایتون و اوبونتو
    • جامعه پایتونی ها - اجتماع پایتون کاران
« پاسخ #12 : 19 اردیبهشت 1393، 12:14 ب‌ظ »
درود به همه طرفداران لینوکس به ویژه طرفداران اوبونتو.
بچه ها ما هم یک تیم برای پایتون کاران ایرانی تشکیل دادیم و یک سایت اختصاصی و جامع با داشبورد دانش و چالشگاه های(انجمن) متفاوت راه اندازی کردیم و بخش های دیگه هم داره، که البته هنوز در دست ساخته و کامل تکمیل نشده.
میخواستم ببینم که آیا میشه این سایت  رو ارائه بدیم در این جشنواره و از این فرصت استفاده کنیم؟
و دوم اینکه یه ایده داریم که اگر اکثر شما دوستان موافق باشید برای اوبونتو یک داشبورد دانش هم درست کنیم، تقریبا تو مایه های ویکی هست ولی خیلی بهتر و تمیزتر، برای آشنایی با این ایده به سایت پای سوشیال(گرد همایی پایتونی ها)www.pysocial.com مراجعه نموده و قسمت داشبورد دانش را ملاحضه بفرمایید.
و در این قسمت بتونیم آموزش های خیلی ناب رو هرچه بهتر و تمیزتر در سایت بگنجانیم.واقعا حیفه، چون اوبونتو سرویسهای خیلی زیادی داره و اگر بتونیم یک قسمت فارسی(داشبورد) به زیبایی و کیفیت هرچه بهتر تولید کنیم،خوب کمک بسیار زیادی به ایرانی ها در دانش لینوکس کردیم.
و یه ایده دیگه یه قسمت هم برای گرفتن پروژه ها  درست کنیم و از همه افرادی که متخصص در زمینه لینوکس و سرویس هاش هستند دعوت به عمل بیاریم و با مشارکت عمومی پروژه ها رو به ثمر برسونیم و استفاده ببریم.
اینا فقط یه پیشنهاد بود، و پیشاپیش این جشن رو به همه شما عزیزان تبریک عرض میکنم.

آفلاین mili1374

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
    • تنها مرجع تریلر فیلم و بازی
« پاسخ #13 : 19 اردیبهشت 1393، 01:11 ب‌ظ »
بچه ها ما هم یک تیم برای پایتون کاران ایرانی تشکیل دادیم و یک سایت اختصاصی و جامع با داشبورد دانش و چالشگاه های(انجمن) متفاوت راه اندازی کردیم و بخش های دیگه هم داره، که البته هنوز در دست ساخته و کامل تکمیل نشده.
میخواستم ببینم که آیا میشه این سایت  رو ارائه بدیم در این جشنواره و از این فرصت استفاده کنیم؟
و دوم اینکه یه ایده داریم که اگر اکثر شما دوستان موافق باشید برای اوبونتو یک داشبورد دانش هم درست کنیم، تقریبا تو مایه های ویکی هست ولی خیلی بهتر و تمیزتر، برای آشنایی با این ایده به سایت پای سوشیال(گرد همایی پایتونی ها)www.pysocial.com مراجعه نموده و قسمت داشبورد دانش را ملاحضه بفرمایید.
و در این قسمت بتونیم آموزش های خیلی ناب رو هرچه بهتر و تمیزتر در سایت بگنجانیم.واقعا حیفه، چون اوبونتو سرویسهای خیلی زیادی داره و اگر بتونیم یک قسمت فارسی(داشبورد) به زیبایی و کیفیت هرچه بهتر تولید کنیم،خوب کمک بسیار زیادی به ایرانی ها در دانش لینوکس کردیم.
و یه ایده دیگه یه قسمت هم برای گرفتن پروژه ها  درست کنیم و از همه افرادی که متخصص در زمینه لینوکس و سرویس هاش هستند دعوت به عمل بیاریم و با مشارکت عمومی پروژه ها رو به ثمر برسونیم و استفاده ببریم.
اینا فقط یه پیشنهاد بود، و پیشاپیش این جشن رو به همه شما عزیزان تبریک عرض میکنم.

نظر و ایده خیلی جالبیه ولی باید نظر همه رو نسبت به این ایده بسنجیم این موارد موقعی جواب میده که بچه های زیادی طالب باشند من با ایده شما موافقم.من خودم خیلی دوست دارم تمام آموزشهای سرویس لینوکس رو تو غالب فارسی با کیفیت خوب بخونم، امیدوارم ایدتون پذیرفته بشه

آفلاین محمد رضا کمالی فرد

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 25
« پاسخ #14 : 19 اردیبهشت 1393، 06:51 ب‌ظ »

با هر ایده مرتبطی حتما ثبت نام کنید در سایت ofest.ir