انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: پیغام خطا بعد از پاک کردن اسکرین لتس  (دفعات بازدید: 1913 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Merdad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • سوسیال دموکراسی
    • اولین مرجع آموزش گرافیک با گیمپ
پیغام خطا بعد از پاک کردن اسکرین لتس
« : 07 اردیبهشت 1393، 12:07 ب‌ظ »
سلام. عاقا من یه زمانی screenlets رو نصبیدم ولی پشیمون شدم و پاک کردم. از وقتی که پاکش کردم (چندین و چند ماه پیش) هربار که سیستم رو روشن کنم و لاگین کنم، این ارور (پیوست شد) رو بهم نشون میده.

دیگه واقعا داره میره روی اعصاب و روان.  ](*,) چطوری باید جلوی اینو بگیرم!!؟ کسی میدونه عایا؟

نسخه کی دی ای: 4.12.3
«زندگی میگن برای زنده‌هاست»

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
پاسخ : پیغام خطا بعد از پاک کردن اسکرین لتس
« پاسخ #1 : 07 اردیبهشت 1393، 01:02 ب‌ظ »
به system settings-->Startup and Shutdown برید و ببینید اگر در قسمت Autostart فرمانی سبب فراخوانی اون اسکریپت می‌شه، اون فرمان رو ناپویا کنید.

آفلاین Merdad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • سوسیال دموکراسی
    • اولین مرجع آموزش گرافیک با گیمپ
« پاسخ #2 : 07 اردیبهشت 1393، 09:42 ب‌ظ »
به system settings-->Startup and Shutdown برید و ببینید اگر در قسمت Autostart فرمانی سبب فراخوانی اون اسکریپت می‌شه، اون فرمان رو ناپویا کنید.
اتفاقا اولین جایی که رفتم همینجا بود. ولی هیچچیزی مربوط به اسکرین لتس (حداقل بر اساس اسم و توضیحاتشون) وجود نداره.
«زندگی میگن برای زنده‌هاست»

آفلاین پیام

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 348
« پاسخ #3 : 13 اردیبهشت 1393، 12:01 ق‌ظ »
سلام دوستان لینوکسی من
من یه مدتیه یه حرکتی زدم خفن  من از کالی استفاده می کنم و ریپ های جسی رو بهش اضافه کردم و الان دو تا میز کار دارم KDE و XFC  منتهی بعد از اپدیت که KDE 4.11  شد الان این عکسها رو ببینید این شکلی میشه من خوشم نمیاد از این حالت ولی کلی بسته  اپدیت کردم تا الان حیفم میاد عوض کنم کالی رو در ضمن چندمین باره که دارم ویزی رو به جسی اپدگرید میکنم که الان درست شده مشکلاتم ولی این مشکل رو میز کارم هست