انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: ریب زدن صدا بعد از اجرایwvdial کمک کمک (حل شد)  (دفعات بازدید: 3138 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Nicola

• Newbie
  • *
  • ارسال: 14
سلام!  من اول اوبنتو8.04 داشتم .خودش کارت صدا را می شناخت.و طبق ذاتش فقط فایل های oggمی خوند ومشکلی نداشت...بعد من خواستم mp3بخونه.روی یک فایل mp3 کلیک کردم!!!! :P بعد یک گزینه داد که بتونه mp3 خوندن .دانلود کنه..فکر کنم gstream (تو اوبنتو)اسم بسته بود...بعد از نصب می خوند ولی تا قبل از اجرای wvdial یا هر برنامه وابسته به اون..مثل gnome-ppp...خلاصه از من اصرار از اوبنتو انکار. تا کوبنتو 8.10 بدستم رسید و دوباره قضه قبلی. ](*,) :'( مثلا اگر تو آهنگ می خواهد بخونه "ای کاشک می رفتم " می گه : " ای ای ای ای ای ای ای ای ...." تا زمانی که برنامه خواننده..... مثل amorkببندم.  راستی تمام codec های صوتی و Mplayer ,smplayer,w32codec,libdvd,kubuntu-restric-extera نصب کردم ولی قصه همچنان ادامه دارد.....کارت صدام به نام alsa تو اوبنتو می شناسه و به نام  realteck AC97 توی ویندوز....مادربوردم گیگابایت و کارت صدام onبورده..... ??? ??? ??? ???  تازه در بعضی وقتها اول شروع اوبنتو یا کوبنتو میشه.(واسه آهنگ اول) ولی کامبیوترم در این حالت وحالت های قبلی هنگ نمیکنه؟؟؟  ??? تقریبا دیدین تو ویندوز زمانی که داره آهنگ بخش میشه اگر هنگ کنه چطوری صدا ریب می زنه..... :'( :'(  راستی من یک کاربر تازه واردم هم تو اوبنتو هم تو کوبنتو هم تو انجمن.....  :P :oops:
« آخرین ویرایش: 15 فروردین 1388، 12:26 ب‌ظ توسط Nicola »

آفلاین Nicola

• Newbie
  • *
پاسخ به: ریب زدن صدا بعد از اجرایwvdial کمک کمک
« پاسخ #1 : 20 اسفند 1387، 11:20 ق‌ظ »
          یاری اندر کس نمی بینم ....یاران را چه شد  :-({|= :frown: :-?

lomion

• مهمان
« پاسخ #2 : 20 اسفند 1387، 10:18 ب‌ظ »
صدا ر خاموش کنید، ببینید چی میشه. توی انجمن در مورد خاموش کردن صدای مودم یه چیزایی هست.

آفلاین Nicola

• Newbie
  • *
« پاسخ #3 : 21 اسفند 1387، 01:54 ق‌ظ »
متشکرم !!! من از برنامه ی kppp استفاده می کنم...و در kppp صدای مودم را قطع کردم ولی نشد ](*,) :( و در ppconfig هم این کار را کردم(طبق http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,338.0.html) ولی باز هم حکایت باقی است ](*,) ](*,) :'( :'( :( امیدوارم یک نفر از همین فرم دوای من داشته باشه... [-o< راستی مودم من ess Technology است. creative v90
« آخرین ویرایش: 21 اسفند 1387، 01:57 ق‌ظ توسط Nicola »

آفلاین Nicola

• Newbie
  • *
« پاسخ #4 : 23 اسفند 1387، 12:01 ب‌ظ »
به تازگی داشتم DVD نگاه میکردم...خواستم بره جلو دوباره صداش ریپ زد :'( چیکار کنم... ??? خودم میگم باید کارت صدا را نصب کنم...کمک ؟؟؟؟ چیکار کنم  ???:'( ](*,)

آفلاین Nicola

• Newbie
  • *
« پاسخ #5 : 23 اسفند 1387، 07:36 ب‌ظ »
ربط مستقیم به مودم داره... به دلیل اینکه با گوشیم رفتم اینترنت و چیزی نشد... \\:D/ خوبه خوب خوند...     https://help.ubuntu.com/community/SoundTroubleshooting

ربط مستقيم به RAM داره. چون رم كمه(DDR 512) .  رم كم مياره. يك مودم اكسترنال گرفتم مشكل حل شد......

رم 512 جز حداقل رم براي توزيع اوبنتو
« آخرین ویرایش: 15 فروردین 1388، 12:26 ب‌ظ توسط Nicola »