انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: پاسخ : کارت گرافیک  (دفعات بازدید: 1163 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین baratymm

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
پاسخ : کارت گرافیک
« : 18 خرداد 1393، 11:06 ق‌ظ »
سلام اقای صمیمی
من تازه از لینوکس استفاده می کنم اونم بخاطر استفاده از ی نرم افزار تخصصی مکانبک به نام OpenFOAM هستش. و الانم تازه لینوکس رو دانلود و نصب کردم و می خواستم اون تنظیماتی ک توی وبلاگتون برای تغییر دسکتاپ (قسمت اول)توضیح دادید رو انجام بدم. اون دستور رو ک واسه دانلود بود رو تایپ و دانلود کردم اما به قسمتی ک گفته بودید بالا صفحه کلیک راست کنید و فلان گزینه رو انتخاب کنید اصلا بالای صفحه کلیک می کردم همچنین چیزی نبود؟

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
پاسخ : پاسخ : کارت گرافیک
« پاسخ #1 : 18 خرداد 1393، 12:35 ب‌ظ »
سلام اقای صمیمی
من تازه از لینوکس استفاده می کنم اونم بخاطر استفاده از ی نرم افزار تخصصی مکانبک به نام OpenFOAM هستش. و الانم تازه لینوکس رو دانلود و نصب کردم و می خواستم اون تنظیماتی ک توی وبلاگتون برای تغییر دسکتاپ (قسمت اول)توضیح دادید رو انجام بدم. اون دستور رو ک واسه دانلود بود رو تایپ و دانلود کردم اما به قسمتی ک گفته بودید بالا صفحه کلیک راست کنید و فلان گزینه رو انتخاب کنید اصلا بالای صفحه کلیک می کردم همچنین چیزی نبود؟
مطمئن نیستم ولی شاید شما خود میزکار رو نصب نکردی . درسته ؟

به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین baratymm

• Newbie
  • *
« پاسخ #2 : 21 خرداد 1393، 04:58 ق‌ظ »
نه چطوری نصبش کنم؟

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #3 : 21 خرداد 1393، 12:35 ب‌ظ »
سلام اقای صمیمی
سلام عزیزم :)
خب چرا میای بالای تاپیک مینویسی سلام آقای صمیمی :) یعنی بقیه دوستان و اساتید جواب ندن؟ ;D
خب این همه آدم قوی تر از من تو فروم هست
یا زیر همون پست وبلاگ میپرسیدی خب ، :)
احتمال نود درصد! اوبونتو نصب کردی که از میزکار unity استفاده میکنه
ببین داخل دنیای لینوکس چنتا میزکار معروف هست که شما آزادی که از هر کدوم دلت میخواد استفاده کنی unity , Gnome ,KDE , XFCE ,LXDE که هر کدوم رابط کاربری و تنظیمات خودشون رو دارند.اونی که من تو وبلاگ توضیح دادم برای میزکار XFCE هست.برای این که میزکار XFCE رو داشته باشی دوراه داری،یکی اینکه توزیع مربوط بهش رو نصب کنی که Xubuntuهست .زوبونتو یه توزیع هست که زیر مجموعه اوبونتو هست ولی به جای unity از XFCE استفاده میکنه.
راه دوم اینه که XFCE رو روی همون توزیعی که داری (حدس میزنم اوبونتو هست) نصب کنی.با این دستور
sudo apt-get install xfce4
پیشنهاد من همیشه! راه اول هست.راه دوم برای حالتی بهتر هست که میخوای شما میزکار رو امتحان کنی
ولی وقتی میخوای از یه میزکار به شکل انتخاب اولت استفاده کنی بهتره توزیع مربوط بهش رو نصب کنی تا کمترین! مشکلات رو داشته باشی
سوالی بود در خدمتم
یه اسکرین شات از میزکارت بذاری راحت میتونیم بفهمیم چی نصب نکردی،یا اینکه بگو از کجا دانلود کردی.(از اوبونتو استفاده میکنی دیگه؟)
موفق باشی ;)
« آخرین ویرایش: 21 خرداد 1393، 12:38 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین baratymm

• Newbie
  • *
« پاسخ #4 : 22 خرداد 1393، 08:41 ق‌ظ »
http://www.ubuntu.com/download/desktop
اگه کفایت نکرد تا اسکرین شات بذارم

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
پاسخ : پاسخ : کارت گرافیک
« پاسخ #5 : 22 خرداد 1393، 09:12 ق‌ظ »
http://www.ubuntu.com/download/desktop
اگه کفایت نکرد تا اسکرین شات بذارم
پس اوبونتو دانلود کردی شما :)
از همون راه دومی که گفتم xfce4 رو نصب کن و بعد از نصب در قسمت لاگین اوبونتو میزکار xfce رو به جای یونیتی انتخاب کن و لاگین کن ;)