انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

بنظر شما آیا عکس‌ها بایستی به خود پست‌ها سنجاق بشوند یا چنان‌چه در دیگر وب‌گاه‌ها باشند بدون اشکال است.

عکس‌ها بایستی حتماً به پست‌ها سنجاق شده باشند.
23 (45.1%)
عکس‌ها بایستی ترجیحاً به پست‌ها سنجاق شده باشند ولی اگه نشده باشند، مهم نیست.
21 (41.2%)
مهم نیست که کجا آپلود شده باشند.
7 (13.7%)
عکس‌ها بایستی ترجیحاً به پست‌ها سنجاق نشده باشند ولی اگه  سنجاق شده باشند، مهم نیست.
0 (0%)
عکس‌ها به‌هیچ عنوان نباید به پست‌ها سنجاق شده باشند.
0 (0%)

مجموع آرای اعضا: 51

نویسنده موضوع: رای‌گیری: آیا عکس‌ها بایستی به خود پست‌ها سنجاق بشوند یا نه.  (دفعات بازدید: 6987 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
به نظر من اگر سایت آپلود کننده معتبر باشه هیچ مشکلی پیش نمی یاد مثلا drobox یا persiangig
« آخرین ویرایش: 23 خرداد 1393، 05:47 ب‌ظ توسط H.m »
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین Masoud92m

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1347
اگر از سایت معتبر باشه به نظر اشکالی نداره
به علاوه سنجاق شدن به این شیوه هم جالب نیست، مثلا وقتی متن طولانی باشه و چند تا عکس، بگیم عکس 2 حالا عکس 3 !
عکس ها را اگه بشه توی متن قرار داد خیلی بهتره
هرچند الان هم میشه، که عکس رو در متن قرار داد، سنجاق کنیم و لینکش رو در در IMG قرار بدیم که راهیست بس طولانی و ناکارامد !
به نظرم به زیرساخت های بیشتری نیاز هست، زیر ساخت های به مراتب کارامد تر از شیوه ی فعلی سنجاق کردن عکس (:
منتظر نباش که مرگ تو کی میاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه کسی سمت تو نمیاد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
حتی اگه میبینی که کسی حرفتو نمیخواد / آزاد باش مثل من مثل خیلی ها
مثل من مثل خیلی ها ..... آزاد باش مثل من مثل خیلی ها

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
من رای ندادم
چرا ؟ چون هر دوش بد و اشتباه هست !
چرا آپلود جای دیگه بده ؟ چون اگه اون سایت حذف بشه - فیلتر بشه - تعطیل بشه - یا خودش فایل هاشو حذف کنه فایل ها میپره
چرا سنجاق بده ؟ چون خیلی قدیمی هست سیستمش و خیلی سخته کار باهاش و این که 6-7 تا عکس رو بخوای بزاری و پشت سر هم و توی متن قرار بگیرن نمیشه و میرن تو ضمیمه !
راه حل ؟
آئلود سنتر
مشکل امنیتی ؟
نخیر یه ساب دامین ایجاد میکنید و وصل میکنید به یک هاست دیگه که رو سرور کنونیکال نباشه که بهش گیر بدن! خیلی راحت با تنظیم دامنه :)
فقط اندکی هزینه میخواد در حدود سالی 60-70 هزار تومن که هزینه قابلی نیست مخصوصا اگر توسط چند نفر داده بشه
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
من رای ندادم
چرا ؟ چون هر دوش بد و اشتباه هست !
چرا آپلود جای دیگه بده ؟ چون اگه اون سایت حذف بشه - فیلتر بشه - تعطیل بشه - یا خودش فایل هاشو حذف کنه فایل ها میپره
چرا سنجاق بده ؟ چون خیلی قدیمی هست سیستمش و خیلی سخته کار باهاش و این که 6-7 تا عکس رو بخوای بزاری و پشت سر هم و توی متن قرار بگیرن نمیشه و میرن تو ضمیمه !
راه حل ؟
آئلود سنتر
مشکل امنیتی ؟
نخیر یه ساب دامین ایجاد میکنید و وصل میکنید به یک هاست دیگه که رو سرور کنونیکال نباشه که بهش گیر بدن! خیلی راحت با تنظیم دامنه :)
فقط اندکی هزینه میخواد در حدود سالی 60-70 هزار تومن که هزینه قابلی نیست مخصوصا اگر توسط چند نفر داده بشه
مطمئنا مدیران انجمن این چیزها رو خوب میدونند و قوانین انجمن رو با اگاهی کامل نوشتند.قبول باید به انجمن رسیدگی بشه,ولی تو شرایطی که انجمن هست,این بهترین حالت واسه انجمن هست.حداقلش اینه که انجمن سرپاست.(خیلی از قدیمی ها و باسابقه ها رفتند.که هر کدوم واقعا گیگ بودند.)
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین HSN6

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 866
  • یک راَکتیست اسپرانتیست پایتونیست گودوئیست!
    • بلاگ شخصی
@ava
یعنی آپلودسنتری که راه بیوفته ، از mega و dropbox اطمینان بیش‌تری داره؟
به نظرم اومد پست آخریتو با ویندوز دادی!!

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
شکی نیست که باید سنجاق بشه! دوستان گفتن دلایلش رو(حذف شدن و ...)
بنظرم هیچ دلیلی نداره که جای دیگه آپلود بشه وقتی اینجا محدودیت خاص یا ... نیست.
و یه مشکل دیگه ای که درباره ضمیمه کردن عکس به ذهنم رسید اینه که معمولا وقتی نمایش داده میشن از صفحه مانیتور بیرون میزنه
واقعا روی اعصابه که بخوای با اسکرول های پایین صفحه کار کنی

معمولا من راست کلیک میکنم و new tab میزنم :)

ولی باید یه فکری به حالش بشه.
موافقم، نظرم اینه که با کلیک رو عکس با سایز مناسب فروم نمایش داده بشه تا لازم نباشه این همه تب باز و بسته بشه.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
به نظرم باید عکس‌هایی که از وبسایت‌های غیر معتبر گذاشته می‌شن رو « توجه » داد.
مثلا من عکس دسکتاپم رو سنجاق می‌کنم ولی رندرهای بلندرم و فایل‌های منبعشونو توی mega.co.nz نگه می‌دارم تا هم خودم داشته باشمشون و هم با دیگران به اشتراک بذارم.
بله موافقم

و یه مشکل دیگه ای که درباره ضمیمه کردن عکس به ذهنم رسید اینه که معمولا وقتی نمایش داده میشن از صفحه مانیتور بیرون میزنه
واقعا روی اعصابه که بخوای با اسکرول های پایین صفحه کار کنی
من درباره حل این قضیه قبلا توضیح دادم ولی متاسفانه دوستان کم توجهی کردند
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,211.msg760592.html#msg760592

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
یه نکته
یه وقتی هست که من مثلا میخوام به یکی از دوستان کمک کنم داخل فروم مثل این تاپیک
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,93207.msg765112.html#msg765112
و طبیعتا سرچ میکنم لینک عکس رو سریع میذارم براش
یه مقدار وقت گیر میشه که من بخوام عکس رو سیو کنم و دوباره آپلود کنم و احیانا جاهایی از پست که لازمش دارم بذارم و...
راحت تر هست که همون لینک عکس رو استفاده کنم که سریع بتونم پاسخ بدم
ولی برای وقتی که قرار هست خودم عکس آپلود کنم ترجیح میدم عکس سنجاق بشه

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
@ava
یعنی آپلودسنتری که راه بیوفته ، از mega و dropbox اطمینان بیش‌تری داره؟
به نظرم اومد پست آخریتو با ویندوز دادی!!
نمیشه اینو گفت !
ولی تا وقتی یه سایتی هست آپلود سنترش هم هست !
بله از ویندوز استفاده میکنم الان و فکر نمیکنم جرم باشه ! خیلیم سیستم عامل خوبی هست :)
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
بله از ویندوز استفاده میکنم الان و فکر نمیکنم جرم باشه ! خیلیم سیستم عامل خوبی هست :)

اوا ...آوا... توهم بعله...؟؟ ... ازت بعید بود  ;D  ;) ;)

اگه آپلود سنتر برای خود فروم باشه بهتره. ... به استقلال فروم بیندیشید...

ضمنا با استفاده از آپلود سنتر های دیگه مسئله پاک نمیشه... فقط شاید بهبود پیدا کنه. همین
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آنلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4858
  • masoft قدیم
انجمن حالتی نداره که هرکسی لاگین بشه رو مجبور کنه رای بده؟؟
خیر، چنین امکانی به صورت پیش‌فرض در انجمن نیست. در ضمن من به شخصه ترجیح می‌دم نظر افرادی رو ببینم که در سایت فعال هستند و نسبت به سایت احساس مسئولیت می‌کنند و با خواست خودشون اینجا نظر میدن.

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
انجمن حالتی نداره که هرکسی لاگین بشه رو مجبور کنه رای بده؟؟
خیر، چنین امکانی به صورت پیش‌فرض در انجمن نیست. در ضمن من به شخصه ترجیح می‌دم نظر افرادی رو ببینم که در سایت فعال هستند و نسبت به سایت احساس مسئولیت می‌کنند و با خواست خودشون اینجا نظر میدن.

حرفت قبول ... اما لطفا توضیح بده ک قراره کی و در چ صورتی این پیشنهادات اعمال میشه؟؟ آخه برام سوال شده ک چندتا ازین نظرسنجی ها اعمال شده وآمارشون چجور بوده ک اعمال تغییرات صورت گرفته!

آیا با اینکه براساس این تعدادکم نظر کاربرا چیزی اعمال شه موافقی؟ اما عملکردها قدری متفاوته .
و

البته بنظرمیاد بعضی از کاربرها نسبت به اعمال نظرات شخصی ناظران درنتیجه نظر سنجی ها هم معترضند!!
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آنلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
خوب بذار کمی در مورد روند کار توی این انجمن توضیح بدم.

این سایت و انجمن یک سری گرداننده داره که اون‌ها با هم تصمیمات اصلی و پایانی رو می‌گیرند. گاهی هم برای اطلاع از این که نظر کاربرها چی هست و برای اینکه پیشنهادات جدید یا دلیل مخالفان رو بدونند، نظرسنجی انجام میدن. این کمک می‌کنه که تصمیماتشون رو راحت‌تر بگیرند و از نظرات کاربران هم تا حدودی باخبر باشند. ولی این به این معنی نیست که نتیجه این نظرسنجی‌ها مستقیما اعمال می‌شه.

نظرسنجی‌هایی هم که توسط کاربران راه میفته، تنها برای رسوندن پیام کاربران به گردانندگان سایت هستش. در نتیجه ممکنه اعمال بشه و ممکنه اعمال نشه.

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
این سایت و انجمن یک سری گرداننده داره که اون‌ها با هم تصمیمات اصلی و پایانی رو می‌گیرند. گاهی هم برای اطلاع از این که نظر کاربرها چی هست و برای اینکه پیشنهادات جدید یا دلیل مخالفان رو بدونند، نظرسنجی انجام میدن. این کمک می‌کنه که تصمیماتشون رو راحت‌تر بگیرند و از نظرات کاربران هم تا حدودی باخبر باشند. ولی این به این معنی نیست که نتیجه این نظرسنجی‌ها مستقیما اعمال می‌شه.

http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,93237.msg765372.html#msg765372
نقل‌قول
این انجمن متعلق به کاربران اون هست

چه اختلاف نظری  :o
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آنلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
چه اختلاف نظری  :o
اختلاف نظر نیست، انجمن‌ها همیشه متعلق به کاربران اون‌ها هستند و بدون وجود کاربران، یک انجمن، بی‌معنی خواهد بود. تمامی تلاش هم به این سمت خواهد بود که نتیجه کار به نفع کاربران باشه. ولی این به این معنی نیست که همه تصمیمات رو کاربران می‌گیرند. و اگر بگیم کاربران تمامی تصمیمات رو می‌گیرند، دروغ گفتیم :)
« آخرین ویرایش: 26 خرداد 1393، 05:55 ب‌ظ توسط nixoeen »