انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: درخواست تجربیات در مورد دانلودر ها  (دفعات بازدید: 4418 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
پاسخ : درخواست تجربیات در مورد دانلودر ها
« پاسخ #15 : 05 تیر 1393، 02:55 ب‌ظ »
من ار xdm ایستفاده میکنم جز این مشکلا مشکل دیگه ای نداشتم اگر خیلی اینترنت قطع یا وصل بشه فایله شاید رو 100 درصد گیر بکنه بعد فایل های rar با سایز بزرگ (بالای 400 مگابایت) رو معمولا خراب دانلود میکنه.

آره متاسفانه
برام پیش اومد که xdman فایلهای iso که دانلود کرده بودم رو خراب کرد و البته cpu رو زیاد مصرف میکنه
cpu به خاطر جاوا بودن و سرهت رفرش اعددایی هستش که نشون میده . اگر صفحه هارو ببندین مشکلی پیش نمیاد
خوب aria2c هم یک مشکل خیلی بد داره اگر یک دفعه ای بسته بشه مثلا kill بشه یا سیستم خاموش بشه یا کلا دیگه نمیتونه ادامه فایل رو بگیره یا از همون جای قبلی که شروع شده بود شروع میکنه , یعنی هرچی دانلود کرده بودو هیچ میکنه و از جای قبلی شروع میکنه

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #16 : 05 تیر 1393، 02:58 ب‌ظ »
من ار xdm ایستفاده میکنم جز این مشکلا مشکل دیگه ای نداشتم اگر خیلی اینترنت قطع یا وصل بشه فایله شاید رو 100 درصد گیر بکنه بعد فایل های rar با سایز بزرگ (بالای 400 مگابایت) رو معمولا خراب دانلود میکنه.

آره متاسفانه
برام پیش اومد که xdman فایلهای iso که دانلود کرده بودم رو خراب کرد و البته cpu رو زیاد مصرف میکنه
cpu به خاطر جاوا بودن و سرهت رفرش اعددایی هستش که نشون میده . اگر صفحه هارو ببندین مشکلی پیش نمیاد
خوب aria2c هم یک مشکل خیلی بد داره اگر یک دفعه ای بسته بشه مثلا kill بشه یا سیستم خاموش بشه یا کلا دیگه نمیتونه ادامه فایل رو بگیره یا از همون جای قبلی که شروع شده بود شروع میکنه , یعنی هرچی دانلود کرده بودو هیچ میکنه و از جای قبلی شروع میکنه
نه آریا دو اینجوری نیست
من تو همون GUI که براش نوشتم از kill برای توقفش استفاده میکنم.و مشکلی هم پیش نمیاد.از ادامه دانلود میکنه

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
« پاسخ #17 : 05 تیر 1393، 09:53 ب‌ظ »

آره متاسفانه
از
-c استفاده کنید اولش درست میشه
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #18 : 05 تیر 1393، 09:56 ب‌ظ »

آره متاسفانه
از
-c استفاده کنید اولش درست میشه
دقیقا!احتمال داره این رو نذاشتید :)
منم همین کار رو داخل persiandm کردم

آفلاین ali.abry

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1224
« پاسخ #19 : 05 تیر 1393، 11:24 ب‌ظ »
c- رو نزاشته بودم .  بعدا باید برم تست کنم

آفلاین محمدامین

• Full Member
  • *
  • ارسال: 208
« پاسخ #20 : 15 تیر 1393، 11:22 ب‌ظ »
برای فایل های نسبتا کم حجم xdm عالیه، جوهر ISP رو میکشه بیرون. برای من که ۱ مگابیت بر ثانیه سرعتمه، طبیعتا باید سرعتم ۱۲۸ کیلوبایت بر ثانیه باشه که معمولا با xdm حول ۴۰۰ میچرخه البته شدیدا به ISPتون بستگی داره.
ولی اگه فایل های گنده گنده دارید ( چمیدونم مثلا توزیع ها) wget بهترینه مخصوصا که با سوئیچ c میشه ازش بعنوان دانلود منیجر پرتابل استفاده کرد، یعنی یخوره از توی کافی‌نت دانلود کرد بقیشو توی خونه یا یخورده دیگش یه جای دیگه.

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
« پاسخ #21 : 15 تیر 1393، 11:42 ب‌ظ »
برای فایل های نسبتا کم حجم xdm عالیه، جوهر ISP رو میکشه بیرون. برای من که ۱ مگابیت بر ثانیه سرعتمه، طبیعتا باید سرعتم ۱۲۸ کیلوبایت بر ثانیه باشه که معمولا با xdm حول ۴۰۰ میچرخه البته شدیدا به ISPتون بستگی داره.
ولی اگه فایل های گنده گنده دارید ( چمیدونم مثلا توزیع ها) wget بهترینه مخصوصا که با سوئیچ c میشه ازش بعنوان دانلود منیجر پرتابل استفاده کرد، یعنی یخوره از توی کافی‌نت دانلود کرد بقیشو توی خونه یا یخورده دیگش یه جای دیگه.
۴۰۰ ؟ fake نمیکنه ؟ شاید ISP یه تعرفه ی اشتباه براتون فعال کرده  8) !
در ضمن یکی از دلایلی که من خیلی از wget استفاده نمیکنم اینه که یه دونه کانکشن بیشتر نمیسازه و به حداکثر سرعت نمیرسه
من خودم از aria2 استفاده میکنم
PersianDM هم که هر روز داره بهتر میشه
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین محمدامین

• Full Member
  • *
  • ارسال: 208
« پاسخ #22 : 19 تیر 1393، 05:52 ب‌ظ »
۴۰۰ رو خودش نزده بود با تقسیم کردن حجم دانلود شده بر حسب KB بر زمان گذشته برحسب ثانیه به دست اوردم وگرنه خودش میزنه ۳۵۰.