انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دامنه opensuse.ir  (دفعات بازدید: 5213 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Vahid_PC

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 311
پاسخ : دامنه opensuse.ir
« پاسخ #15 : 19 تیر 1393، 11:05 ق‌ظ »
اگه کسی واقعا می خواد این کار رو بکنه ، من براش شماره کارت پ خ می کنم ، فقط هزینه خرید هاست و دامین رو بریزه بقیه کارهاش و خودم انجام میدم.اگه با opensuse.ir شد که خیلی هم خوب اگه نه با یه دامین دیگه مثلا suse-linux.ir , open-suse.ir - suseforum.ir و....

آفلاین alireza.crs

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 491
« پاسخ #16 : 19 تیر 1393، 11:28 ق‌ظ »
در حال حاضر کاربرای سوزه با تغییراتی که کرده بیشتر شده و از طرفی خیلی ها به سمت سوزه نمیان به این دلیل که انجمن پشتیبانی فارسی نداره!
دلیل بعدی من برای تصمیم به این کار تبلیغ این توزیع هستش.
الآن خیلی ها تو همین انجمن هستن که هیچ اطلاع و دانشی راجع به سوزه ندارن.
نمیخوام بحث بی موردی راه بندازم ولی سوزه داره بهش کم لطفی میشه، جدیدا خیلی پیشرفت کرده مخصوصا با شاهکار yast!

اگر کسی با آقای سعیدی در ارتباط هست لطفا بهشون خبر بده
به نظر من بهتره به انجمن اصلی سوزه سر بزنید، به مدیرش پیغام بزنید که میخوایم یه نسخه فارسی
از انجمن سوزه تحت نظر شرکت شما بزنیم.نظر شما چیه؟معمولا قبول میکنند و میگن خوشحال میشیم و حتما پیگیری میکنیم

آفلاین سیروس

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 615
« پاسخ #17 : 19 تیر 1393، 03:11 ب‌ظ »
آقای سینا سعیدی تحت نظر شرکت سوزه انجمن باز کرد و نامش در لیست مدیران هست.این پروژه شما هم جواب نمیده و پس از مدتی انجمن مهروموم میشه.
پراکندگی انجمن ها به سود کاربران نیست چون آنها پاسخ شان را در این انجمنها نمیگیرند.پس بهتره قیدش را بزنید

آفلاین بی نام تا اطلاع ثانوی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 401
« پاسخ #18 : 21 تیر 1393، 12:52 ق‌ظ »
اگه کسی واقعا می خواد این کار رو بکنه ، من براش شماره کارت پ خ می کنم ، فقط هزینه خرید هاست و دامین رو بریزه بقیه کارهاش و خودم انجام میدم.اگه با opensuse.ir شد که خیلی هم خوب اگه نه با یه دامین دیگه مثلا suse-linux.ir , open-suse.ir - suseforum.ir و....

ممنون ولی خودم طراحی سایت میکنم و تمام هزینه ها رو هم خودم حاضرم بدم.
هدف من از این تاپیک پیدا کردن صاحب opensuse.ir بود. همین
باز هم ممنونم از پیشنهادتون ;)

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #19 : 21 تیر 1393، 12:54 ق‌ظ »
آقای سینا سعیدی تحت نظر شرکت سوزه انجمن باز کرد و نامش در لیست مدیران هست.این پروژه شما هم جواب نمیده و پس از مدتی انجمن مهروموم میشه.
پراکندگی انجمن ها به سود کاربران نیست چون آنها پاسخ شان را در این انجمنها نمیگیرند.پس بهتره قیدش را بزنید

بابت این خبرتون خیلی خوشحال شدم.
پراکندگی انجمن ها؟ :| یک انجمن تخصصی فارسی مثال بزنید.
سوزه به یک انجمن تخصصی فارسی واقعا نیاز داره. این موضوع رو در نظر بگیرید که همه به انگلیسی مسلط نیستند

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #20 : 21 تیر 1393، 12:58 ق‌ظ »
به نظر من بهتره به انجمن اصلی سوزه سر بزنید، به مدیرش پیغام بزنید که میخوایم یه نسخه فارسی
از انجمن سوزه تحت نظر شرکت شما بزنیم.نظر شما چیه؟معمولا قبول میکنند و میگن خوشحال میشیم و حتما پیگیری میکنیم

مطمئنا آقای سعیدی همچین پیشنهادی دادند و از طرف اونها پذیرفته نشده

آفلاین سیروس

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 615
« پاسخ #21 : 21 تیر 1393، 02:31 ق‌ظ »
چه چیزی از طرف اونها پزیرفته نشد‌؟
بنده میگم نام اقای سعیدی به عنوان نماینده شرکت سوزه در سایتش موجود است .شما میگید پزیرفته نشده؟

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #22 : 21 تیر 1393، 08:47 ق‌ظ »
چه چیزی از طرف اونها پزیرفته نشد‌؟
بنده میگم نام اقای سعیدی به عنوان نماینده شرکت سوزه در سایتش موجود است .شما میگید پزیرفته نشده؟

شرمنده تازه متوجه منظور شما شدم.
سیروس جان من دارم میگم در حال حاضر به پشتیبانی فارسی نیاز هست.
من نمیخوام هاست رو از سوزه بگیرم که الآن نیازی داشته باشم سوزه من رو به رسمیت بشناسه.
تمام مخارج رو خودم تأمین میکنم واز اونجاییکه سوزه یه توزیع آزاد هستش پس کسی نه حقش رو داره و نه میتونه جلوی من رو بگیره.
مطمئن باش اگر سایت پشتیبانی فارسی داشتیم من هیچ وقت دست به همچین کاری نمیزدم

آفلاین desatir7316

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 499
« پاسخ #23 : 12 امرداد 1393، 11:27 ق‌ظ »
بالاخره تکلیف opensuse.ir چی شد، می تونیم امیدوار باشیم که راه اندازی بشه؟

آفلاین v.taghavi68

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 915
« پاسخ #24 : 12 امرداد 1393، 11:41 ق‌ظ »
اوپن سوزه خیلی نیاز به فروم نداره چون مشکلاتش اینقدری نیست ک همانند اوبونتو براش فروم بزنید به نظر من بهتره برای کاربرایی که دنبال شبکه و سیستم های سوپر کامپیوتر و کار با این قبیل سیستم ها هستند یک فروم زده بشه و فقط و فقط اوپن سوزه و ردهت (centOS هم منظورمه!) رو شامل بشه چون این توزیع ها بیشتر برای این اهداف توسعه داده شده اند و special purpose هستند هرچند ک نیاز های کلاینتی رو هم جوابگو هستند.در واقع منظورم اینکه بیشتر به راهنمایی و پشتیبانی تخصصی روی این دو توزیع نیازه و با این هدف انجمنی زده شه واقعا عالیه.امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم
« آخرین ویرایش: 12 امرداد 1393، 11:42 ق‌ظ توسط v.taghavi68 »
وای بر شما اگر این علم اندک وسیله ای برای طغیانتان شود

آفلاین desatir7316

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #25 : 12 امرداد 1393، 11:47 ق‌ظ »
... به نظر من بهتره برای کاربرایی که دنبال شبکه و سیستم های سوپر کامپیوتر و کار با این قبیل سیستم ها هستند یک فروم زده بشه و فقط و فقط اوپن سوزه و ردهت (centOS هم منظورمه!) ...
یعنی اوپن سوزه برای مصارف شخصی و کاربران خانگی می تونه چیز خوبی باشه، یا فقط تخصصیه و کاربران خانگی رو اذیت می کنه؟

آفلاین v.taghavi68

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 915
« پاسخ #26 : 12 امرداد 1393، 11:58 ق‌ظ »
... به نظر من بهتره برای کاربرایی که دنبال شبکه و سیستم های سوپر کامپیوتر و کار با این قبیل سیستم ها هستند یک فروم زده بشه و فقط و فقط اوپن سوزه و ردهت (centOS هم منظورمه!) ...
یعنی اوپن سوزه برای مصارف شخصی و کاربران خانگی می تونه چیز خوبی باشه، یا فقط تخصصیه و کاربران خانگی رو اذیت می کنه؟
مثل اینکه تو رسوندن منظورم گند زدم ;D من رو سیستم خونگیم سوزه دارم هیچ مشکلی هم ندارم ولی هدف اصلی سوزه و تمرکز روی mainframe ها و supercomputer هاست واینکه خیلی مشکلات عجیب و غریب مثل از کار افتاد یکدفعی و کرش کردن و اینارو نداره و بهتره فرومی زده بشه که بیشتر روی زمینه تخصصی این توزیع فوکس کنه تا اینکه صرفا ی فروم ساده
وای بر شما اگر این علم اندک وسیله ای برای طغیانتان شود

آفلاین desatir7316

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #27 : 12 امرداد 1393، 12:06 ب‌ظ »
حالا میشه فعلا راه اندازی بشه، بخش های تخصصی شبکه و ... هم داشته باشه، هر بخش با توجه به طرف دارای خودش رشد می کنه مطمئنا

آفلاین Vahid_PC

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 311
« پاسخ #28 : 13 امرداد 1393، 03:42 ب‌ظ »
چرا گنو لینوکس باید بیشترین پراکندگی توزیع رو داشته باشه ، ولی برای توزیع هاش انجمن نه!!!
به نظرم هر توزیعی که کاربرانش به حد نساب خاصی برسن به انجمن اختصاصی خودش نیاز داره.