انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: 29مهر86 چه خبر بوده؟؟  (دفعات بازدید: 6798 بار)

0 کاربر و 13 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین بخند

• Full Member
  • *
  • ارسال: 248
    • iran.ir
نمی‌دونم چرا هربار پست‌هاتو می‌خونم یاد اون دوست‌مون که متولد آبان بود میفتم...
ولی جدا ایول که اطلاعات کاملت در هر زمینه‌ای رو به‌طور شفاف در اختیار دوستان قرار می‌دی...

موفق باشی داداش (:

میشه به منم یه راهنمایی بکنید بگید کدوم دوست ؟! نام کاربری من ؟!  ;D خیلی ها یه همچین چیزایی گفتن بهم

آفلاین Ma3X

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 877
  • It is Matrix
    • ماتریکس. آی آر
ولی جدا ایول که اطلاعات کاملت در هر زمینه‌ای رو به‌طور شفاف در اختیار دوستان قرار می‌دی...

موفق باشی داداش (:

میشه به منم یه راهنمایی بکنید بگید کدوم دوست ؟! نام کاربری من ؟!  ;D خیلی ها یه همچین چیزایی گفتن بهم

متاسفانه یادم نمیاد، چون بنده خدا برای این‌که ریا نشه، هی اسمشو عوض می‌کرد...
اگه یکم در مورد ایشون جستجو کنید، توی همین انجمن حرف‌هایی از ایشون و منش ایشون زده‌شده...
خیلی شخصیت بزرگ و مقاومی داشتن، تقریبا بر تمام جهات علوم کامپیوتر تسلط کاملی دارن، اصلن مثل این آدم پیدا نمیشه...
تا این‌که شما اومدین...
خیلی خوشحالم که افراد باسوادی مثل شما، علم‌تون رو در اختیار دیگران قرار می‌دین...
خدا شما و امثال شما رو برای این انجمن حفظ کنه، تا انشالله به همین روند نزولی‌مون ادامه بدیم...

آفلاین بخند

• Full Member
  • *
  • ارسال: 248
    • iran.ir

موفق باشی داداش (:

متاسفانه یادم نمیاد، چون بنده خدا برای این‌که ریا نشه، هی اسمشو عوض می‌کرد...
اگه یکم در مورد ایشون جستجو کنید، توی همین انجمن حرف‌هایی از ایشون و منش ایشون زده‌شده...
خیلی شخصیت بزرگ و مقاومی داشتن، تقریبا بر تمام جهات علوم کامپیوتر تسلط کاملی دارن، اصلن مثل این آدم پیدا نمیشه...
تا این‌که شما اومدین...
خیلی خوشحالم که افراد باسوادی مثل شما، علم‌تون رو در اختیار دیگران قرار می‌دین...
خدا شما و امثال شما رو برای این انجمن حفظ کنه، تا انشالله به همین روند نزولی‌مون ادامه بدیم...

چه جالب نام کاربریش چی بوده؟
خواهش میکنم دوست عزیز واقعا ممنون و انشا االله تمام تلاشمو میکنم که بتونم به بقیه هم کمک کنم یاعلی

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
noobs جان من اگه جای DebianGod بودم اصلا نگران نمیشدم تاوقتی که پیروان راستینی مثله Ma3x  و Spirits داشتم :) موافقی؟؟

بگذریم

کاش دوستان یه چندتا تاریخ رو پیشنهاد میدادن تا نظر سنجی بزاریم و تو یه روز خاص یکم سرور رو محک بزنیم؟؟! :) البته اگه ناظران مخالف نباشند !
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آفلاین p1shgoo

• Newbie
  • *
  • ارسال: 13
واقعا این تاپیک اینقدر بار علمی داره که هنوز بالاست  یعنی الان  اینقدر لینوکس رو فولید که از روی بیکاری میخواید  رکورد بزنید,خجالت اوره.

گیرم هم بخواید سرور رو ممحک بزنید.که چی؟؟؟ مغز ما اینقدر نابوده.دنبال چیزای الکی هستیم .

موندم چرا مدیرا اینو نمیبیندن.چیه این به اوبونتو ربط داره به لینوکس ربط داره از نظر علمی.

خواهشن نیا بگو تو بخش عمومی زدم .

اولی که درباره رکوردِ ,بعدی میاد میگه فلان کاربر یه مطالبی داره , یکی دیگه میاد سیاستو ربط میده به این تاپیک .بعدی هم میخواد بدونه روز تولید اسلحه کلانشینکف  رو . :|   >:( >:( >:(

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
واقعا این تاپیک اینقدر بار علمی داره که هنوز بالاست  یعنی الان  اینقدر لینوکس رو فولید که از روی بیکاری میخواید  رکورد بزنید,خجالت اوره.

گیرم هم بخواید سرور رو ممحک بزنید.که چی؟؟؟ مغز ما اینقدر نابوده.دنبال چیزای الکی هستیم .

موندم چرا مدیرا اینو نمیبیندن.چیه این به اوبونتو ربط داره به لینوکس ربط داره از نظر علمی.

خواهشن نیا بگو تو بخش عمومی زدم .

اولی که درباره رکوردِ ,بعدی میاد میگه فلان کاربر یه مطالبی داره , یکی دیگه میاد سیاستو ربط میده به این تاپیک .بعدی هم میخواد بدونه روز تولید اسلحه کلانشینکف  رو . :|   >:( >:( >:(

اول از همه لحن صحبتتونو عوض کنید.
دوم اگر دقت کنید مطلب پست اول مربوط به انجمن اوبونتو هست که مربوط به همون سیستم عامل هم میشه.
سوم شما که فول لینوکس هستید بفرمایید جلووووووووووووووووووووو

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
یعنی واقعا نمی شه از راه های بهتری فعالیت این سایت رو بیش تر کرد؟... افزایش فعالیت واقعی نه تقلبی!...
Void Linux + XFCE

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
یعنی واقعا نمی شه از راه های بهتری فعالیت این سایت رو بیش تر کرد؟... افزایش فعالیت واقعی نه تقلبی!...

دوست عزیز اجازه بده تا یک مسئله ای رو برای همه دوستان مشخص کنم
من یک سوال پرسیدم که فلان روز چه خبر بوده که متاسفانه فقط یک نفر جواب داده که برنامه ی فلان دونفر دعوت کرده بود که توش در مورد این فروم صحبت شد
بعد که بچه ها چندتا پست زدند که بیاید یه بار برای تفریح همه باهم یه رکورد جدید بزنیم منم پست اول رو ویرایش کردم و هم به عنوان اضافه کردم اصلا بحث علمی و افزایش فعالیت و ... نیست!! فقط یه فان بود و بس!

حالا هم هنوز کسی دیگه ای نگفته که اون روز فقط همین مسئله ی اون برنامه بوده یا نه!؟
اگر هم کسی دوستان خواستند میتونن یه قرار بزارند و برای صرفا تفریح همه با هم آن شند!
والسلام!

اینو هم قبل از متهم شدن بگم که نیگام به بعضی فروم های دیگه ی فارسی نیست که معمولاحداقل 300-400 نفر آنلاینند
اما خداروشکر این فروم با وجود اعضای آنلاین کمش هم خوب داره کار میکنه و تقریبا جواب گوی همه هست

آفلاین کیهان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
  • Debian User
    • کیهان

دوست عزیز اجازه بده تا یک مسئله ای رو برای همه دوستان مشخص کنم
من یک سوال پرسیدم که فلان روز چه خبر بوده که متاسفانه فقط یک نفر جواب داده که برنامه ی فلان دونفر دعوت کرده بود که توش در مورد این فروم صحبت شد
بعد که بچه ها چندتا پست زدند که بیاید یه بار برای تفریح همه باهم یه رکورد جدید بزنیم منم پست اول رو ویرایش کردم و هم به عنوان اضافه کردم اصلا بحث علمی و افزایش فعالیت و ... نیست!! فقط یه فان بود و بس!

حالا هم هنوز کسی دیگه ای نگفته که اون روز فقط همین مسئله ی اون برنامه بوده یا نه!؟
اگر هم کسی دوستان خواستند میتونن یه قرار بزارند و برای صرفا تفریح همه با هم آن شند!
والسلام!

اینو هم قبل از متهم شدن بگم که نیگام به بعضی فروم های دیگه ی فارسی نیست که معمولاحداقل 300-400 نفر آنلاینند
اما خداروشکر این فروم با وجود اعضای آنلاین کمش هم خوب داره کار میکنه و تقریبا جواب گوی همه هست
عزیز یه نظر سنجی میذاشتی میدیدی چندنفر موافقن...

برای اینه که بصورت مرجع عمل میکنه یا دایرالتمعارف...
همینش خیلی خوبه...این برداشت من ازاینه

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic
نقل‌قول
+ ثبت رکورد جدید تعداد افراد آنلاین در فروم!
که چی بشه؟!
که رکورد ثبت بشه!!!!!!!

قبلا یه سایتی عضو بودم قرار گذاشتیم نزدیک 30 هزار نفر همزمان انلاین شدیم(تازه اینکار با توجه به منطقه زمانی متفاوت کاربران انجام شد خود سایت چیزی حدود 500 هزار کاربر داشت)
رکورد ثبت بشه که چی بشه؟؟

بهتر نیست وقتمون رو به جای هدر دادن سر این چیز‌های بیخود، صرف نوشتن یه داکیومنت خوب (حالا به زبان فارسی یا انگلیسی ) بکنیم یا اگه نه توی به پیشرفت یه برنامه کمک کنیم یا نه بهتر نیست به یه تازه‌کار یاد بدیم و نرم‌افزار آزاد و گنو/لینوکس رو تبلیغ کنیم؟

تغییر رکورد بیشترین افراد حاضر در انجمن چیز مهم و با اهمیتی نیست و نبوده و نخواهد بود
محتوای یه انجمن اونو شاخص می‌کنه وگرنه انجمن‌هایی هستن با چند میلیون بازدید و محتوا صفر (نمونه‌ش نیک‌صالحی و این تریپ فروم‌ها )

آفلاین کیهان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
  • Debian User
    • کیهان
نقل‌قول
+ ثبت رکورد جدید تعداد افراد آنلاین در فروم!
که چی بشه؟!
که رکورد ثبت بشه!!!!!!!

قبلا یه سایتی عضو بودم قرار گذاشتیم نزدیک 30 هزار نفر همزمان انلاین شدیم(تازه اینکار با توجه به منطقه زمانی متفاوت کاربران انجام شد خود سایت چیزی حدود 500 هزار کاربر داشت)
رکورد ثبت بشه که چی بشه؟؟

بهتر نیست وقتمون رو به جای هدر دادن سر این چیز‌های بیخود، صرف نوشتن یه داکیومنت خوب (حالا به زبان فارسی یا انگلیسی ) بکنیم یا اگه نه توی به پیشرفت یه برنامه کمک کنیم یا نه بهتر نیست به یه تازه‌کار یاد بدیم و نرم‌افزار آزاد و گنو/لینوکس رو تبلیغ کنیم؟

تغییر رکورد بیشترین افراد حاضر در انجمن چیز مهم و با اهمیتی نیست و نبوده و نخواهد بود
محتوای یه انجمن اونو شاخص می‌کنه وگرنه انجمن‌هایی هستن با چند میلیون بازدید و محتوا صفر (نمونه‌ش نیک‌صالحی و این تریپ فروم‌ها )
یعنی عالی گفتی...
حالا نیاز نیست حتما محتوا تولید بشه،کلی محتوای انگلیسی نیاز به ترجمه هست...

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
منم موافقم
کاش یه سری کارگروهی رو ردیف میکردین تا بشه گروهی و جهت دار این کارو انجام بدیم
البته اینم میشه که هر کس توجهت خودش تولید کنه ولی جمعی سرعت بیشتری داره

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic
پاسخ : 29مهر86 چه خبر بوده؟؟
« پاسخ #29 : 29 تیر 1393، 02:31 ب‌ظ »
بهترین راهش استفاده از ویکی برای تولید مستندات گروهی/فردی و برای نرم‌افزار هم گیت بهترین گزینه‌ست

پیشنهاد من اینه بریم و پست‌های مفید رو بر حسب سال پیدا کنیم  حالا چرا سال مثلا یکی میگه فروردین ۹۳ مال من پست‌های مفید اون ماه رو پیدا میکنه
 ایراداتشون برطرف میکنیم و این میشه یه داکیومنت/سری داکیومنت خوب