انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دینگ دینگ - هر روز بدتر از دیروز - segate هاردی که هاردی(لیتی) رو سر کار گذاشت  (دفعات بازدید: 9748 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین royaflash

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 466
  • تلاش برای بهتر شدن بهترین شیوه زندگی است (سقراط)
    • در مفهوم اپن سورس ، گنو/لینوکس
سلام دوستان عزیز کسانس که میگن اوبونتو 9.4 اشکال داره لطفا
مشخصات سیستمشون رو بنویسین
ورژن و تاریخ دانلود را بنویسید
تا  بررسی کنیم که اشکال از کجاست
(اطلاعات دقیق)
باتشکر
وبلاگ |
وب سایت [url=http://unixmen.ir]

در صورت نیاز+ شماره تلفن 09141100257

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو
من خوشبختانه با اوبونتو 9.04 مشکل خیلی کمتری از 8.10 دارم
تا به حال هم هنگ نکرد.
کوبونتو و زوبونتو 9.04 هم همین طور برای من خیلی بهتر از 8.10 هست.
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
سلام

تقریبا مشکل رو پیدا کردم

مشکل نه از اوبنتو بود نه از هارد دیسک . هاردهای جدید به ولتاژ بسیار حساس هستند و پاورم با اینکه روش نوشته بود 900 وات ولی متاسفانه این عدد واقعی نبود در حال حاضر پاورها رو عوض کردم ( اسیبل 470 گرفتم البته 2 برابر قیمت اون 900 وات  ;) ) ولی یکم دیر بود چون این هاردها هم مشکل پیدا کردن  :(

اون دوستمون هم درست گفتن هاردهای سیگیت باراکودا واقعا هاردهای خوبی هستند . اون اماری که دادم همونطور که اشاره کردم چیزی بود که فروشندگان قطعات تهران میگفتند و جنبه علمی نداشت

تعداد خرابی میتونه به دلیل فروش بالای یه محصول باشه نه کیفیت پائین

حالا هاردهای جدید رو گرفتم سعی میکنم 9.04 رو زیر 5 ثانیه بوت کنم اگر موفق شدم اعلام میکنم که یکم از خجالت خرگوش خان در بیام ( با رید 0 روی چهار هارد بوتش میکنم فکر کنم با این کانفیگ به  اون زمان برسم )

موفق باشید

آفلاین ARH

• Full Member
  • *
  • ارسال: 135
  • Hardware Enthusiast
    • پروفايل شخصي من در گوگل
سلام

تقریبا مشکل رو پیدا کردم

مشکل نه از اوبنتو بود نه از هارد دیسک . هاردهای جدید به ولتاژ بسیار حساس هستند و پاورم با اینکه روش نوشته بود 900 وات ولی متاسفانه این عدد واقعی نبود در حال حاضر پاورها رو عوض کردم ( اسیبل 470 گرفتم البته 2 برابر قیمت اون 900 وات  ;) ) ولی یکم دیر بود چون این هاردها هم مشکل پیدا کردن  :(

اون دوستمون هم درست گفتن هاردهای سیگیت باراکودا واقعا هاردهای خوبی هستند . اون اماری که دادم همونطور که اشاره کردم چیزی بود که فروشندگان قطعات تهران میگفتند و جنبه علمی نداشت

حالا هاردهای جدید رو گرفتم سعی میکنم 9.04 رو زیر 5 ثانیه بوت کنم اگر موفق شدم اعلام میکنم که یکم از خجالت خرگوش خان در بیام ( با رید 0 روی چهار هارد بوتش میکنم فکر کنم با این کانفیگ به  اون زمان برسم )

موفق باشید

سلام
مدل پاورت چي چي بود ؟
من تازه يك ماه هست كه بعد از دو سال و نيم سيستمم رو از RAID 0 كشيدم بيرون ! تجربه خوبي بود اما از ترس امنيت اطلاعاتم كشيدمش بيرون ! حقيقتش من نيازي به RAID 0 نداشتم و تفاوت كارايي‌اش رو احساس نمي كردم فقط داده‌هام رو در معرض خطر بيشتر قرار داده بودم!

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
سلام

تقریبا مشکل رو پیدا کردم

موفق باشید

سلام
مدل پاورت چي چي بود ؟
من تازه يك ماه هست كه بعد از دو سال و نيم سيستمم رو از RAID 0 كشيدم بيرون ! تجربه خوبي بود اما از ترس امنيت اطلاعاتم كشيدمش بيرون ! حقيقتش من نيازي به RAID 0 نداشتم و تفاوت كارايي‌اش رو احساس نمي كردم فقط داده‌هام رو در معرض خطر بيشتر قرار داده بودم!

سلام

روش نوشته بود اسوس راست و دروغش پای تولید کنندش  :D

رید 0 تفاوت سرعت زیادی داره ولی توی موارد بخصوص که یکیش سیستم بوت جدید اوبنتو 9.04 هستش ( که البته تا اونجا که میدونم اولین بار این تکنیک بوت توست اپل روی لئوپارد ارائه شد )

رید 0 برای بوت کردن سیستم زیاد مناسب نیست معمولا از این رید برای کارهای رندر استفاده میشه ( یه هارد سولو برای اوس و یک رید 0 برای کارهای رندر )

اگر 3 تا هارد داشته باشیم رید 5 شاید گزینه مناسبی باشه با اینکه یک سوم فضا رو از دست میدیم ولی امنیت قابل قبولی داره

در کل اگر نیاز به سرعت بالا نباشه فرمایش شما کاملا صحیح است سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند  ;)

موفق باشید

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
سلام

خوب هارد رو هم که با سلام و صلوات عوض کردیم ولی باز این مشکل کرش کردن حل نشد  ](*,)

اینجا دیگه قطعا مشکل از هارد هم نیست ( البته قبلا مشکل هارد هم با مشکلات دیگه مخلوط شده بود )

البته به قول دوستان احتمالا مشکل از بی سوادی منه چون دوستان بدون مشکل دارند کار میکنند

به هر روی اوبنتو رو از توی لیست او اس هام خط میزنم و بیشتر تمرکزم رو روی کوبنتو میزارم ببینم چی میشه

موفق باشید

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
Kubuntu  ;D

تا این لحظه توپ کار میکنه صد البته با اپدیت منظم  ;)