انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در اجرای بازی های پلی استیشن ۱ در لینوکس  (دفعات بازدید: 2235 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین jackson26

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
سلام و خسته نباشید
بنده جدیدا linux mint نصب کردم و میخوام روش بازی های پلی استیشن 1 رو اجرا کنم قبلا در ویندوز با psexe خیلی راحت و بدون مشکل اجرا میشد اما در لینوکس همین نرم افزار مشکل دسته داره و دسته ی بازی رو نمیشه پیکره بندی کرد ... جهت هاش مشکل داره  ](*,)
نکته ی دیگش اینه که بدون دسته هم داخل بازی مشکل داره و انگار گرافیکش مشکل داره فکر میکنم از فایل بایوس باشه ... اگر دوستانی آشنایی دارند در مورد این مشکل توضیح بدند و اگر تجربه داشتتد یک نرم افزار مناسب برای اینکار معرفی کنند
در کل این فایل بایوس چی هست یه سری اطلاعات ناقس دارم اما نمیدونم چی به چیه !
در ضمن همین epsxe ورژن ویندوزی رو با wine اجرا کردم و دسته مشکلی نداشت اما داخل بازی گرافیک انگار مشکل داشت شاید برمیگرده به پیکره بندی یا فایل بایوس ...
موفق باشید

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
سلام و خسته نباشید
بنده جدیدا linux mint نصب کردم و میخوام روش بازی های پلی استیشن 1 رو اجرا کنم قبلا در ویندوز با psexe خیلی راحت و بدون مشکل اجرا میشد اما در لینوکس همین نرم افزار مشکل دسته داره و دسته ی بازی رو نمیشه پیکره بندی کرد ... جهت هاش مشکل داره  ](*,)
نکته ی دیگش اینه که بدون دسته هم داخل بازی مشکل داره و انگار گرافیکش مشکل داره فکر میکنم از فایل بایوس باشه ... اگر دوستانی آشنایی دارند در مورد این مشکل توضیح بدند و اگر تجربه داشتتد یک نرم افزار مناسب برای اینکار معرفی کنند
در کل این فایل بایوس چی هست یه سری اطلاعات ناقس دارم اما نمیدونم چی به چیه !
در ضمن همین epsxe ورژن ویندوزی رو با wine اجرا کردم و دسته مشکلی نداشت اما داخل بازی گرافیک انگار مشکل داشت شاید برمیگرده به پیکره بندی یا فایل بایوس ...
موفق باشید

خوب این نرم افزار خوبه فکر نکنم بهتر از این پیدا بشه.
ببینید فایل های بایاس متعددی تو پوشه بایاس نرم افزارتون باید باشه باید اونهارو تک تک امتحان کنی و بهترینشونو پیدا کنی باید نترسی تنظیمات برنامه رو دستکاری کنی تا به بهترین حالت برسی در کل کیفیت گرافیکی PS1 داغونه خیلی بهتر نمیشه.
بایاس ها در واقع رابطی بین سخت افزار سیستمت و سخت افزار شبیه سازی شده کنسول هستند و سخت افزار شما رو پیکر بندی میکنند تا مثل کنسول رفتار کنند.
یه سوال حالا چه گیری به PS1 دادی؟ :o
« آخرین ویرایش: 11 امرداد 1393، 09:16 ب‌ظ توسط Риал Краесис »

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین jackson26

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
سلام و سپاس
خب فایل های بایوس رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟ برا این نرم افزار ۲ ۳ تا بیشتر نبود
من نمیخوام به گرافیک خیلی خفنی داشته باشه فقط در حد خودش و همونی که در ویندوز بازی میکردم باشه و در حال حاضر طوری هست که مثلا در فوتبال در هنگام دویدن تو زمین حالت عادی نیست و بازی رو دچار اختلال میکنه با عوض کردن فایل بایوس این مشکل شاید کمی حل بشه اما کامل حل نمیشه ...
البته مشکل اصلی من مشکل پیکره بندی دسته در بازی هست که جهت های چپ و راست و بالا و پایین رو نمیتونم در نرم افزار وارد کنم در صورتی که دسته سالم هست و در لینوکس  شناسایی شده ...
نقل‌قول
یه سوال حالا چه گیری به PS1 دادی؟
پلی استیشن ۱ یعنی یک دنیا خاطره ... من در فوتبال 99 و فوتبال 2002 چیزهایی رو میبینم که بقیه در فیفا 2014 و call of duty 8 نمیبینند  :D

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
سلام و سپاس
خب فایل های بایوس رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟ برا این نرم افزار ۲ ۳ تا بیشتر نبود
من نمیخوام به گرافیک خیلی خفنی داشته باشه فقط در حد خودش و همونی که در ویندوز بازی میکردم باشه و در حال حاضر طوری هست که مثلا در فوتبال در هنگام دویدن تو زمین حالت عادی نیست و بازی رو دچار اختلال میکنه با عوض کردن فایل بایوس این مشکل شاید کمی حل بشه اما کامل حل نمیشه ...
البته مشکل اصلی من مشکل پیکره بندی دسته در بازی هست که جهت های چپ و راست و بالا و پایین رو نمیتونم در نرم افزار وارد کنم در صورتی که دسته سالم هست و در لینوکس  شناسایی شده ...
نقل‌قول
یه سوال حالا چه گیری به PS1 دادی؟
پلی استیشن ۱ یعنی یک دنیا خاطره ... من در فوتبال 99 و فوتبال 2002 چیزهایی رو میبینم که بقیه در فیفا 2014 و call of duty 8 نمیبینند  :D
خاطره او اینجور چیزا بله حق با شماست منم گاهی ترجیح میدم بازیهایی با گرافیک پایین و خاطره انگیز بازی کنم برا من خاطره انگیز ترینشون Need For Speed CARBON هست.حتی الان هم که سیستمم خیلی خفنه بازم بازیهای قدیمی رو بازی میکنم (خفن که میگم حسابی خفن)
از چه دسته ای استفاده میکنی من از دسته PS3ام استفاده میکنم که با یه درایور که اسمش یادم نمیاد به خورد ویندوز میدادمش و بعد بازی رو با اون منطبق میکردم و اجرا و غرق رویا میشدم. :P :o
من یه چنتایی بایاس ضمیمه میکنم ببینی به دردت میخورن یا نه.(به خاطر محدودیت سایت هر 2 تا بایاس تو یه فایل زیپ که حجمش 1مگه)
معمولا سایت این برنامه و یا سایت سازنده دستت ممکنه براش درایوری داشته باشن.

-- فایل‌های پیوست شده توسط ناظر به دلیل عدم رعایت حق ناشر حذف شد --
« آخرین ویرایش: 11 امرداد 1393، 11:23 ب‌ظ توسط nixoeen »

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up