انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نرم افزار راهنمای اوبونتو۱۴ توسط دوستم آقای میرزازاده  (دفعات بازدید: 5798 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین linuxworld

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 82
  • !opensource for openmind
راهنمای اوبونتو ۱۴ توسط دوستم آقای  میرزازاده ساخته شد!!
از مایکت نصب کنید لذت ببرید و حتما نظر بدین ؛اگه اشکالاتی داره حتما تو این تاپیک بگین!
مردم به جبران آزادي فكر كه به ندرت از آن بهره مي برند، خواستار آزادي بيان هستند.
(سورن كيركه گارد)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
مایکت چیه؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic
یه مارکت آن‌آفیشیال برای اندروید

من چیزی با این اسم پیدا نکردم لینکشو لطف کنین لطفاً
« آخرین ویرایش: 30 امرداد 1393، 01:57 ق‌ظ توسط دانیال بهزادی »

آفلاین linuxworld

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 82
  • !opensource for openmind
یه مارکت آن‌آفیشیال برای اندروید

من چیزی با این اسم پیدا نکردم لینکشو لطف کنین لطفاً
اینم لینک دانلودش:

« آخرین ویرایش: 30 امرداد 1393، 01:57 ق‌ظ توسط دانیال بهزادی »
مردم به جبران آزادي فكر كه به ندرت از آن بهره مي برند، خواستار آزادي بيان هستند.
(سورن كيركه گارد)

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
من این مایکت رو نگاه کردم. به نظر نمی‌آد آزاد باشه، این موضوع به دلیل تشویق استفاده از نرم‌افزار غیر آزاد باید قفل بشه، منتها فقط پیوند‌ها رو برمی‌دارم. به دوستتون بگید نرم‌افزارش رو در مرکز نرم‌افزاری آزاد F-Droid قرار بده تا بتونیم در این‌جا پیوندش رو قرار بدیم
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
امکان فارسی کردن fdroid وجود دارد؟ یادمه aptoid رو فارسی کرده بودند.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
بله، نرم‌افزار آزاده و حتماً‌می‌شه فارسیش هم کرد

آفلاین ug1482304631

• Newbie
  • *
  • ارسال: 18
با سلام
من ایرج میرزازاده توسعه دهنده اندروید و سازنده راهنمای اوبونتو ۱۴ در اندروید هستم کاملا نرم افزار اموزشی من رایگان بوده و در نسخه های بعدی هم تا ابد رایگان خواهد بود برای دریافت نرم افزار من برای گوشی های اندروید ۴ به بعد و قابل استفاده در شبیه ساز Blue Stacks است
با تشکر
« آخرین ویرایش: 30 امرداد 1393، 06:54 ب‌ظ توسط دانیال بهزادی »

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
اسمش دقیقا چیه؟ با "راهنمای اوبونتو" در نتایج جستجوی مایکت چیزی درباره اوبونتو نمی اد

آفلاین سهراب سپید

• Full Member
  • *
  • ارسال: 207
امکان فارسی کردن fdroid وجود دارد؟ یادمه aptoid رو فارسی کرده بودند.
قسمت های ضروریش فارسیه

آفلاین ug1482304631

• Newbie
  • *
سلام دوستان
با تشکر از نظرات و دانلود هایتان برای در یافت «راهنمای اوبونتو ۱۴» در مایکت به قسمت تازه ها بروید یا به قسمت نرم افزار های ایرانی دنبال ارم برنامه باشید هیچ ثبت نامی لازم نیست و یا نام کامل راهنمای اوبونتو ۱۴ را بزنید یک راه دیگر هم ان است که در اینترنت نام برنامه را جستجو کنید چون این نرم افزار جدید است باید در گوگل نام کامل را بزنید ان شا الله نسخه ۲ در راه است بار ها را ببندید تا با هم برای همیشه به اوبونتو لینوکس کوچ کنیم

ا.م

آفلاین ug1482304631

• Newbie
  • *
سلام

دوست عزیز من میرزازاده توسعه دهنده اندروید «توزیعی از لینوکس برای موبایل» هستم مایکت یک بازار انلاین اپ های اندروید بوده و نرم افزار من در ان ارایه شده نرم افزار من کاملا رایگان و چون اندرویدی است اپن سورس محسوب می شود البته کد خاصی ندارد در اختیار دوستان قرار بدهم ولی در عوض از هر مطلب و پیشنهادی درباره اوبونتو ۱۴ استقبال می کنم بزودی سایت ما نیز راه اندازی می شود که بستری رایگان برای مطالب شماست

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
دوست عزیز سلام. .ممنون از وقت و تلاشی که برای ترویج اوبونتو گذاشتید. خود نرم‌افزار مایکت یک نرم‌افزار غیر آزاده و ما بنا به قوانین انجمن، ارسال‌هایی که کاربران رو تشویق به استفاده از نرم‌افزارهای غیر آزاد کنن رو می‌بندیم و برای همین نمی‌تونیم آدرسی از سایت مایکت رو در انجمن معرّفی کنیم.
در مورد برنامه‌ی شما، چون فرمودید خودش آزاده، موضوع رو باز نگه‌داشتیم، ولی درخواست ما از شما اینه که برای این که بتونیم بهتر معرّفی‌اش بکنیم، اون رو در مجموعه‌ی نرم‌افزاری آزاد F-Droid قرار بدید تا همه بتونن با خیال راحت و خیلی آسون، اون رو نصب و ازش استفاده کنن.
اضافه کردن برنامه‌تون به F-Droid هیچ دردسری نداره. کافیه عضو فرومش بشید و نشونی کد برنامه رو در اختیارشون قرار بدید تا خوشون براتون بسته‌بندی، امضا و منشتر کنن. هروقت خواستید هم می‌تونید درخواست بدید که با آخرین تغییرات در کد مبدأ، نگارش جدید بسته‌بندی، امضا و منتشر بشه
« آخرین ویرایش: 30 امرداد 1393، 06:56 ب‌ظ توسط دانیال بهزادی »

آفلاین ug1482304631

• Newbie
  • *
با سلام

البته که در fdroid  \\:D/ قرار می دهم ولی با دانلود هم زمان ان از ------- به توسعه دانش اپن سورس در میان غیر اپن سورسی ها کمک کنید راز موفقیت شکست دادن تابوی Micky Mouse  «مایکروسافت » در ایران استفاده از خود ابزار ویندوز به نفع لینوکس است امیدوارم از هر دو منبع دانلود کنید
« آخرین ویرایش: 31 امرداد 1393، 07:54 ق‌ظ توسط nixoeen »

آفلاین ug1482304631

• Newbie
  • *
سلام

ببخشید چون زیاد با اپن سورسی ها بودم مخصوصا تازه کار ها این باور غلط خیلی شایع است که تفاوتی بین پلتفرم اپن سورس و نرم افزار اپن سورس قایل نیستند حالا در مورد نرم افزار من موضوع خنده دارتر هم شده اصلا نرم افزار من اموزشی است و اصلا مهم نیست که بستر و نرم افزارش چیست ضمنا هر نرم افزار اپن سورسی مجانی نیست در ضمن هیچ کس هنوز توجه نکرده که مثلا اگر شما در لیبر افیس چیزی بنویسید و انرا افیس ویندوز باز کند ایا باید لیبر افیس را زیر سوال برد بهتر است لینک مایکت را هم مرقوم کنید تا دوستان سردر گم نشوند چون fdroid اصلا سر در نیاوردم بهتر نیست اول ایستادن را بیاموزیم بعد دویدن نرم افزار من یک اموزش ساده و کاربردی خوب و نامحدود رایگان است لطفا کاربران را گیج نکنید