انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: لطفا"به شعور ما احترام بگذارید"  (دفعات بازدید: 7082 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Anant123

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
لطفا"به شعور ما احترام بگذارید"
« : 10 خرداد 1388، 01:09 ق‌ظ »
بسم الله
سلام
اینایی که میگم از روی احساس وعلاقه ای که نسبت به شما و دوستان دارم گفتم و گرنه میدونم که اینجور رفتارا در خیلی از اعضای فهیم سایت خللی ایجاد نمیکنه! اما حیفه این فکر زیبای من و دوستان و شما مدیران محترم در مورد هدفمون ، تو این مسائل پیش وپا افتاده گیر بکنه واز اصل دور بمونیم وخودمون رو مشغول هیچی کنیم. ::)
من به عنوان یک کاربر نسبت به نقض قوانین اولیه سایت توسط خود سایت اعتراض دارم در اولین بند توافقنامه عضویت نوشته شده:
۱. شما توافق میکنید که در طول مدت استفاده از این انجمن، هیچ‌گونه ارسال کذب، افتراآمیز، ناصحیح، توهین آمیز، مبتذل،  منافی ادب و عفت عمومی، منفور، آزار دهنده، موهن، کفرآمیز، جنسی، تهدید آمیز، آشکار کننده مسائل شخصی و خصوصی زندگی افراد و یا به نحوی مخالف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نخواهید داشت

به نظرشما قرار دادن عکس بازیگران و یا موزیسینهای خارجی به عنوان پیش فرض انتخاب اعضای محترم توهین به علائق وطرز تفکر یک عده جوان با شعور وطالب دانش نیست!؟
من جوان چطور میتونم عکس بازیگر و یا خواننده نیمه برهنه  رو به عنوان آواترم و نماد تفکرم انتخاب کنم(پس لطفا" به شعور ما توهین نکنید)
نمیشد به جای عکسهای .....G......P..... &  B..... S که در عکسهایی که شمابرای آواتر ازشون گذاشتی هم ابتذالشون مشخصه و بر خلاف قوانین خداست و نه البته سایت شما!!!!!مثلا" از نمادهای لینوکس استفاده کنید!!؟
بر فرض تمایل عده ی کمی از کاربران به این شکل از تصاویر چطور میتونید نظر عده ی کمی ... را بر اکثریت طالب دانش و ارتباط علمی و فنی با دیگران  ترجیح دهید.
آیا عکس "اجتماع کاربران" در صفحه اصلی هم نشان دهنده طرز تفکر شما نسبت به ماست!!!؟واقعادیدتون نسبت به ما این قدر پایینه‍!
امیدوارم که دوستان محترم هم  پیشنهادات و نظرشون رو در این مورد بدهند.
اصلا میتونیم یه نظرسنجی راه بیندازیم
من ابتدا قصد داشتم این نامه رو برای مدیر سایت ارسال کنم اما چون آدرس و اسم دقیقی از ایشان نداشتم اینجا ارسالش کردم امیدوارم قبل از اینکه اعضا این پست رو بخونن ایشان تغییرات لازم رو در سایت انجام دهند و اصلا خود این  تاپیک رو هم حذف کنند!

آفلاین یه انقلابی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 951
    • یه‌انقلابی
پاسخ به: لطفا"به شعور ما احترام بگذارید"
« پاسخ #1 : 10 خرداد 1388، 04:00 ق‌ظ »
با سلام
حرف شما درسته اما شاید اون تصاویر پیش‌فرض قالب انجمن باشه ، مدیران بهتر می‌دونن .

اما شما اگر به آواتار دوستان در انجمن نگاه کنید خواهید دید که خیلی خیلی کم از اونها استفاده شده یا اصلا نشده . اغلب افراد آواتار مخصوص خودشون رو دارن که در خارج از اینجا هم استفاده می‌کنن .
این یعنی آزادی . باوجود اینکه حتی پیش‌فرض هم تصاویر ، بعضا( کاملا شخصی) مناسب نیست اما خود کاربران از بکار بردن آن خودداری می‌کنند .
با این وجود به نکته‌سنجی شما تبریک می‌گم و امیدوارم تا در تمام زوایای فرهنگ گنو هم همین‌قدر نکته‌سنج باشید .

یا علی
فعلا قصد ندارم اینجا بیام، شاید اصلا نیام.
انجمن‌های آزادتری هم خواهند بود برای آزاد بودن.
یا علی

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
« پاسخ #2 : 10 خرداد 1388، 05:39 ق‌ظ »
بسم الله
سلام
اینایی که میگم از روی احساس وعلاقه ای که نسبت به شما و دوستان دارم گفتم و گرنه میدونم که اینجور رفتارا در خیلی از اعضای فهیم سایت خللی ایجاد نمیکنه! اما حیفه این فکر زیبای من و دوستان و شما مدیران محترم در مورد هدفمون ، تو این مسائل پیش وپا افتاده گیر بکنه واز اصل دور بمونیم وخودمون رو مشغول هیچی کنیم. ::)
من به عنوان یک کاربر نسبت به نقض قوانین اولیه سایت توسط خود سایت اعتراض دارم در اولین بند توافقنامه عضویت نوشته شده:
۱. شما توافق میکنید که در طول مدت استفاده از این انجمن، هیچ‌گونه ارسال کذب، افتراآمیز، ناصحیح، توهین آمیز، مبتذل،  منافی ادب و عفت عمومی، منفور، آزار دهنده، موهن، کفرآمیز، جنسی، تهدید آمیز، آشکار کننده مسائل شخصی و خصوصی زندگی افراد و یا به نحوی مخالف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نخواهید داشت

به نظرشما قرار دادن عکس بازیگران و یا موزیسینهای خارجی به عنوان پیش فرض انتخاب اعضای محترم توهین به علائق وطرز تفکر یک عده جوان با شعور وطالب دانش نیست!؟
من جوان چطور میتونم عکس بازیگر و یا خواننده نیمه برهنه  رو به عنوان آواترم و نماد تفکرم انتخاب کنم(پس لطفا" به شعور ما توهین نکنید)
نمیشد به جای عکسهای .....G......P..... &  B..... S که در عکسهایی که شمابرای آواتر ازشون گذاشتی هم ابتذالشون مشخصه و بر خلاف قوانین خداست و نه البته سایت شما!!!!!مثلا" از نمادهای لینوکس استفاده کنید!!؟
بر فرض تمایل عده ی کمی از کاربران به این شکل از تصاویر چطور میتونید نظر عده ی کمی ... را بر اکثریت طالب دانش و ارتباط علمی و فنی با دیگران  ترجیح دهید.
آیا عکس "اجتماع کاربران" در صفحه اصلی هم نشان دهنده طرز تفکر شما نسبت به ماست!!!؟واقعادیدتون نسبت به ما این قدر پایینه‍!
من ابتدا قصد داشتم این نامه رو برای مدیر سایت ارسال کنم اما چون آدرس و اسم دقیقی از ایشان نداشتم اینجا ارسالش کردم امیدوارم قبل از اینکه اعضا این پست رو بخونن ایشان تغییرات لازم رو در سایت انجام دهند و اصلا خود این  تاپیک رو هم حذف کنند!

بنام دادار جان آفرین

درود بر شما

من هم حس میکنم به شعورم بی احترامی شده ولی نه از طرف مدیران سایت بلکه از طرف شما

اگر کمی در مورد قالبهای آماده تجسس بفرمائید متوجه میشید که این تصاویر توسط تیم ساخت این قالبها تهیه میشند نه توسط مدیران ( در خصوص حذف یا تغییر اونها بنده اطلاعی ندارم )

این مسائل اگر پیش پا افتاده هستند شما چرا با این بیان ناشایست ( از دید شخصیم ) به این شکل بیان میکنید و اگر مهم هستش چرا توی متنتون خلاف این رو نوشتید ؟

شما توی عنوان و همینطور متنتون از "ما" استفاده کردید (پس لطفا" به شعور ما توهین نکنید) شما از چند نفر کاربر این فروم در این خصوص سئوال کردید و به این نتیجه رسیدید که این یک بی احترامی جمعیه ؟

اگر کسی واقعا طالب علم باشه به هر صورتی اون رو بدست میاره حتی در چین ( فکر نکنم در چین همه افراد با حجاب کامل باشند )

شمای جوان به هیچ عنوان مجبور نیستید این تصاویر رو انتخاب کنید ( همونطور که دوست بسیار عزیز جناب انقلابی فرمودند )

شما لطفا یه زحمتی بکشید و یه تعداد آواتور مناسب طراحی و یا انتخاب کنید و پیشنهاد بدین جایگزین بشه ( البته بعد از همامنگی و امکان سنجی با مدیران عزیز و زحت کش )

در مورد عکس "اجتماع کاربران" پیشنهاد میکنم دستشون رو قطع کنید و یک پوشش مناسب براشون بگذارید ( اگر با گیمپ آشنائی ندارید با فتوشاپ هم میتونید این کار رو بکنید )

اگر قرار هست نظر سنجی کنیم و نظرات بقیه رو هم میخواهید بشنوید امیدتون به اینکه به سرعت نور مدیران این مشکل اساسی کل جهان که توسط شما کشف شده رو مرتفع کنند چیه ؟

به عنوان کسی که احتمالا از شما مسن تر هستم به شما پیشنهاد میکنم در مورد فلسفه آزادی بیشتر تفکر و دقت کنید

پاینده باشید

آفلاین امیرمهری

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1270
  • درورد بر اوبونتو
خداحافظ وبلاگ نويسي

من كاربر حرفه اي لينوكس نيستم
فقط خوب جستجو ميكنم.

آفلاین DivX

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
« پاسخ #4 : 10 خرداد 1388، 10:51 ق‌ظ »
بسم الله
سلام

با همین طرز فکر پیش رفتید که الان همچنین مملکتی داریم ..  :'(

آفلاین sorena

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 484
« پاسخ #5 : 10 خرداد 1388، 11:19 ق‌ظ »
دوستان لطفا قضیه رو به موضوعات دیگه بسطش ندید.
In The World That Has No fences Or Walls , Who Need Gates Or Windows

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
« پاسخ #6 : 10 خرداد 1388، 12:39 ب‌ظ »
دوست با شعور من! اتفاقا تمام مواردی که فرمودید در راستای همون احترام به آزادی هاست.
اگر شما با موردی یا عکسی مشکل دارید، میتونید نمایش آواتور‌ها، امضا‌ها و هر چی که بنظرتون ممکنه ناراحتتون کنه رُ خود‌سانسوری کنید. مثلا مرروگرتون رُ طوری تنظیم کنید که عکس‌ها رُ نمایش نده تا به حس دانش طلبی و شعورتون توهین نشه!
مهر تاریخ عضویت شما همین امروز خورده شده و من متاسفم که اینقدر زود توبره‌ی دانشتون پر شد که با این مسائل حاشیه‌ای رسیدید. آرزو میکردم بجای این عنوان چیزی به بچه‌های طالب حقیقی علم اضافه میکردید.
برای چشم‌ها ناپاک، حتی نگاه به صورت کاملا با حجاب جنس مخالف هم حرامه! این موردی که شما در مورد عکس گروه کاربران گفتید، نشان دهنده‌ی روح همکاری و فرامرزی لینوکس هست و شما اولین کسی هستید که این برداشت زشت رُ از اون داشتید که نشان دهنده‌ی تفکرات و دید شماست.
امیدوارم روزی برسه که ما بکمک هم به شتاب گرفتن قطار دانش در کشورمون بدون تعصب و اشکال‌تراشی کمک کنیم و هر چه بیشتر پرچم ایران رُ در جهان برافراشته کنیم. کاری که خیلی‌ها با پروژه‌هایی مثل پارسیکس و کارآمد و چغوک و Mdic کردند.
Godisnowhere

آفلاین Anant123

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
قانون را اجرا کنید
« پاسخ #7 : 10 خرداد 1388، 07:09 ب‌ظ »
دوستان محترم بحث در مورد آزادی فراوون شده!و اینم میدونم عده ی کمی از این آواترها استفاده می کنند.
من اصلا"قصد تنش آفرینی هم ندارم.اما این امر اگر هم ناخواسته و بدون اطلاع مدیران محترم باشه باید رسیدگی بشه!
چون صحبت در مورد نقض قوانین سایت توسط خودشه!
سایت با استناد به هر قانونی از جمهوری اسلامی ایران بند اوّل عضویت رو نوشته باید به اون پایبند باشه! درسته!
به طور مثال به نظر شما کدوم مرجع قانونی در ایران عکسهای G......P..... &  B..... S
رو که در این فروم به این شکل قرار گرفته مبتذل نمیدونه اگه مرجع یا سایتی رو در اینترنت می شناسید به اون ارجاعش دهید وگرنه قضاوت رو به قانونی رو که مطرح کردید والبته وجدان خودتون بسپارید.

با فریاد و شلوغ کاری و سخنان تند وتیز کار پیش نمیره
اگه قانونه باید اول از همه از طرف قانون گذار اجرا بشه وگرنه ....!
اینایی در بالا گفتم هم برای بهبود شرایط بود و گرنه منم میدونم مسائل بسیار مهمتری وجود داره ولی ما هم نباید تو اینجور مواردی لنگ باشیم.و خودمون  به قانون حداقلی بشری مون هم پایبند نباشیم.
خدا حافظ شما

آفلاین mtux

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 450
    • Mgroup
« پاسخ #8 : 11 خرداد 1388، 01:03 ق‌ظ »
فقط به خاطر دیدن عکس چند نفر هنر پیشه که تصاویر و فیلمهاشون از صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش میشه این همه بر آشفته‌ای؟

اونم عکسایی که من نیم ساعت سایت رو زیر و رو کردم تا پیدا کردم کجان!

اونم عکسی کوچولو از قیافه‌ی یه آدم!

عجب بابا
Free Software Advocate and Developer
http://mtux.wordpress.com
My GNU Affero page: http://rate.affero.net/mtux

آفلاین mtux

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 450
    • Mgroup
« پاسخ #9 : 11 خرداد 1388، 01:06 ق‌ظ »
بعد حالا بودن اینا! کجاش توهین به کجاس!؟
:-/
خدایی یه ذره ما رو روشن هم بکنین!
Free Software Advocate and Developer
http://mtux.wordpress.com
My GNU Affero page: http://rate.affero.net/mtux

آفلاین HardyLaity

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 730
« پاسخ #10 : 11 خرداد 1388، 01:22 ق‌ظ »
فقط به خاطر دیدن عکس چند نفر هنر پیشه که تصاویر و فیلمهاشون از صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش میشه این همه بر آشفته‌ای؟

اونم عکسایی که من نیم ساعت سایت رو زیر و رو کردم تا پیدا کردم کجان!

اونم عکسی کوچولو از قیافه‌ی یه آدم!

عجب بابا

سلام

یکی به ما میگه این عکسا کجاست  :D

شاید به لطف معرفی این دوستمون آواتور خوبی توش پیدا شد  ;)

ممنون 

آفلاین Freeman

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2310
    • KDE Software Compilation
« پاسخ #11 : 11 خرداد 1388، 01:40 ق‌ظ »
Anant123 سلام لطفا تشریح کنید از دیدن این تصاویر عادی چه احساسی در شما بوجود میاد و چرا  :o

برای مثال این تصویر که بطور اگاهانه نمایش میده اوپن سورس و مفهوم نام اوبونتو  ورای جنس و نژاده
و نمودی از همکاری صمیمانه تو این اجتماع ما تاکنون داشتیم

میدونم شما در تلویزیون ایران هم زیاد زنانی میبینید که با مردان صحبت میکنند  :o و یا اینگونه میپوشند  ??? شما با این احساسات عجیب و غریب واقعا چگونه تحمل میکنید  :o

مشخصه این تصاویر فشار ذهنی زیادی برای شما ایجاد میکنه که خب راههایی برای کاهش اون وجود داره

موفق باشی
« آخرین ویرایش: 11 خرداد 1388، 01:49 ق‌ظ توسط حسن حبیبی »

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1437
  • جاوید ایران باستان و اندیشه پاک زرتشت
« پاسخ #12 : 11 خرداد 1388، 01:52 ق‌ظ »
بسم الله
سلام

شما اومدی اینجا عکس های نیمه برهنه رو نگاه کنی یا چیز یاد بگیری؟
قوانین خدا از کجا اومد مگه اینجا انجمن مذاهب و دین و خدا پیغمبره؟ سرت به کار خودت باشه عکس نیمه برهنه هم اومد دستت رو بذار رو مانیتور یا اونجا را یه کاغذی چسبی چیزی بذار. خجالت داره بابا اینجا انجمن اوبونتو است نه چاه....ران من اصلا این عکس هایی که شما میگی تاحالا ندیدم میکن هرچی بری تو این حرفا بیشترم توجه می کنی راست میگن به خدا
خداحافظی همیشگی من از انجمن اوبونتو ایران با امید پیروزی برای همه دوستان
-------
ما از تبار کوروش و فرزند جمشیدیم / پیروز بی برده ، بت نپرستیدیم

آفلاین alaodin1

• Newbie
  • *
  • ارسال: 22
« پاسخ #13 : 11 خرداد 1388، 02:12 ق‌ظ »
  افراط و تفریط در هر کاری مضر است  من تعجب میکنم شما انگار توی هیچ انجمنی عضو نبوده ای یا شایدم تا حالا توی محیط اینترنت نبودی  ???

آفلاین moshen212

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 344
« پاسخ #14 : 11 خرداد 1388، 09:11 ق‌ظ »
سلام
دوستان به نظر من گذشته از بحث مبتذل بودن یا نبودن این عکسها با این جمله که " از نمادهای لینوکس استفاده کنید " کاملا موافقم .