انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

دلیل بسته شدن پست؟

پست به محصولات شرکت مایکروسافت مربوط بوده :)
1 (20%)
پست به محصولات شرکت اپل مربوط بوده :)
0 (0%)
به انجمن مربوط نبوده :)
4 (80%)

مجموع آرای اعضا: 5

نویسنده موضوع: بسته شدن پست  (دفعات بازدید: 2829 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین pashang

• Full Member
  • *
  • ارسال: 110
بسته شدن پست
« : 14 شهریور 1393، 03:47 ب‌ظ »
با سلام
پست من در خصوص راهنمایی برای خرید حافظه SSD با لینک زیر بسته شده
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,99697.0.htmlمن می خوام بدونم کجای پستم به انجمن مربوط نیست؟!؟
1- سیستم عامل مورد استفاده لینوکس مینت که مشتق شده از ابونتو!!!!
2- نرم افزارهای مورد استفاده ویرچوال باکس، GNS3 و simple Screen Recoreder که توی همین سیستم عامل نصب شده!!!!
3- سوال در مورد ارتقا سرعت در حین کار با این نرم افزارها هست!!!!
4- بخش سخت افزار هم به دلیل راهنمایی برای خرید حافظه SSD انتخاب شده !!!!
به ناظری هم که پست منو قفل کرده (اون هم در عرض 2 دقیقه پس از ارسال پست توسط من) اول پیغام خصوصی دادم ولی جواب نداد از طریق گزارش به مدیر انجمن هم اطلاع رسانی کردم اما پاسخی نگرفتم به همین خاطر این جا مطرح می کنم:
1- چرا پست من به انجمن مربوط نیست؟ :o
2- آیا ناظر پست منو خونده بعد اقدام به قفل کردن نموده؟  ???
3- وقتی در عرض 2 دقیقه ناظر پست منو قفل می کنه باید وقتی به ایشان پیام خصوصی میدم باید جوابگو باشه؟!!!؟ >:(
4- اگر پست من به این انجمن مربوط نیست پس حتما به محصولات شرکت مایکروسافت و اپل مربوط هست؟!!! :D
با تشکر

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
پاسخ : بسته شدن پست
« پاسخ #1 : 14 شهریور 1393، 04:27 ب‌ظ »
سلام دوست عزیز،
شما بعد از یک ساعت که پست قفل شده، می‌گی که کسی جواب‌گو نیست، خوب یک کم صبر کن. همه که همیشه توی انجمن نیستن.

چیزی که از سوال شما توی اون پست در ذهن من متبادر می‌شه این هست که، شما یک سیستمی داری که روی اون گنو/لینوکس هست، و با یک سری نرم‌افزار هم روش کار می‌کنی، آیا نصب کردن ssd و ram اضافه بر روی اون نیاز هست یا نه. در ضمن سوال شما در مورد استفاده از اون نرم‌افزارها نیست. در رابطه با خرید سخت‌افزار هست. من ربط این سوال رو به انجمن پارسی اوبونتو نمی‌فهمم. اگه سوالتون این بود که آیا اون سخت‌افزارها روی هر توزیعی از گنو/لینوکس جواب می‌دن یا نه، اون موقع من می‌تونستم درک کنم ارتباطش رو با این انجمن.

البته این نظر من هست و شاید بقیه‌ی ناظرها دیدگاه دیگه‌ای داشته باشن.

آفلاین pashang

• Full Member
  • *
  • ارسال: 110
« پاسخ #2 : 14 شهریور 1393، 04:37 ب‌ظ »
"آیا نصب کردن ssd و ram اضافه بر روی اون نیاز هست یا نه. در ضمن سوال شما در مورد استفاده از اون نرم‌افزارها نیست. در رابطه با خرید سخت‌افزار هست."
یعنی این ها به بهبود کارکرد سیستمی که دارای سیستم عامل لینوکسی هست مربوط نیست ؟ من می خواستم تجربه افرادی که قبلا این کار رو با دارا بودن سیستم های مشابه یا قوی تر کردند جویا بشم!!!
در مورد راهنمایی برای خرید هم قبلا توی انجمن پست هایی زده شده که می تونید توی بخش سخت افزار نمونه هاش رو ببینید!!!
در ضمن وقتی یه پست در عرض 2 دقیقه قفل می شه اون هم با یک دلیل اشتباه و بی ربط، پاسخگویی سریع رو هم مطلبه؟!!! (در ضمن پیام خصوصی رو هم من در موقع آن بودن شما ارسال کردم)
با تشکر

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design
« پاسخ #3 : 14 شهریور 1393، 07:24 ب‌ظ »
اتفاقا منم تعجب کردم که چرا پست ایشون قفل شد. چون قبلا تاپیک برای خرید SSD داشتیم که خودم جواب داده بودم :)

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
« پاسخ #4 : 14 شهریور 1393، 07:30 ب‌ظ »
با وجود تاپیک های سخت افزاری دیگه ای هم که تو این انجمن داشتیم و ارتباط مستقیمی هم به خود Ubuntu نداشتن، منم تعجب کردم که پست ایشون پاک شد!
Void Linux + XFCE