انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: عدم فعال شدن USB در ویندوز 8.1 در ابونتو 14.04  (دفعات بازدید: 1182 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین afsharipour

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3

1- داخل ابونتو نسخه 14.04 از طریق ویرچوال باکس ویندوز 8.1 را نصب کردم اما یو اس بی داخل ویندوز شناسایی نمیشه البته یو اس بی داخل ابونتو فعال میشه و مشکلی نداره چه کنم
2- چگونه سیستم ابونتو 14.04 تنظیم میشه که برای تبادل اطلاعات بین ابونتو و ویندوز 8.1 که از طریق ویرچوال باکس نصب شده مشکل عدم انتقال رفع شود
3-ضمنا چگونه و با چه برنامه ای میشه از ابونتو 14.04 مثل Acronis 2012  بک آپ گرفت تا هر وقت مشکلی پیش آمد بوسله سی دی و یو اس بی بوت بک آپ قبلی را برگرداند

پیشاپیش از راهنمایی های شما متشکرم

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
پاسخ : عدم فعال شدن USB در ویندوز 8.1 در ابونتو 14.04
« پاسخ #1 : 15 شهریور 1393، 07:02 ب‌ظ »

1- داخل ابونتو نسخه 14.04 از طریق ویرچوال باکس ویندوز 8.1 را نصب کردم اما یو اس بی داخل ویندوز شناسایی نمیشه البته یو اس بی داخل ابونتو فعال میشه و مشکلی نداره چه کنم
2- چگونه سیستم ابونتو 14.04 تنظیم میشه که برای تبادل اطلاعات بین ابونتو و ویندوز 8.1 که از طریق ویرچوال باکس نصب شده مشکل عدم انتقال رفع شود
3-ضمنا چگونه و با چه برنامه ای میشه از ابونتو 14.04 مثل Acronis 2012  بک آپ گرفت تا هر وقت مشکلی پیش آمد بوسله سی دی و یو اس بی بوت بک آپ قبلی را برگرداند

پیشاپیش از راهنمایی های شما متشکرم

اولا بنظرم نصب 8.1 به این روش اشتباهه... اگه ویندوزهای دیگه رو روی ویرچوال باکس نصب کرده باشید متوجه میشید که برای اونا نهایتا 512 تا رم پیشنهاد میده درحالیکه برای 8 و 8.1 تقریبا 2گیگ و این یعنی حسابی این دوتا سنگینند!
اگه برنامه خاصی رو کار ندارید که به 8.1 نیاز باشه وین7 گزینه ی بهتریه وگرنه ایکس پی عالیه!:)
ثانیا هر دو مشکل اولتون  با نصب additional driver (اگه اشتباه تایپ نکرده باشم) حل میشه و توی تنظیمات میتونید براحتی اینکارهارو انجام بدین
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • حل نشو ؛ حل میشه
« پاسخ #2 : 15 شهریور 1393، 10:09 ب‌ظ »

درود

نقل‌قول

در مورد fsarchiver و remastersys  ( البته اگه اسمشونو درست نوشته باشم ) جستجو کن که خودخودشه

موفق باشی ;)
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
« پاسخ #3 : 16 شهریور 1393، 09:11 ق‌ظ »

fsarchiver و remastersys 

+ relinux

البته من ریمستر رو ترجیح میدم
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................