انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: درخواست معرفی نرم افزار برای ذخیره پسورد(حل شد)  (دفعات بازدید: 5312 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19669
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
منظورم این گزینه است
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 843
  • میلاد فشی
منظورم این گزینه است
بله.آدرس ش رو پیدا کردم.به عنوان تجربه نگاری آدرس این میشه : رفتن به منوی اصلی فایرفاکس > کلیک بر روی نام اکانت شما(مثلا آدرس ایمیل) > بعد بر روی Manage Account کلیک کنید و از قسمت Connected Device دستگاهی رو که مدنظرتون هست رو Sign out کنید.به همین گزینه ای میرسید که مهندس بهزادی عکسش رو زحمت کشیده و اسکرین شاتش رو گذاشته.
اما اینطوری بازم اگر بتونه گوشی رو هک کنه به همه پسوردها دسترسی پیدا میکنه ! چون خودش گفته : "Your browsing data will remain on your device-but it will no longer synchronise with your account "
بنابراین برای این که خیالتون راحت بشه عوض کردن همه پسورد ها هم یک کار ضروریه.درسته !؟
« آخرین ویرایش: 22 بهمن 1400، 07:44 ب‌ظ توسط milad.fashi »
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • میلاد فشی
آخرین سوال رو هم بپرسم :
در ادامه بحث قبلی
برای این که خیالتون راحت بشه عوض کردن همه پسورد ها هم یک کار ضروریه.درسته !؟
ممنون از صبوری تون
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5123
فکر کنم بهتره رمز‌های عبور رو هر چند وقت یه بار عوض کنید.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19669
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
آخرین سوال رو هم بپرسم :
در ادامه بحث قبلی
برای این که خیالتون راحت بشه عوض کردن همه پسورد ها هم یک کار ضروریه.درسته !؟
ممنون از صبوری تون
اگه دستگاهت رو درست پیکربندی کرده باشی، نفوذگر نباید بتونه فایرفاکس رو بالا بیاره. بنابراین تغییر گذرواژه‌ها ضروری نیست.
اگه دستگاهت رو درست پیکربندی نکردی و هرکسی می‌تونه برنامه‌ّات رو اجرا کنه، خب بله. اون‌وقت گذرواژه‌هات، کم‌ترین نگرانیت خواهند بود.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
واقعا چرا تا این حد مهمه براتون اقا میلاد ؟ برای من هم مهمه ، برای همه ما مهمه اما تا این حدش یکم عجیبه ! اینقدر درگیرش شدین که کسی ندونه فکر میکنه نگران رمزی هستین که بیوفته دست کسی جهان رو نابود میکنه و نسل بشریت رو منقرض ! نگرانیتون ترسناکه ! 😅
آرچ و گنوم!

آفلاین mskf1383

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 407
سلام
هریپتون رو هم یه نگاهی بندازید: https://hrypton.ir/
البته یه مشکلی وجود داره که نسخه‌ی وبش با نسخه‌ی اندرویدش سازگار نیستن. به خاطر همین ترجیحاً از نسخه‌ی وبش استفاده کنید تا همه‌جا در دسترس باشه.

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • میلاد فشی
واقعا چرا تا این حد مهمه براتون اقا میلاد ؟ برای من هم مهمه ، برای همه ما مهمه اما تا این حدش یکم عجیبه ! اینقدر درگیرش شدین که کسی ندونه فکر میکنه نگران رمزی هستین که بیوفته دست کسی جهان رو نابود میکنه و نسل بشریت رو منقرض ! نگرانیتون ترسناکه ! 😅
خوب من برام امنیتش مهمه.خوب رمز اینترنت بانک تون برای شما مهم نیست !؟ :D
البته اینترنت بانک هم نیاز به رمز پویا (رمز دوم) داره و بعضی از بانک ها هم قابلیت ورود دو عاملی(ورود با رمز ارسالی به پیامک) رو دارند.انگار حق با شماست رمز حتی اینترنت بانک هم لو بره خیلی دردسرساز نمیشه.ولی خوب همه جوانب رو هم در نظر گرفتن کار اشتباهی نیست.خصوصا برای تازه کارهایی مثل من :)
« آخرین ویرایش: 30 بهمن 1400، 01:28 ق‌ظ توسط milad.fashi »

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : درخواست معرفی نرم افزار برای ذخیره پسورد
« پاسخ #38 : 01 اسفند 1400، 12:17 ب‌ظ »
من از یک کارت استفاده می کنم که خالیه هروقت لازمه همون مقدار توش میریزم و استفاده می کنم  ;D
خوب اصلا نیازی است رمز اینترنت بانک رو ذخیره کنید ‍؟ سه بار از روش بخونید حفظ کنید خوب  :)
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #39 : 01 اسفند 1400، 02:04 ب‌ظ »
من از یک کارت استفاده می کنم که خالیه هروقت لازمه همون مقدار توش میریزم و استفاده می کنم  ;D
خوب اصلا نیازی است رمز اینترنت بانک رو ذخیره کنید ‍؟ سه بار از روش بخونید حفظ کنید خوب  :)
حق ! بهترین روش ، روش پیشنهاد مهرداد جان برای شما که اینقدر حساسی ! حفظش کن خب !
آرچ و گنوم!

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • میلاد فشی
حق ! بهترین روش ، روش پیشنهاد مهرداد جان برای شما که اینقدر حساسی ! حفظش کن خب !
حساسیت ام رو کم کردم  :)
من هم میخوام از پسورد منیجر خود موزیلا فایرفاکس استفاده کنم.موضوع حل شد!

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5123
« پاسخ #41 : 03 اسفند 1400، 12:29 ب‌ظ »
پس یه (حل شد) به عنوان موضوع اضافه کنید.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #42 : 03 اسفند 1400، 12:41 ب‌ظ »
اضافه کرده بودند
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com