انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کاربران لینوکس چه افرادی هستند؟  (دفعات بازدید: 15055 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556
پاسخ به: کاربران لینوکس چه افرادی هستند؟
« پاسخ #30 : 08 مهر 1390، 04:13 ب‌ظ »
دوست عزیز h2010n

به صورت خلاصه بگم به احتمال زیاد تا چند روز آینده هیچ نرم افزاری مثه ت و ر دیگه کار نخواهد کرد چون پورتاشون تو ایران در حال بسته شدنه تا اونجا که من میدونم. اون موقع به حرف من میرسین. شایدم نه.......!!!!!!!!
« آخرین ویرایش: 19 دی 1391، 06:41 ب‌ظ توسط محمدرضا بوذری »

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 599
« پاسخ #31 : 08 مهر 1390، 06:07 ب‌ظ »
به صورت خلاصه بگم به احتمال زیاد تا چند روز آینده هیچ نرم افزاری مثه ت و ر دیگه کار نخواهد کرد چون پورتاشون تو ایران در حال بسته شدنه تا اونجا که من میدونم. اون موقع به حرف من میرسین. شایدم نه.......!!!!!!!!
دست بالای دست بسیاره :)
« آخرین ویرایش: 19 دی 1391، 06:42 ب‌ظ توسط محمدرضا بوذری »

آفلاین حامد سپهر

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1556
« پاسخ #32 : 08 مهر 1390، 07:39 ب‌ظ »
به صورت خلاصه بگم به احتمال زیاد تا چند روز آینده هیچ نرم افزاری مثه tor دیگه کار نخواهد کرد چون پورتاشون تو ایران در حال بسته شدنه تا اونجا که من میدونم. اون موقع به حرف من میرسین. شایدم نه.......!!!!!!!!
دست بالای دست بسیاره :)

اون که بله... ولی مسلما دردسر برای استفاده از اینجور نرم افزارها بیشتر میشه. (کلا تاپیک رفت تو انحراف)

آفلاین artclub

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 42
« پاسخ #33 : 09 مهر 1390، 03:48 ب‌ظ »
تطفا موضوع بحث رو عوض نکنید.
در اینجا نمی خوایم بین لینوکس و سایر سیستم عامل ها مقایسه بشه.
با تشکر

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #34 : 09 مهر 1390، 08:26 ب‌ظ »
من یک پرسش از کاربران در ایران دارم.چون من در ایران زندگی نمیکنم
مگه مشکل کاربران با ویندوز اوریجنال چیه که از کرک شده استفاده میکنید؟شما که 1000 دلار میدید یک لپتاب 120 دلار هم روش بدید که از اوریجنال استفاده کنید

اول از همه این که این پستتون با قوانین انجمن در تضاده (تبلیغ نرم‌افزارهای غیر آزاد :D)
بعدش هم مشکل اینه که همه می‌دونن یه هم‌جون جیزی ۱۲۰ دلار نمی‌ارزه، من یک پرسش از کاربران در خارج از ایران دارم: واقعا شما راضی هستین که ۱۲۰ دلار بدین بالای ویندوز؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین XERO

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 65
« پاسخ #35 : 15 مهر 1390، 07:14 ب‌ظ »
نقل‌قول
من یک پرسش از کاربران در ایران دارم.چون من در ایران زندگی نمیکنم
مگه مشکل کاربران با ویندوز اوریجنال چیه که از کرک شده استفاده میکنید؟شما که 1000 دلار میدید یک لپتاب 120 دلار هم روش بدید که از اوریجنال استفاده کنید

آقا مثله اینکه اون ور خیلی خوش میگزره ها :D، البته No offense ما هم در آینده به موقعیت شما می پیوندیم، اما جدا از بحران اقتصادی که الان داریم، ارزش پول اینجا با اون ور فرق داره... یعنی طرف یه سیستم بگیره بخواد ویندوز و آنتی ویروس و یه سری برنامه های ضروری در حد کاربر عادی هم نصب کنه 500 هزار تومان براش در میاد، مطمئن باش هیچکس نمیاد توی ایران 500 هزار تومان بده برای چندتا نرم افزار و سیستم عامل میره یه کینگ "بسته نرم افزاری" میگیره 10 دلار، برنامه ها رو نصب می کنه یا یه کلیکم کرک می کندشون خیالش راحت، و این مشکل هم به سیاست کپی رایت توی کشورمون برمیگرده... کلا منظورم اینه که تا وقتی که کپی رایت توی کشور اجرا نشه و لازمش بازار جهانی شدنه؛ ایرانی جماعت به نرم افزار پول نمیده و در نتیجه قدر و ارزش نرم افزار آزاد یا Free رو نمیدونه...
( البته من از نظر اقتصادی جواب دادم )
----
در پاسخ به تاپیک به نظر من کاربران لینوکس 3 دستند :

1 - کسایی که به Open source علاقه دارند و کلا دوست دارند ببین اون پشت مشت ها چه خبره مثله خودم..
2 - کسایی که شغل، کار یا وظیفشون ایجاب می کنه که با این سیستم عامل کار کنن... ( این اجتماعش بزرگه )
3 - و عده کمی هم کاربران خانگی معمولی، البته با سیاست های Ubuntu امیدواریم تعداد کاربران معمول هم بیشتر بشه  ;)
« آخرین ویرایش: 23 مهر 1390، 12:43 ق‌ظ توسط Rockzade »