انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: جمع آوری کمک مالی ، برای راه اندازی انجمن اختصاصی توزیع اوپن سوسه  (دفعات بازدید: 9937 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Vahid_PC

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 311
درواقع این انجمن هم مفته
و البته یکی از ضعیفترین انجمن های پربازدیده در کمال تعجب (از لحاظ پشتیبانی فنی CMS میگم)
درود
دوست گرامی شما خودتون به دنبال ضعیف ترین و در عین حال کپی کننده ترین گروه ارایه انجمن رایگان رفتید، الکی به گردن پشتیبانی فنی اسکریپت مای بی بی نندازید.
بنده مهدی نمکی مدیریت ارشد پشتیبانی مای بی بی ایران هستم و به طور دقیق و کامل از قدرت و امکانات این اسکریپت خبر دارم.
شما هم لطف کنید در مورد چیزی که خبر ندارید اطلاعات اشتباه به مردم و کاربران ندید.
نیت انحراف تاپیک نبود، پوزش
عزیز
بهتره شما کمی با حوصله فکر کنید.
اصلا چه ربطی به cms داشت حرف من!!!!!
کی گفت mybb ضعیفه!!!!!!!
من اگه تا حالا واسه ده نفر سایت و انجمن درست کرده باشم نه تاش mybb بوده!!!!!!!!
من منظورم,این,انجمن بود که حتی دکمه تشکری هم نداره!!!!!!!!!!
شما چرا آخه این برداشت و کردی از حرف من؟!!!!!
من منظورم این انجمنه نه cms
این انجمن که از هیچ مدل امکاناتی استفاده نمیکنه آخه جرا فک کردی دارم درباره cms حرف میزنم برادر من؟!!!!!!!!!!!!!!!

آفلاین Vahid_PC

• Sr. Member
  • *
دوستان عزیز سر این مسایل از هدف اصلی دور نشین.آقا وحید من می دونم شما تقریبا از خیلی وقت پیش در زمینه اوپن سوزه فعال بودی حداقل از زمانی که من به این توزیع مهاجرت کردم! و می دونم از کسایی هستی که آتیشت برای ی انجمن جدا تنده! حالا آقای riazi زحمت کشیدن انجمنی هر چند ساده زدن ولی شما به فال نیک بگیر چون می تونه شروع یک انجمن بزرگ بشه همه که از اول بزرک نبودن (البته توهین به آقای riazi نشه نمیخوام کار ایشون رو کوچیک جلوه بدم!) میشه بعدا مطالب همین انجمن رو به انجمنی که شما تو سر داری انتقال بدیم. مهم اینکه همه ی ما عشق اوپن سوزه رو داریم. پس سوالی که مطرح میشه اینکه شما حاضرین برای عشقمون چی کار کنید؟؟؟  ;D :o
عزیزم من دقیقا یادمه موقعی که شما مهاحرت کردی به سوسه
خودم تا جایی که تونستم کمکت کردم اینا درست
بحث اینه که جدای از اینکه بعضیداز دوستان دیگران رو بلانسبت خ ر فرض میکنن
این کار باعث سردی اعضا میشه
حالا من یه حرکتی کردم خاستم چارنفر و بیارم تو یه تیم کاری کنیم بعد یه دوست عزیزی بیاد تو همون تاپیک یه کاری کنه که بگه بابا بیخییگال همین کافیه خوب اون جارنفری که میخاستن بیان دیگه نمیان
یکیش خود شما
یادته سر بحث انجمن جدا چندماه پیش چقد مایین و بالا کردی
الان هیچ

کیفیت کار خیلی مهمه
من هدف اینه که با داشتن انجمن مستقل و کارا چارتا آدم معمولی به این توزیع جذب بشن
پولی که قرار نیست که گیرم بیاد که هیچ پول و وقتمم هم قراره بزارم

آفلاین v.taghavi68

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 915
دوست عزیز من که جا نزدم. فقط میگم بهتره ی مدت رو این انجمن تمرکز کنیم ببینیم مزه دهن کاربرا چیه! البته این نطر منه شایدم دارم اشتباه می کنم و باید از اول به قول شوما اصولی پیش رفت
من نظرم رو گفتم و هنوز پایه اون کاری که گفتی میخوای بکنی هستم سالی ۶۰ تومان پولی نیست تازه تقسیم میشه بین چند نفر. مهم وقت و زمانیکه می تونیم پای این انجمن بذاریم هست مهم اینکه ببینیم چه تعداد افراد متخصص وارد گود میشن . من خودم بشدت دنبال ی انجمن حرفه ای برای توزیع های سوزه و ردهت هستم که تکنولوژی هایی که این دو نسخه توش کار می کنند که بیشتر زمینه های سرویس های شبکه,مجازی سازی,سوپر کامپیوتر ها و ... را پوشش بده علاوه بر اینکه نسخه های دسکتاپ و کلاینتی رو پوشش میده.حالا بحث اینجاس که من در این حد حرفه ای نیستم ولی دوست دارم کسایی رو پیدا کنم تو ی انجمن فارسی که تو این زمینه ها کمک کنند با این انجمن زده شده میخواستم ببینم همچین افرادی پیدا میشن یا نه
به هر حال هر وقت بگی من کاملا برای همکاری تو این زمینه آماده ام.
وای بر شما اگر این علم اندک وسیله ای برای طغیانتان شود

آفلاین riyazi

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 36
دوستان عزیز سر این مسایل از هدف اصلی دور نشین.آقا وحید من می دونم شما تقریبا از خیلی وقت پیش در زمینه اوپن سوزه فعال بودی حداقل از زمانی که من به این توزیع مهاجرت کردم! و می دونم از کسایی هستی که آتیشت برای ی انجمن جدا تنده! حالا آقای riazi زحمت کشیدن انجمنی هر چند ساده زدن ولی شما به فال نیک بگیر چون می تونه شروع یک انجمن بزرگ بشه همه که از اول بزرک نبودن (البته توهین به آقای riazi نشه نمیخوام کار ایشون رو کوچیک جلوه بدم!) میشه بعدا مطالب همین انجمن رو به انجمنی که شما تو سر داری انتقال بدیم. مهم اینکه همه ی ما عشق اوپن سوزه رو داریم. پس سوالی که مطرح میشه اینکه شما حاضرین برای عشقمون چی کار کنید؟؟؟  ;D :o
بابا خودم میدونم کار ساده و کوچیکیه! :D

آفلاین v.taghavi68

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 915
بابا خودم میدونم کار ساده و کوچیکیه! :D
1+
وای بر شما اگر این علم اندک وسیله ای برای طغیانتان شود

آفلاین alireza hashemi

• Full Member
  • *
  • ارسال: 232
سلام.
توزیع سوزه انقدر بزرگ و مهم هست که ساخت این چنین http://opensuse.takbb.com/ انجمنی توهین به اونه.
برای توزیع های کم طرفدارتر هم ی همچین کاری رو نمیکنن.
دوستان با انجام این کارهای شتابزده opensuse رو کوچیک جلوه ندید.
بزارید چند نفر که توان انجام این کارها رو دارن پا پیش بزارن و کار رو درست انجام بدن و شما هم بتونید ازش استفاده کنید و هم به اون انجمن افتخار کنید. نمی دونم چه فکری تو سرتونه که این انجمن مسخره رو زدید ولی مطمئنا این انجمن به نتیجه نمیرسه.
من خودم با opensuse و fedora کار میکنم و وقتی که این انجمن رو دیدم عرق شرم روی پیشونیم نشست.

آفلاین یاسین!

• Full Member
  • *
  • ارسال: 154
  • Ubuntu 12.04 - Fedora 20
سلام.
توزیع سوزه انقدر بزرگ و مهم هست که ساخت این چنین http://opensuse.takbb.com/ انجمنی توهین به اونه.
برای توزیع های کم طرفدارتر هم ی همچین کاری رو نمیکنن.
دوستان با انجام این کارهای شتابزده opensuse رو کوچیک جلوه ندید.
بزارید چند نفر که توان انجام این کارها رو دارن پا پیش بزارن و کار رو درست انجام بدن و شما هم بتونید ازش استفاده کنید و هم به اون انجمن افتخار کنید. نمی دونم چه فکری تو سرتونه که این انجمن مسخره رو زدید ولی مطمئنا این انجمن به نتیجه نمیرسه.
من خودم با opensuse و fedora کار میکنم و وقتی که این انجمن رو دیدم عرق شرم روی پیشونیم نشست.
+1

آفلاین alireza.crs

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 491
سلام
دوستان من اول یه انجمن رایگان ساختم اومدم اینجا خبر بدم این تاپیک رو دیدم!
فعلا که همه مشکلات مالی داریم بهتره به این انجمنهای رایگان بسنده کنیم، هر وقت مشکلات حل شد اقدام به ثبت یه سایت مستقل می‌کنیم و سایت رو انتقال میدیم.
این هم لینک انجمنی که ساختم:

http://opensuse.takbb.com/
یه توزیع هست به اسم پیشی لینوکس!باور کن مسخره نمیکنم
خودش توزیع مادر هست و ساخت ترکیه!این انجمن اگه برای این توزیع ساخته شده بود به این توزیع توهین میکرد!
چه برسه به اوپن سوزه کبیر
حداقل رو یه هاست رایگان میزدیش.
دامین و cms بهتر و ..... رو بی خیال
یه دو دقیقه وقت بیشتر میذاشتی میتونستی بهترشو درست کنی.این انجمن ساز برا کسایی هست که زیاد کامپیوتر بلد نیستن نه یک یوز اوپن سوزه
دلم برا اوپن سوزه سوخت :'(
ویرایش:اگه دنبال یه cms بهتر بودین میتونین از cms های فریم ورک جنگو(خیلی با کیفیتن)و یا این لیست استفاده کنین
http://www.cmscritic.com/resource-lists/forum-list/
« آخرین ویرایش: 16 آبان 1393، 10:23 ب‌ظ توسط alireza.crs »

آفلاین mshj

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 35
    • ستاره‌های آسمان (ریاضی)
سلام
دوستان من اول یه انجمن رایگان ساختم اومدم اینجا خبر بدم این تاپیک رو دیدم!
فعلا که همه مشکلات مالی داریم بهتره به این انجمنهای رایگان بسنده کنیم، هر وقت مشکلات حل شد اقدام به ثبت یه سایت مستقل می‌کنیم و سایت رو انتقال میدیم.
این هم لینک انجمنی که ساختم:

http://opensuse.takbb.com/
یه توزیع هست به اسم پیشی لینوکس!باور کن مسخره نمیکنم
خودش توزیع مادر هست و ساخت ترکیه!این انجمن اگه برای این توزیع ساخته شده بود به این توزیع توهین میکرد!
چه برسه به اوپن سوزه کبیر
حداقل رو یه هاست رایگان میزدیش.
دامین و cms بهتر و ..... رو بی خیال
یه دو دقیقه وقت بیشتر میذاشتی میتونستی بهترشو درست کنی.این انجمن ساز برا کسایی هست که زیاد کامپیوتر بلد نیستن نه یک یوز اوپن سوزه
دلم برا اوپن سوزه سوخت :'(
ویرایش:اگه دنبال یه cms بهتر بودین میتونین از cms های فریم ورک جنگو(خیلی با کیفیتن)و یا این لیست استفاده کنین
http://www.cmscritic.com/resource-lists/forum-list/
هر چی به این سایت جدیده نیگا میکنم خیلی خلوته! جای دعوا اونجا رو گرم کنید!

خیلی وقته اینجا نیومده بودم! حتما پیسی لینوکس رو دانلود میکنم با ماشین مجازی بالا میارم! باید باحال باشه :D واسه لینوکسی کردن دختر بچه‌های خانواده بسیار خوب است.
یه ساختمون می‌ساختن میخواستن بالا پشت بوم وسایل ببرن، یه نفر گفت که ساختمون رو سوراخ کنیم!
مردم دو دسته تقسیم شدن:
دسته اول: همه به جز یک نفر مسخره کردن
دسته دوم: یک نفر آسانسور ساخت...
------------------------------------------
مسخره‌تر از مسخره کنندگان هم وجود دارند؟
riyazi.blog.ir

آفلاین Vahid_PC

• Sr. Member
  • *
دوست عزیز ، Mr.M
http://forum.ubuntu.ir/index.php?action=profile;u=72582
اعلام کردن که مبلغ 20.000 تومان کمک میکنن.

منتظر بقیه دوستان هستیم....

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic
دوست عزیز
بهرا رو بهنام توکلی عزیز مدیریت میکنه
خیلی از وب سایت ها مثل فدورا فنز و ... روی سرورهای بهرا هستن
یه تماسی با ایشون بگیرین حتما کمکتون میکنن
بقیه پلن های ایشون پولی هستن اما برای کمک به جامعه نرم افزار آزاد هاست این وب‌سایت ها رو رایگان در اختیارشون میزاره
بهنام عزیز تاحالا چند پروژه و وبسایت خوب رو داره مدیریت میکنه پس به اندازه کافی مورد اعتماد هست

آفلاین Vahid_PC

• Sr. Member
  • *
تشکر از راهنماییتون و احترام برای کار زیبای آقای بهرام.
اما متاسفانه اونجوری تنها میمونم. پرداخت پول انگیره مدیران خواهد بود.