انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر Persepolis ورژن ۱.۱۸.۴  (دفعات بازدید: 185189 بار)

0 کاربر و 17 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
دوستان عزیز قابلیت استفاده از Flashgot Selection رو هم اضافه کردم ، یعنی اگر چند لینک رو هم زمان انتخاب کنید و از Flashgot Selection استفاده کنید ، لینک ها به شکل صف دانلود و پشت سر هم دانلود خواهد شد.

لطفا PDMT رو به ورژن ۱.۱۱ آپدیت کنید.توضیحات شیوه نصب رو هم میتونید در وبلاگ ببینید.

http://amirsamimi.mihanblog.com/post/18
من نصبیدم انشالله امشب تست میزنم و فید بک میدم.
طبق معمول توزیع هم آرچ!

دیشب خوب کار میکرد اما الان هی اینجوری خطا میده!
Download Failed!Please Wait...
cat: /home/user/.persian_download_manager_terminal/temp/d0.txt: No such file or directory
ظاهرا یک مشکل موقتی بود و در حال حاضر داره خوب دانلود میکنه.

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 452
آقا خسته نباشی
این پرش صفحه واقعا رو مخه ](*,)اگه میشه خروجی رو مثل axel کنی خوب میشه :oops:
راستش احساس من اینه که هرچی امکانات رو برنامه اضافه میکنین کیفیت ... :-X

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
آقا خسته نباشی
این پرش صفحه واقعا رو مخه ](*,)اگه میشه خروجی رو مثل axel کنی خوب میشه :oops:
راستش احساس من اینه که هرچی امکانات رو برنامه اضافه میکنین کیفیت ... :-X
دلیل این پرش اینه که باید یه سری اطلاعات رو باید از آریا ۲ بگیره و دسته بندیشون کنه و با پروگرس بار هماهنگش کنه که باعث این قضیه میشه
میشه زمان آپدیت اطلاعات رو بیشتر کرد که دیر به دیر آپدیت بشه و این پرش کمتر به نظر بیات
اگه میخوای دستکاریش کنی یه پیغام خصوصی به من بده راهنماییت کنم
انشالله روش کار میکنم حل بشه
« آخرین ویرایش: 15 اردیبهشت 1394، 11:23 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *
آقا پیغام دادم ولی جوابی نیومد بجز اینکه :حالا چرا بهش زل میزنی که پرشش اذیتت کنه(پاک کردن صورت مسئله)؟ :D
ولش کن کارش رو بکنه :D!!! :'(
میخوای بازم ما رو ... :-X
در خود آریا کل پروگرس بار آپدیت نمیشه و فقط قسمتهای متغیر تغییر میکنند در صورتی که در برنامه شما همه عبارات ثابت و متغیر بازنویسی میشوند که باعث پرش خواهد شد.(البته خود شما استادید :oops:)

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
امیرجان پیغام خصوصیت رو یه چک کن لطفا :)

آفلاین Sadrolla

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 443
سلام
من هر چه فکر می‌کنم سرّ این پیام خصوصی برام هضم نمی‌شه
اگر مقدور هست همین جا راهنمایی‌های لازم رو بفرمایید تا همه بتونن استفاده کنن
غالب سؤالات یکی هستن
در کل اختیار با خودتونه دوست عزیز
« آخرین ویرایش: 16 اردیبهشت 1394، 01:09 ق‌ظ توسط Sadrolla »
اول قوانین خدا را به طور کامل رعایت کنیم بعد انتظار حمایت کامل رو از خدا داشته باشیم.

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *
میخواستم از پاسخ عجولانه و بی فکری که به آقا علیرضا دادم پوزش بخوام و از زحمات ایشان تشکر کنم که همیشه جواب منو با صبر و حوصله دادند.
امیدوارم باعث رنجش شما نشده باشم. :oops:

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام
من هر چه فکر می‌کنم سرّ این پیام خصوصی برام هضم نمی‌شه
اگر مقدور هست همین جا راهنمایی‌های لازم رو بفرمایید تا همه بتونن استفاده کنن
غالب سؤالات یکی هستن
در کل اختیار با خودتونه دوست عزیز
:)
راستش قضیه اینه که وقتی یکی از دوستان یه مشکل براشون پیش میاد و سوال میپرسن ،یه وقتایی داخل پیام خصوصی ده دوازده تا پیام رد و بدل میشه تا حل بشه .
 قبلا پیغام خصوصی نمیدادم ،یه مشکل پیش میومد، وقتی این پیغام ها داشت داخل تاپیک رد و بدل میشد (و داخل پیغام خصوصی نبود) یه دفعه یه کاربر دیگه هم اگه بینش سوال میکرد که متفاوت از سوال قبلی بود کلا نظم تاپیک به هم میریخت
برای همین که این اتفاق نیفته از پیغام خصوصی استفاده میکنم ، ولی خب همیشه دوستان نتیجه رو داخل تاپیک اطلاع میدن یا اگه باگ برنامه بوده ، اون رو سعی کردم برطرف کنم و اعلام کنم  :) 

میخواستم از پاسخ عجولانه و بی فکری که به آقا علیرضا دادم پوزش بخوام و از زحمات ایشان تشکر کنم که همیشه جواب منو با صبر و حوصله دادند.
امیدوارم باعث رنجش شما نشده باشم. :oops:
خواهش میکنم،این حرفا چیه،شما لطف داری :)

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
سلام.
متشکرم علیرضا جان. منتظر پیش‌رفت‌های بیشتر persiandm و pdmt و یکی شدنشون و ... هستیم
منتظر اومدن pdmt به مخازن رسمی اوبونتو هم هستم!

موفق باشی
:) :)

آفلاین Sadrolla

• Sr. Member
  • *
به هیچ وجه قصد توهین یا بی‌ارزش معرفی کردن کار سازنده برنامه (persiandm و pdmt) رو ندارم
فقط برام سؤال هست
برنامه uget هم قابلیت استفاده از aria2 رو داره و برنامه شما(persiandm و pdmt) هم که با aria2 کار می‌کنه
لطفا توضیح بدید برتری‌ها یا تفاوت‌های برنامه شما در مقایسه با uget چیه
دوباره تأکید می‌کنم قصد توهین یا تحقیر یا ... رو ندارم فقط برام سؤاله
با تشکر از دوست عزیزمون آقای امیر صمیمی
اول قوانین خدا را به طور کامل رعایت کنیم بعد انتظار حمایت کامل رو از خدا داشته باشیم.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
به هیچ وجه قصد توهین یا بی‌ارزش معرفی کردن کار سازنده برنامه (persiandm و pdmt) رو ندارم
فقط برام سؤال هست
برنامه uget هم قابلیت استفاده از aria2 رو داره و برنامه شما(persiandm و pdmt) هم که با aria2 کار می‌کنه
لطفا توضیح بدید برتری‌ها یا تفاوت‌های برنامه شما در مقایسه با uget چیه
دوباره تأکید می‌کنم قصد توهین یا تحقیر یا ... رو ندارم فقط برام سؤاله
با تشکر از دوست عزیزمون آقای امیر صمیمی
چه توهینی،خواهش میکنم :)
PersianDM خیلی کار داره تا شبیه یه دانلود منجر بشه ، انشالله PDMT که به یه جاهایی رسید و تکمیل تر شد میرم سراغ اون

اما PDMT
ببین PDMT یه دانلود منجر تحت ترمینال هست!مقایسش با UGET درست نیست .
و قابلیت هایی مثل تنظیم ساعت شروع و پایان دانلود و خاموشی و صف دانلود ... رو برای شما تحت ترمینال فراهم میکنه(البته فکر میکنم uget قابلیت تنظیم ساعت شروع و پایان دانلود رو نداره و اگر کاربر بخوات از دانلود شبانه رایگان داخل ایران استفاده کنه نمیتونه)
اینکه PDMT محیط گرافیکی نداره باعث میشه اگر کاربر نخوات میزکار نصب کنه هم بتونه ازش استفاده کنه مثلا با رزبری پای و کوبی برد یا روی یه سیستم خیلی ضعیف که شما تو خونه داری و فقط برای دانلود شبانه استفاده میکنی
PDMT یه کم باهوش تر از UGET هست(در دو مورد)
آریا ۲ رو وقتی تنها استفاده میکردم یا با UGET ، یه وقتایی شروع میکرد به تدریج کانکشن ها رو کم میکرد و fail میشد ( توی وبلاگ نمونه اسکرین شاتش رو گذاشتم) برای همین در PDMT یه تمهیداتی چیدم(قابلیت reconnect که با آپشن -r فعال مییشه ) که این اتفاق نیفته و دانلودمنجر مدام آریا ۲ رو چک کنه و از این اتفاق جلوگیری کنه.
فرض کن شما فایل تنظیمات آریا ۲ رو تنظیم میکنی که برای همیشه با ۱۶ کانکشن دانلود کنه!و اگر اطلاع داشته باشی و امتحان کرده باشی اگر این تنظیم رو استفاده کنی برای فایل های زیر ۱۶ مگ با همون یک کانکشن دانلود میکنه ، شاید بگی مشکلی نیست حجمش کمه
حالا فرض کن تعداد زیادی فایل داشته باشی با حجم های مختلف که خیلیاش زیر ۱۶ مگ باشه ( مثلا ۵۰ تا فایل موسیقی یا ویدیویی کمتر از ۱۶ مگ داری و میذاری برا صف دانلود)  PDMT تک تک موقع دانلود خودش حجم این ها رو حساب میکنه و آریا ۲ رو تنظیم میکنه که بتونه با حد اکثر تعداد کانکشن دانلودشون کنه مثلا برای یه فایل ۹ مگی به آریا ۲ دستور ۹ تا کانکشن میده و ...
امیدوارم توضیحاتم واضح بوده باشه :)

سلام.
متشکرم علیرضا جان. منتظر پیش‌رفت‌های بیشتر persiandm و pdmt و یکی شدنشون و ... هستیم
منتظر اومدن pdmt به مخازن رسمی اوبونتو هم هستم!

موفق باشی
ممنون از لطفت :)
« آخرین ویرایش: 17 اردیبهشت 1394، 05:07 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
دوستان مشکل پرش ترمینال رو هم حل کردم
یه آپدیت بفرمایید :)

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *
ممنون \\:D/ \\:D/ \\:D/
با موفقیت تست شد ;D
حالا برم ببینم چکار کردی.اینم شد یه درس برنامه نویسی برای من ::)

آفلاین Sadrolla

• Sr. Member
  • *
سلام ممنون از توضیحاتتون
بله مقایسه uget با pdmt معقولانه نیست ولی فکر کنم مقایسه persiandm و uget معقولانه باشه
توجه بفرمایید که uget قابلیت تنظیم برای دانلود شبانه رو داره edit -> settings -> scheduler

آفلاین amir2009

• Sr. Member
  • *
pdmt رو نصب کن.پشیمون نمیشی.
ایشون با یک استراتژی درست ابتدا برنامه متنی رو توسعه میدن به نقطه مطلوب که رسید(که الان رسیده)روی قسمت گرافیکی کار میکنن.پس بهتره الان uget روبا pdmt مقایسه کنی البته امکاناتش رو.
بعنوان کسی که از هردو مدت طولانی استفاده میکنم بهت اطمینان میدم pdmt خیلی بهتره.بعنوان نمونه در آریا وقتی کانکشنی تموم میشه دیگه کانکشنی ساخته نمیشه و سرعت پایین میاد ولی مثل xdm که همیشه با بالاترین سرعت دان میکنه pdmt هم کانکشنها رو کنترل میکنه.
علاوه بر اون باتوجه به حجم فایل دریافتی بهترین تنظیمات رو بصورت خودکار اعمال میکنه که در دانلودرهای دیگه بصورت ثابته که مشکلاتی بهمراه داره...
بازم میگم نصب کن تا خودت تجربه کنی ببینی درصد خراب شدن فایلهای دانلود شدت چقدره با دانلودرهایی که داری.من خودم باidm تجربه تلخی دارم همینطور با uget.
این برنامه قراره خوشگلتر بشه و همه رو با ترمینال آشتی بده :P