انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چگونه هکر شویم؟  (دفعات بازدید: 14696 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 843
  • میلاد فشی
پاسخ : چگونه هکر شویم؟
« پاسخ #15 : 11 اردیبهشت 1394، 07:13 ب‌ظ »
نمی‌دونم چرا دست از این کار برنمی‌داری و فکر نمی‌کنی که اینجا افرادی هم داریم که کمی سواد دارند، ولی خوب اشکال نداره، بجاش کلی خندیدم :)
بعد سوال اینجاست که یه پهپاد که نیاز به یک رسانه و استاندارد wireless wide area network داره چه طوری توسط یه استاندارد WLAN نه چندان مطمئن بین قاره ای کنترل و هدایت میشه!!!؟؟؟
ولی فناوری GPS به کمک ماهواره ها برای جهان یه شبکه موقعیت یابی جهانی WAN ایجاد کرده.اگه اشتباه میگم اصلاح کنید.
در ضمن Mr nixoeen ما به دانش شما در امنیت و شبکه شکی نداریم و همیشه نظرات خوبی داشتید و استفاده کردیم و مستفیض شدیم.به جای خرده گرفتن  و خندیدن.همون طور که همیشه نظراتتون (از نظرمن) فنی و علمی بوده.شما هم نظر خودتون رو بنویسید.
برای امنیت بیشتر پهپادها در وزارت دفاع انگلستان دارند بر روی قطب نمای کوانتمی کار میکنند.چون GPS برای زیردریایی ها کاربرد ندارند.و از طرفی در پهپادها هم امنیت ندارند.البته فعلا جایگزین GPS نشده ولی در آینده جایگزین اون میشه.
« آخرین ویرایش: 11 اردیبهشت 1394، 07:24 ب‌ظ توسط میلاد فَشی »
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft

آفلاین Amir Emad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 419
« پاسخ #16 : 11 اردیبهشت 1394، 08:30 ب‌ظ »
نمی‌دونم چرا دست از این کار برنمی‌داری و فکر نمی‌کنی که اینجا افرادی هم داریم که کمی سواد دارند، ولی خوب اشکال نداره، بجاش کلی خندیدم :)
بعد سوال اینجاست که یه پهپاد که نیاز به یک رسانه و استاندارد wireless wide area network داره چه طوری توسط یه استاندارد WLAN نه چندان مطمئن بین قاره ای کنترل و هدایت میشه!!!؟؟؟
ولی فناوری GPS به کمک ماهواره ها برای جهان یه شبکه موقعیت یابی جهانی WAN ایجاد کرده.اگه اشتباه میگم اصلاح کنید.
در ضمن Mr nixoeen ما به دانش شما در امنیت و شبکه شکی نداریم و همیشه نظرات خوبی داشتید و استفاده کردیم و مستفیض شدیم.به جای خرده گرفتن  و خندیدن.همون طور که همیشه نظراتتون (از نظرمن) فنی و علمی بوده.شما هم نظر خودتون رو بنویسید.
برای امنیت بیشتر پهپادها در وزارت دفاع انگلستان دارند بر روی قطب نمای کوانتمی کار میکنند.چون GPS برای زیردریایی ها کاربرد ندارند.و از طرفی در پهپادها هم امنیت ندارند.البته فعلا جایگزین GPS نشده ولی در آینده جایگزین اون میشه.

ببینید قبلا واسه ربات های کنترلی از فرکانس های پایین استفاده میشد حداکثر طول فرکانس و پهنای باند فرکانس قدرت کافی رو به ما نمیداد و شاید در طول مسیر زیاد اون فرکانس گم میشد شایدم نمیشد چون ما نمیدونستیم گم شده یا نشده

فکرش رو بکنید شما دستور حرکت به چپ رو به ربات بدید و این فرکانس گم بشه و شما دوباره همین دستور رو بفرستید شایدم گم نشده باشه و شما دوبار دستور رو فرستادید برای همین بلوتوث پیشرفته اومد روی کار

بعدم این رفت کنار الان از 802.11 استفاده میشه پروتکل همونه ولی زیرساختش فرق داره

ارتباط به صورت دو طرفه نیست فقط یک طرفه است

یک مستندی هست پیداکنم میدم بهتون برای کنترل ربات هایی که روی کره ها حرکت میکنند از 802.11 استفاده میشد

ارسال هر دستور 10 دقیقه طول میکشید

اینا اصلا به این تاپیک ربطی نداره و فقط باعث منحرف شدن تاپیک میشه

من نمیدونم اگه اقای نیکسون فکر میکنه من اشتباه میگم خب لاقل به من بگه پروتکل UAV ها چیه ؟

چجوری هک شد حتی من فیلم ضبط شده با موبایل از لحظات هک شدن پهپاد رو دیدم

پهپاد حدود 14 بار اومده بوده ایران این بجه ها هم تو این زمان شروع به بررسی اطلاعات کرده بودند که اخر فهمیدن WPS هم داره  ;D

با نرم افزار تحت ویندوز WinpCap و Jumpstart با هندشیک wps به شبکه پهپاد رسیدند ایپی یک سیستم در نزدیکی مرز ایران رو دیدند

وارد وب سرویس این سیستم شدند و چون وارد هم نبودند زدند پهپهاد رو به درو دیوار ! بعدم ریختند سرش

اگه فیلم رو گیر بیارم حتما براتون میزارم انقدر باحاله طرف با کارت الفا و انتن یاگی پهپاد رو هک کرده  ;D ;D ;D

آفلاین محمد فدوی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 485
  • آغاز آزادی از رایانهٔ شخصی
    • آغاز آزادی از رایانهٔ شخصی
« پاسخ #17 : 11 اردیبهشت 1394، 09:55 ب‌ظ »
...
پهپاد حدود 14 بار اومده بوده ایران این بجه ها هم تو این زمان شروع به بررسی اطلاعات کرده بودند که اخر فهمیدن WPS هم داره  ;D
...
اگه فیلم رو گیر بیارم حتما براتون میزارم انقدر باحاله طرف با کارت الفا و انتن یاگی پهپاد رو هک کرده  ;D ;D ;D
این طرف و اون بچه‌ها و غیره با اون فردی که قرار بود محتوای فایل دسکتاپ دانیال بهزادی رو منتشر کنه نسبتی نداشتن/ندارن احیانا؟ (:
« آخرین ویرایش: 11 اردیبهشت 1394، 10:00 ب‌ظ توسط محمد فدوی »
اگر به بهداشت و فرهنگ رفتار با حیوانات علاقه دارید، از vetMD.ir دیدن کنید.
وبلاگ شخصی من: http://fadavi.net

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253
« پاسخ #18 : 11 اردیبهشت 1394، 11:44 ب‌ظ »
سلام . مثل اینکه جناب ویلیام از کیفیت موثق بودن اطلاعاتشان مثل همیشه اطمینان کامل دارند !!!!
اولا  پهپاد rq170  یکی از چندین پهپادی است که در سالهای اخیر توسط ایران شکار شده است ، به غیر از ان  اسکن ایگل و هرمس ، شباهنگ و بسیاری از انواع دیگر هم شکار شده اند . این پهپادها بسیار خفیه کار هستند و دیدن و کشف انها با چشم غیر مسلح به جک شبیه است ! سامانه راداری که قابلیت کشف اهداف با سطح مقطع راداری بسیار پایین و از هر نظر خفیه کار را داشته باشد مطمینا درصد خطای بسیار پایینی خواهد داشت . سرعت این پهپادها زیر صوت است (کمتر از یک ماخ ) و در ارتفاع های مختلف (از نزدیک زمین تا چند هزار پا ) قابلیت پرواز دارند . اما سرعت موشک بالستیکی که برای هدف قرار دادن انها به کار میرود معمولا بالای 3 ماخ است و هر گونه انفجار (ضد موشک ) از فاصله 500 متری موجب سقوط پهپاد میشود . سامانه ای که برای هدف قرار دادن انها مورد استفاده قرار گرفت سامانه میانبرد مرصاد است که در سال 1385 رونمایی شد .   شما چه نفعی میبرید که مرتب توان داخلی را تحقیر میکنید یا شرایط را بدتر از انچه که هست نشان میدهید ؟
بهتر است ابتدا توان رزمی نیرودریایی usa را بررسی کنیم :
لینک مستند شبکه نشنال جغرافی که در سال 2014 از رزم ناو ussfreedom ساختند

-- ویرایش توسط ناظر --

همانطور که در مستند شاهد هستید در این مستند نیروی دریایی امریکا تلاش زیادی برای  زدن قایق های تندرو و شناسایی و انهدام مین های دریایی و افزایش سرعت ناوگان خود دارد ، همانطور که شاهد هستید توپخانه های مستقر در رزم ناو بعد از چندین روز سعی و خطا موفق به زدن چند قایق تندرو (در واقع کندرو با سرعت فقط 11 نات حدود 20 کیلومتر از فاصله 2 کیلومتر ) میشوند(در حال  . و شناسایی و انهدام مین ها به کندی پیش میرود و  اما حداکثر سرعت ناوگان 40 نات است که رقم قابل توجهی است.
اما مگر چه اتفاقی افتاده است که نیروی دریایی usa را اینهمه به تکاپو واداشته است ؟  مگر چه تجربه ی تلخی در رویارویی با قایق های تندرو دارند ؟ برای مرور این تجربه تلخ usa باید به دهه ی 60 شمسی و خلیج فارس برگردیم ! جایی که چندین کشتی تحت اسکورت غرق شدند و چند رزم ناو امریکایی اسیب دیدند !!
http://www.aparat.com/v/JPKsy/رو_در_رو_با_شیطان_با_کیفیت_خوب_-_بخش
در حالی که قایق های تندرو جدید 70 نات و حتی در باور 2 تا 185 کیلومتر سرعت دارند و از فاصله 50 کیلومتر توان رزم دارند .

به نظر بنده اگر علاقمند هستید که توان دفاعی کشور بهتر شود روی سامانه های جنگ الترونیک .  (jamming و ضد jamming ) و توسعه ی jammer ها و  سامانه های راداری فرکانس های مختلف و  ... کار کنید . پدافند در اولویت اول قرار دارد . تهدیدات علیه کشور ما بسیار متنوع و گسترده است ، به حدی که حتی سامانه هایی مثل s300 n, s400  , پاتریوت برای مقابله با این تهدیدات کافی نیستند و خودمان باید دست به کار شویم ! بهتر است بدانید سامانه های مذکور قابلیت درگیری با اهداف تا سرعت فقط 14 ماخ رادارند (و سرعت ضد موشک انها فقط 9 ماخ است ) . در  حالی که یکی از تهدیداتی که علیه ما وجود دارد موشک های بالستیک 17 تا 25 ماخ است !!!             http://en.wikipedia.org/wiki/M51_(missile)
پس بهتر است روی افزایش کیفیت سامانه های راداری و افزایش سرعت ضد موشک کار کنید .
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1394، 03:47 ق‌ظ توسط nixoeen »
دانا کسی است که قدر خود را بشناسد ، و در نادانی انسان این بس که ارزش خویش نداند .

آفلاین 藤沼

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 414
« پاسخ #19 : 12 اردیبهشت 1394، 12:27 ق‌ظ »
چی؟ نشنال جغرافی؟!‌‌!
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1394، 12:29 ق‌ظ توسط نوید راد »

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #20 : 12 اردیبهشت 1394، 12:40 ق‌ظ »
چی؟ نشنال جغرافی؟!‌‌!
منظورم مستند  Warship 2014  از شبکه  National Geographic  بود .(در وبسایت دانلودها موجود است )
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1394، 12:42 ق‌ظ توسط محمودی فرد »
دانا کسی است که قدر خود را بشناسد ، و در نادانی انسان این بس که ارزش خویش نداند .

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
« پاسخ #21 : 12 اردیبهشت 1394، 03:44 ق‌ظ »
شما چه نفعی میبرید که مرتب توان داخلی را تحقیر میکنید یا شرایط را بدتر از انچه که هست نشان میدهید ؟

این یکی از چیزهایی که خودشون نشون دادن، بالگرد ظفر ۳۰۰ :)

آفلاین Amir Emad

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #22 : 12 اردیبهشت 1394، 04:39 ق‌ظ »
شما چه نفعی میبرید که مرتب توان داخلی را تحقیر میکنید یا شرایط را بدتر از انچه که هست نشان میدهید ؟

این یکی از چیزهایی که خودشون نشون دادن، بالگرد ظفر ۳۰۰ :)

همشون ماکت هست عکس یک تانک هم دیدم که در و پیکر هم نداشت با چهارتا میله بسته شده بود

البته ارتش ایران دو فاز داره هرکدوم توسط گروهی کنترل میشه

البته در باره هک پهپاد باید بگم ایرانیا اولین کسانی نبودند که هک کردند

http://hackaday.com/2012/07/01/spoofing-gps-and-getting-your-own-uav/

روش spoofing اخرین روش است اگه پهپاد رادارگریز باشه نمیتونه از سیستم ماهواره ای استفاده کنه

پس سیستم زمینی هوایی داره پهپاد اول که به زمین خورد فکر کنم با روش spoofing از کنترل اصلی درامد و سقوط کرد

البته گفتم فکر کنم بعدا نگید از خودم ماجرا ساختم !

آفلاین علی

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 67
« پاسخ #23 : 12 اردیبهشت 1394، 02:56 ب‌ظ »
منظور من از سربازسایبری=هکری که توانایی نفوذ در سیستم های با امنیت خیلی بالای نظامی رو داره.مثل هک شبکه های بیسیم نظامی.رمزگشایی اطلاعات اونها.
مثلا همین هک کردن پهپادها(پرنده هدایت پذیر از راه دور) کار مشکلیه.چون باید علاوه بر هک GPS و دادن سیگنال اشتباه به پهپاد.باید بتونی سیستمی که این پهپاد رو از راه دور کنترل میکنه هک کنی.
سلام
بیاییم یک دسته بندی کنیم .
یک سری از شبکه ها بر روی اینترنت هم قرار دارند . امکان داره که بتونید اینها رو هک کنید . و من هم بحث و حرفی در این زمینه ندارم .
یک سری از شبکه ها بیرون از شبکه اینترنت قرار دارند و اصلا در هیچ نقطه ای اتصالی با اینترنت ندارند . برای نفوذ به این شبکه ها شما علاوه بر دانش فنی احتیاج به سخت افزار های خاصی هم دارید که از نظر تکنولوژی ساخت بالاتر از استاندارد های صنعتی قرار دارند . از نظر پروتکل های ارتباطی از پروتکل های رمزگذاری انحصاری استفاده میکنند و از نظر در دسترس بودن متاسفانه با دانش فعلی خیلی از دوستان و ابزارهای در دسترس شما ، حتی تا نزدیکی این شبکه های بیسیم هم نمیتونید حتی کامپیوتر یا موبایل یا .. روشن کنید .
نمیدونم چرا هر کسی در زمینه امنیت ، اطلاعاتی داره و مثلا سواد قابل احترامی در زمینه «امنیت اطلاعات در اینترنت» داره به خودش این اجازه رو میده درباره مخابرات بی سیم صحبت کنه ! والا با خودن ۴ برگ اطلاعات سوخته و عمومی کسی متخصص نمیشه .
اگر خیلی احساس باسواد بودن دارید موبایل و لپتاپتونو بردارید تشریف ببرید نزدیک مرز افغانستان ، هر چند ساعت یکبار ماشین های ائتلاف از نزدیک نوار مرزی عبور میکنند ، با نزدیک شدن هامرهای ناتو به مرزهامون تمامی تجهیزات الکترونیکی از کار میفتند !(اینو برادرم تست کرده ) اما تجهیزات نظامی مخصوصی طراحی کردیم که در هنگام اختلال شدید نظامی هم کار میکنند ( البته دست «سربازهای مرزبانی» نمیدند این ابزار ها رو ، چون احتمالا نمیتونند ازشون نگهداری کنند ) شما اینکار رو بکنید ،اگر لپتاپ یا موبایلتون رو تونستید روشن نگهدارید مطمئن باشید میتونید نفوذ کنید ، همه کار میتونید کنید !

درباره هک کردن پهپاد هم یک صحبت کوچیک دارم . اینکه به هر جسم پرنده قابل کنترلی بگیم پهپاد ،دلیل نمیشه که همه اینها از یک مکانیزم برای ساخت ،برای حرکت ، برای مسیر یابی ، برای فرود وصعود و دست آخر دلیلی نمیشه که همگی  از یک مکانیزم ارتباطی استفاده کنند !
شما ها خیلی راحت درباره GPS صحبت میکنید ، فکر میکنید در ادوات نظامی هم همین GPS استفاده میکشه ! اما فقط جهت  روشن کردن مطلب عرض میکنم خدمتتون که مثلا موج حاملی که در GPS های نظامی پردازش میشه در GPS های تجاری قابلیت دیکد شدن نداره . یعنی شما اصلا نمیدونی ماهواره دقیقا چی داره میفرسته برای پهپاد مهاجم !

نقل‌قول
تمام پهپاد ها UAV ها از 802.11n استفاده میکنند چرا جستجو نمیکنید ؟

اکثر برد های اتوپایلوت از چیپست که گفتم استفاده میکنند و همه هم میدونند این موضوع رو
شما منبع صحبتتونو بفرمایید که دقیقا چه کسی گفته «تمام پهپادها از  801.11n استفاده میکنند » . خیلی حرف سنگینه این حرف شما ! یک منبع بدید لطفا !!
این هم ببینید بد نیست ! اون آی سی که معرفی کردید یک تقویت کننده است . خب؟ خیلی جاها استفاده میشه و خیلی جاها استفاده نمیشه ، مثل بقیه تقویت کننده ها ، چیزی رو نفی و اثبات نمیکنه . و کلا ربطی به «رمز نگاری Wpa2/psk WPS روی 802.11 باند 2.4 گیگا» نداره !!
http://html.alldatasheet.com/html-pdf/246975/RENESAS/2SC4988FRTL-E/300/1/2SC4988FRTL-E.html

متاسفانه تمام این صحبت هایی که کردید در دنیای بیرون از تجهیزات نظامی کاربرد داره و مصداق پیدا میکنه . هیچ کشور و فرد عاقلی اطلاعات نظامی و پروتکل های خودشو لو نمیده . فیلم ها و اطلاعاتی هم که توی اینترنت هست همگی یا «رد گم کردن » هستند یا سوخته و بدرد نخور !
موفق باشید .

آفلاین Amir Emad

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #24 : 12 اردیبهشت 1394، 03:10 ب‌ظ »
منظور من از سربازسایبری=هکری که توانایی نفوذ در سیستم های با امنیت خیلی بالای نظامی رو داره.مثل هک شبکه های بیسیم نظامی.رمزگشایی اطلاعات اونها.
مثلا همین هک کردن پهپادها(پرنده هدایت پذیر از راه دور) کار مشکلیه.چون باید علاوه بر هک GPS و دادن سیگنال اشتباه به پهپاد.باید بتونی سیستمی که این پهپاد رو از راه دور کنترل میکنه هک کنی.
سلام
بیاییم یک دسته بندی کنیم .
یک سری از شبکه ها بر روی اینترنت هم قرار دارند . امکان داره که بتونید اینها رو هک کنید . و من هم بحث و حرفی در این زمینه ندارم .
یک سری از شبکه ها بیرون از شبکه اینترنت قرار دارند و اصلا در هیچ نقطه ای اتصالی با اینترنت ندارند . برای نفوذ به این شبکه ها شما علاوه بر دانش فنی احتیاج به سخت افزار های خاصی هم دارید که از نظر تکنولوژی ساخت بالاتر از استاندارد های صنعتی قرار دارند . از نظر پروتکل های ارتباطی از پروتکل های رمزگذاری انحصاری استفاده میکنند و از نظر در دسترس بودن متاسفانه با دانش فعلی خیلی از دوستان و ابزارهای در دسترس شما ، حتی تا نزدیکی این شبکه های بیسیم هم نمیتونید حتی کامپیوتر یا موبایل یا .. روشن کنید .
نمیدونم چرا هر کسی در زمینه امنیت ، اطلاعاتی داره و مثلا سواد قابل احترامی در زمینه «امنیت اطلاعات در اینترنت» داره به خودش این اجازه رو میده درباره مخابرات بی سیم صحبت کنه ! والا با خودن ۴ برگ اطلاعات سوخته و عمومی کسی متخصص نمیشه .
اگر خیلی احساس باسواد بودن دارید موبایل و لپتاپتونو بردارید تشریف ببرید نزدیک مرز افغانستان ، هر چند ساعت یکبار ماشین های ائتلاف از نزدیک نوار مرزی عبور میکنند ، با نزدیک شدن هامرهای ناتو به مرزهامون تمامی تجهیزات الکترونیکی از کار میفتند !(اینو برادرم تست کرده ) اما تجهیزات نظامی مخصوصی طراحی کردیم که در هنگام اختلال شدید نظامی هم کار میکنند ( البته دست «سربازهای مرزبانی» نمیدند این ابزار ها رو ، چون احتمالا نمیتونند ازشون نگهداری کنند ) شما اینکار رو بکنید ،اگر لپتاپ یا موبایلتون رو تونستید روشن نگهدارید مطمئن باشید میتونید نفوذ کنید ، همه کار میتونید کنید !

درباره هک کردن پهپاد هم یک صحبت کوچیک دارم . اینکه به هر جسم پرنده قابل کنترلی بگیم پهپاد ،دلیل نمیشه که همه اینها از یک مکانیزم برای ساخت ،برای حرکت ، برای مسیر یابی ، برای فرود وصعود و دست آخر دلیلی نمیشه که همگی  از یک مکانیزم ارتباطی استفاده کنند !
شما ها خیلی راحت درباره GPS صحبت میکنید ، فکر میکنید در ادوات نظامی هم همین GPS استفاده میکشه ! اما فقط جهت  روشن کردن مطلب عرض میکنم خدمتتون که مثلا موج حاملی که در GPS های نظامی پردازش میشه در GPS های تجاری قابلیت دیکد شدن نداره . یعنی شما اصلا نمیدونی ماهواره دقیقا چی داره میفرسته برای پهپاد مهاجم !

نقل‌قول
تمام پهپاد ها UAV ها از 802.11n استفاده میکنند چرا جستجو نمیکنید ؟

اکثر برد های اتوپایلوت از چیپست که گفتم استفاده میکنند و همه هم میدونند این موضوع رو
شما منبع صحبتتونو بفرمایید که دقیقا چه کسی گفته «تمام پهپادها از  801.11n استفاده میکنند » . خیلی حرف سنگینه این حرف شما ! یک منبع بدید لطفا !!
این هم ببینید بد نیست ! اون آی سی که معرفی کردید یک تقویت کننده است . خب؟ خیلی جاها استفاده میشه و خیلی جاها استفاده نمیشه ، مثل بقیه تقویت کننده ها ، چیزی رو نفی و اثبات نمیکنه . و کلا ربطی به «رمز نگاری Wpa2/psk WPS روی 802.11 باند 2.4 گیگا» نداره !!
http://html.alldatasheet.com/html-pdf/246975/RENESAS/2SC4988FRTL-E/300/1/2SC4988FRTL-E.html

متاسفانه تمام این صحبت هایی که کردید در دنیای بیرون از تجهیزات نظامی کاربرد داره و مصداق پیدا میکنه . هیچ کشور و فرد عاقلی اطلاعات نظامی و پروتکل های خودشو لو نمیده . فیلم ها و اطلاعاتی هم که توی اینترنت هست همگی یا «رد گم کردن » هستند یا سوخته و بدرد نخور !
موفق باشید .

درسته احتمالا این اطلاعاتی که من دارم برای رد گم کردن باشه چون منم همین فکر رو کردم اگر نظامیه چرا باید انقدر ابتدایی باشه  ;D

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 843
  • میلاد فشی
« پاسخ #25 : 12 اردیبهشت 1394، 03:11 ب‌ظ »
با نظر ali موافقم
اطلاعات نظامی ها سری و محرمانه و به درد بخورش اصلا توی اینترنت نیست.خصوصا اینکه علمی هم باشه.DARAP و وزارت دفاع هر کشوری فقط دست آوردهاشو نشون میده.و صحبتی از نحوه دسترسی به اون تکنولوژی رو به هیچ وجه لو نمیده. و این کاملا بدیهیه.
البته داریم از بحث اصلی تاپیک که چگونه هکر شویم؟
کاملا منحرف میشیم.که البته خود من هم در این انحراف بی تقصیر نیستم. ;)
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #26 : 13 اردیبهشت 1394، 09:49 ب‌ظ »
سلام . فیلم پرواز پهپاد مذکور از شبکه خبر پخش شده و در اینترنت موجود است اما کوتاه و با کیفیت متوسط میباشد و طرح بال پرنده مطابقت میکند . جناب نیکسون بالگرد تهاجمی طوفان ۵ سال است که ساخته شده آ در چندین مانور تست شده است . بنده جوابی که قبلا به من داده بودید را به خودتان بر می گردانم : ابتدا یک مقاله علمی بیاورید که با روش های مکانیک سیالات و ریاضیات و ۵ رفرنس! ثابت کرده باشد این بالگردو هواپیما ارزش علمی و قابلیت پرواز نداردند .
در ضمن ان چیزهایی که در ان خودروها سبب پارازیت و مخدوش شدن هر گونه عمل الکتریکی میشوند همان jammer ها هستند .  اگر میتوامستند ارتباطات حماس را مخدوش یا رمز گشایی میکردند . که در جنگ ۵۰ روزه اعتراف کردند در اینکار نتتوانند . اگر علاقه دارید بهتر است کنکور ارشد جنگ الکترونیک قبول شوید تا بتوانید بهتر مطالعه کنید .

آفلاین Риал Краесис

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1178
  • !!! I FIGHT FOR THE USERS
« پاسخ #27 : 13 اردیبهشت 1394، 10:40 ب‌ظ »
جسارتا چگونه هکر شویم درست نیست چون واژه هکر به اون مفهومی که ما فکر میکنیم به کار نمیره.
هکر اصطلاحیه که در قبال انجام کار غیر منتظره و تغریبا غیر معقول توسط شخصی برای اشاره به عمل مذکور مورد استفاده قرار میگیرد.
حالا این مفهوم آمده و با نفوذ در سیستم های مختلف (اطلاعاتی و غیره) عجین شده.
در مورد jammer هم فقط بگم که  ساختار ساده ولی به شدت موثری دارند.
بهتره کمی هم در مورد (EMP(Electro Magnetic Pulse  هم جستجور کنید که از پدیده های جانبی انفجار هسته ای هست که شایعه شده در آمریکا در حال کار بر روی سلاحی با این قابلیت اما بدون درگیری انفجار هسته ای هستند. که از جمله توانایی این فناوری ایجاد اختلال در سیستم های الکترونیکی اکتیو هست.
« آخرین ویرایش: 13 اردیبهشت 1394، 10:43 ب‌ظ توسط Риал Краесис »

If you do not like Arch use Gentoo and just shut up
 and If you do not like Gentoo use Arch and shut up
finaly If you do not like either use Ubuntu and shut the f*** up

آفلاین Amir Emad

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #28 : 13 اردیبهشت 1394، 11:16 ب‌ظ »
سلام . فیلم پرواز پهپاد مذکور از شبکه خبر پخش شده و در اینترنت موجود است اما کوتاه و با کیفیت متوسط میباشد و طرح بال پرنده مطابقت میکند . جناب نیکسون بالگرد تهاجمی طوفان ۵ سال است که ساخته شده آ در چندین مانور تست شده است . بنده جوابی که قبلا به من داده بودید را به خودتان بر می گردانم : ابتدا یک مقاله علمی بیاورید که با روش های مکانیک سیالات و ریاضیات و ۵ رفرنس! ثابت کرده باشد این بالگردو هواپیما ارزش علمی و قابلیت پرواز نداردند .
در ضمن ان چیزهایی که در ان خودروها سبب پارازیت و مخدوش شدن هر گونه عمل الکتریکی میشوند همان jammer ها هستند .  اگر میتوامستند ارتباطات حماس را مخدوش یا رمز گشایی میکردند . که در جنگ ۵۰ روزه اعتراف کردند در اینکار نتتوانند . اگر علاقه دارید بهتر است کنکور ارشد جنگ الکترونیک قبول شوید تا بتوانید بهتر مطالعه کنید .

اندازه بال ها قابلیت پرواز ندارد چرا چون f14 دوبرابر این هواپیما بالش طول داره و وقتی بال هارو جم کنه قابلیت پرواز نداره

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #29 : 14 اردیبهشت 1394، 03:28 ق‌ظ »
[quote author=محمودی فرد link=topic=115667.msg9401

اندازه بال ها قابلیت پرواز ندارد چرا چون f14 دوبرابر این هواپیما بالش طول داره و وقتی بال هارو جم کنه قابلیت پرواز نداره

جناب دانشمند عالی مقام ویلیام.  زایده های انتهای بال قاهر ۳۱۳ باعث میشود تاطوفان های انتهای بال مهار شده و طول مفید بال افزایش یابد پس به طول بال کمتری نیاز است . ضمنا طول بال به عواملی همچون وزن برخاست و سرعت پرواز و عوامل دیگر بستگی دارد .اشکالات دیگری هم وارد کرده اند اما از مقایسه غلط با هواپیما های برد بلند تهاجمی! بمب افکن  ناشی میشود . ماموریت این هواپیما متفاوت خواهد بود .
« آخرین ویرایش: 14 اردیبهشت 1394، 03:30 ق‌ظ توسط محمودی فرد »