انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: تماشای ویندوز 10 (لینک در پست اول)  (دفعات بازدید: 21725 بار)

0 کاربر و 10 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
تماشای ویندوز 10 (لینک در پست اول)
« : 21 امرداد 1394، 12:12 ق‌ظ »
خیلی هامون ویندوز ۱۰ نصب نمی کنیم. حداقل با امکاناتش  آشنا باشیم که مثلا از این به بعد جایی نگیم از برتری های دسکتاپهای لینوکسی اینه که می تونیم چندتا دسکتاپ در یک محیط داشته باشیم چون ویندوز ۱۰ هم این امکان رو داره

دانلود ویدیوی ۱۷ مگابایتی زومیت
« آخرین ویرایش: 22 امرداد 1394، 12:46 ب‌ظ توسط dorf »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ : تماشای ویندوز 10
« پاسخ #1 : 21 امرداد 1394، 12:21 ق‌ظ »
هشدار: این ویدیو شامل صحنه‌های دلخراش از یک سیستم‌عامل ناقص‌الخلقه است. به افراد دارای ناراحتی اعصاب توصیه می‌شود از دیدن این ویدیو خودداری نمایند. :D
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #2 : 21 امرداد 1394، 12:39 ق‌ظ »
:D
از نظر من فقط منوی استارتش ناقص الخلقه از کار در امده. با این ویندوز کار نکردم (اینترنت رایگان شبانه ندارم :'( تا دانلودش کنم) از روی فیلم قضاوت میکنم.
ولی خوب من طراحی flat رو دوست دارم، محصول رو باکلاس جلوه میده!
اما امکاناتی مثل:
- دستیار صوتی
- رولینگ ریلیز
- انتی ویروس داخلی که از سری ۸ اضافه شد
- یکپارچگی روی دستگاه ها
- رایگان شدن ارتقا به 10
رو بی انصافی است که نادیده بگیریم چون به طراحی ربط پیدا نمیکنه

آنلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3502
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« پاسخ #3 : 21 امرداد 1394، 10:33 ق‌ظ »
خب dorf جان میشه بگی کدوم یکی از اینایی که گفتی جدیدن؟؟
دستیار صوتی هم نه و جاسوس مایکروسافت.
رولینگ ریلیزی که با هر آپدیت بوتلوپ میشه  ;D
آنتی ویروس؟ الان این ویژگیه؟  ;D
یکپارچگی روی دستگاه ها؟ کی گفته؟ کجا دیدی؟ یکپارچگی رو فقط اوبونتو داره.
رایگان ارتقا شدن؟ اینم باز کی گفته؟ فقط یک سال... اونم تو این یک سال باید باگ تحمل کنی. یعنی باگ ها رو داره رایگان میده به کاربراش. قبلا بابتشون پول میگرفته ولی الان رایگان شدن  :D
من ویندوز 10 کار کردم. خیلی ها کار کردن. اونقدر مزخرف هست که به XP خدابیامرز راضی میشی.
محیط فلت درسته که سلیقه ایه ولی به نظرم اصلا کلاس نداره. چون هنری نداره طراحیش. برو تو Paint یه دایره بکش توش یه مثلث بکش رنگش کن. میشه آیکن Play موزیک پیلیر یه برنامه با طراحی فلت  :D
و البته این طراحی فلت که انگاری چسبیده به مانیتورت، از پلاسمای گرافیکی، سنگین تره  :D
« آخرین ویرایش: 21 امرداد 1394، 11:28 ق‌ظ توسط Rasubuntu »
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین md2014

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 666
« پاسخ #4 : 21 امرداد 1394، 10:51 ق‌ظ »
از همه بدتر مخصوصا برای کاربرای ایران استفاده از پهنای باند بیخوده.
یعنی اگه طرف ندونه کجا رو انگولک کنه تا مثلا اپدیت خودکار و اجباریشو غیر فعال کنه بدجور بخرج میفته.
حالا نصب اپدیت اپ های مترو و استور بماند که با هزارتا بدبختی و چیز بشکن باس انجام بده.
تمام کسانی که الان دارن ازش استفاده می کنند بلا نسبت موش ازمایشگاهی هستند.
بقول رسول جان یسال رایگان بهت باگ میده  :D

آنلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #5 : 21 امرداد 1394، 10:55 ق‌ظ »
هشدار: این ویدیو شامل صحنه‌های دلخراش از یک سیستم‌عامل ناقص‌الخلقه است. به افراد دارای ناراحتی اعصاب توصیه می‌شود از دیدن این ویدیو خودداری نمایند. :D

واقعا هم دلخراشه. مایکروسافت دیگه به تگ دیگ رسیده. هیچ خلاقیت دیگه ای نداره. همون ویندوزای قدیمی رو با ویندوزهای جدیدی مخلوط کرده از اون ور هم یه دور برعکس چرخونده پُفش خوابیده  :D
کلا طرفداری کردن از ویندوز 10 کاملا بی اساسه چون هر چیزی لینوکس داشته اونم برداشته ناقص کپی کرده بعد هم طرفداراش فکر میکنن مایکروسافت نوآور ترین شرکت جهانه و تمام این ویژگی ها اولین باره که داره توی دنیا استفاده میشه  ](*,)
نمیدونم یه کاربر لینوکسی به چه دلیل باید به ویندوز 10 روی خوش نشون بده؟
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آنلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #6 : 21 امرداد 1394، 10:58 ق‌ظ »
از همه بدتر مخصوصا برای کاربرای ایران استفاده از پهنای باند بیخوده.
یعنی اگه طرف ندونه کجا رو انگولک کنه تا مثلا اپدیت خودکار و اجباریشو غیر فعال کنه بدجور بخرج میفته.
حالا نصب اپدیت اپ های مترو و استور بماند که با هزارتا بدبختی و چیز بشکن باس انجام بده.
تمام کسانی که الان دارن ازش استفاده می کنند بلا نسبت موش ازمایشگاهی هستند.
بقول رسول جان یسال رایگان بهت باگ میده  :D

دقیقا. و مایکروسافت خیلی هم خوب خبر داره که کاربراش اکثرا نمیرن دنبال این لغو آپدیت و ... اصن بلد نیستن همچین چیزایی رو و حتی به ذهنشون هم نمیرسه که ویندوز جدید اینجور چیزها داره.
به صورت پیشفرض هزارتا فیچر مزخرف فعاله و کاربرا بعد از ده سال میفهمن که این فیچرا داشتن ترافیک و اطلاعاتشون رو میدزدیده.
مایکروسافت خیلی باهوشه. با مهندسی اجتماعی کارایی میکنه که میدونه سر مردم راحت کلاه میره. چون خبر داره اکثریت کاربران ویندوز، آدمای ساده هستن که حتی نمیدونن سیستم عاملی که دارن باهاش کار میکنن، دقیقا چه کار میکنه. واسه همین سوء استفاده از این مردم خیلی خیلی راحته و مایکروسافت هم اینو خیلی خوب میدونه.
اون گزینه های غیرفعال سازی رو اینقدر تو در تو و با اسمای بیربط گذاشته که هرکسی نتونه بره خاموشش کنه.

آفلاین Arcush

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 331
« پاسخ #7 : 21 امرداد 1394، 11:40 ق‌ظ »
نقل‌قول از: dorf link=topic=121786.msg988361#msg988361 date=1439322144
[url=http://uploadkon.ir/fl/dd/74706
دانلود ویدیوی ۱۷ مگابایتی زومیت[/url]

دل خوشکنک های سطحی و پوچ.
pacman -Rs ubuntu

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #8 : 21 امرداد 1394، 04:01 ب‌ظ »
خب dorf جان میشه بگی کدوم یکی از اینایی که گفتی جدیدن؟؟
کی گفت جدیدن ??? ؟
دستیار صوتی هم نه و جاسوس مایکروسافت.
اینا رو داره دیگه، چون مایکروسافته.
البته تا زمانی که یک ارگان یا شخص معتبر تحقیقی در این باره منتشر نکرده، ۵۰-۵۰ با قضیه برخورد میکنم.

یکپارچگی رو فقط اوبونتو داره.
یکپارچگی؟ کی گفته؟ کجا دیدی؟

رایگان ارتقا شدن؟ اینم باز کی گفته؟ فقط یک سال...
یکبار که بیشتر قرار نیست از سری ۸ به 10 ارتقا پیدا کنه! یک سال یا اصلا یک ماه!

اونم تو این یک سال باید باگ تحمل کنی.
شما هم اگر اوبونتویی که داره هر ۶ ماه  بیرون میاد رو روز بعد از انتشار نصب کنی مشکل داره.
وقتی المنتری منتشر شده بود تا یک هفته اول اصلا نمیشد ازش استفاده کرد تا آپدیت اولش اومد و اوضاعش بهتر شد
شما ویندوز کم باگتر اگر می خواهید، الان نصب نکنید، ۶ ماه دیگه نصب کنید که ایرادات مرتفع شده باشه

چون هنری نداره طراحیش. برو تو Paint یه دایره بکش توش یه مثلث بکش رنگش کن. میشه آیکن Play موزیک پیلیر یه برنامه با طراحی فلت  :D
حتما نباید سخت باشه.
فلت، مد روزه :)

آنلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #9 : 21 امرداد 1394، 04:29 ب‌ظ »
نقل‌قول
کی گفت جدیدن ??? ؟
از نظر اونا که جدیدا فکر میکنن واقعا جدیدن. و این مشکل سازه.

نقل‌قول
اینا رو داره دیگه، چون مایکروسافته.
البته تا زمانی که یک ارگان یا شخص معتبر تحقیقی در این باره منتشر نکرده، ۵۰-۵۰ با قضیه برخورد میکنم.
نیازی به ارگان نداری. چیزی که عیانه چه حاجت به بیانه؟
هرچیزی که رو که میگی، چه خطاب به خودش چه خطاب به دیگران، ثبت میشه تو سرورای مایکروسافت.
و هرچیزی رو که باهاش دستور میدی، یه روزی علیه خودت استفاده خواهد شد.

نقل‌قول
خب وقتی شما ندیدی دلیل نمیشه که نباشه.
اوبونتوتاچ رو روی گوشی لود کن میشه گوشی. روی تبلت لود کن میشه تبلت. روی لپ تاپ لود کن میشه لپ تاپ. اگه تاچ باشن نسخه ی تاچ و اگه نباشن نسخه ی دسکتاپ.
ویندوز10 یعنی یه ویندوز جدا واسه ایکس باکس. یه ویندوز جدا واسه ویندوزفون (ویندوز 4گیگی مگه روی ویندوزفون نصبه؟ اگه نصبه پس همگراس اگه نیست پس همگرا هم نیست) یه ویندوز جدا واسه هولولنز. یه ویندوز جدا واسه رزبری و .... 10 تا ویندوز 10 که فقط چون اکانت مایکروسافت توش داری و همه چیز تشکیل شده از 4تا کاشی، بین همه ی دستگاه ها سینک میشه. به این نمیگن همگرایی و یک پارچگی. به این میگن سینک. اگه هم منظورت اون پروژه ی لود شدن برنامه های ویندوز روی همه ی دیوایس هاس، باید بگم که اون فقط مترو رو شامل میشه. چارتا برنامه ی دو بعدی و تخت که دوتا دکمه توشونه. اینو واسه چندتا پنل مختلف بهینه کرده فقط. اوبونتو رو چی میگی که نسخه ی دسکتاپ برنامه هاش هم توی گوشی لود میشه؟

نقل‌قول
:o :-X
یعنی چی یه بار؟
اون که معلومه یه بار از 8 میری روی ده. ولی تا یه ساله فقط. سال بعد دوباره باید پول لایسنس بدی از اول. فقط برای یک سال رایگانه.

نقل‌قول
شما هم اگر اوبونتویی که داره هر ۶ ماه  بیرون میاد رو روز بعد از انتشار نصب کنی مشکل داره.
کی گفته؟ من همیشه بلافاصله بعد از منتشر شدن توزیع، اونو نصب و استفاده میکنم. کدوم باگ؟ المنتری چه ربطی به اوبونتو داره؟ مگه اوبونتو داره المنتری رو توسعه میده؟ اون یه تیم کوچیکن که پر از ایراد میتونه داشته باشن.

نقل‌قول
حتما نباید سخت باشه.

با مد روز بخوای پیش بری یه سری محروم میشن ازش. چون مد روز همیشه چیز خوبی نیست. و هرکسی خوشش نمیاد.
اگه طراحی فلت چسبیده به مانیتور خوب بود و نیاز هم بود، مطمئن باش تا الان میزکارهامون اینجوری بودن.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #10 : 21 امرداد 1394، 04:40 ب‌ظ »
https://www.youtube.com/watch?v=c3PUYoa1c9M

خب بعد از اون یک سال باید پول بدی بخری دیگه!

وقتی المنتری منتشر شده بود تا یک هفته اول اصلا نمیشد ازش استفاده کرد تا آپدیت اولش اومد و اوضاعش بهتر شد
شما ویندوز کم باگتر اگر می خواهید، الان نصب نکنید، ۶ ماه دیگه نصب کنید که ایرادات مرتفع شده باشه
البته من همیشه برای این که به ترافیک اینترنت نخورم،‌یکی دو روز قبل از انتشار نهایی نصب می‌کنم و هیچ مشکلی هم نداشتم تا حالا. آخرین باری که به مشکل خوردم در به‌روز رسانی، وقتی بود که نگارش آلفای یه ارائه رو نصب کردم که اون هم با یه تغییر تنظیمات درست شد در عرض دو سه دقیقه.

حتما نباید سخت باشه.
می‌دونم که کاملاً سلیقه‌ایه! ولی من طرّاحی فلت می‌بینم حالم به هم می‌خوره. بدی‌اش اینه که هیچ انتخاب دیگه‌ای نداری!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین v.taghavi68

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 915
« پاسخ #11 : 21 امرداد 1394، 05:00 ب‌ظ »
نقل‌قول
- انتی ویروس داخلی که از سری ۸ اضافه شد
بذار در کوزه آبش رو بخور همیشه هم این انتی ویروس مسخرش رو آپدیت کنی بازم میبینی رو مرورگرت تبلیغات ناخواسته میاد و تو رو به هر صفحه ای که دلش میخواد میبره
ویندوز هر چی هم که بشه اخرش ویندوزه و بشدت کنتر از لینوکس امنیت هم یوخدی
دقیقا ویندوز ده مثل پرایدی میمونه که تیونینگش کرده باشی بازم اخرش پرایده نمیتونی با ی BMW قیاسش کنی (یعنی لینوکس)
وای بر شما اگر این علم اندک وسیله ای برای طغیانتان شود

آفلاین engmmrj

• Full Member
  • *
  • ارسال: 158
« پاسخ #12 : 21 امرداد 1394، 05:19 ب‌ظ »
یک ویژگی دیگه ایی که داره اینکه برنامه anroid را بدون هیچ simulator میتونی اجرا کنی و اینکه من شنیدم ubuntu میخواسته همچین قابلیتی بزاره که شکست خورده.
GENU/LINUX
ubuntu 15.04

آنلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #13 : 21 امرداد 1394، 05:55 ب‌ظ »
یک ویژگی دیگه ایی که داره اینکه برنامه anroid را بدون هیچ simulator میتونی اجرا کنی و اینکه من شنیدم ubuntu میخواسته همچین قابلیتی بزاره که شکست خورده.

اندروید داغونه. اوبونتو رو مجبور نکردن خودشو ضعیف کنه واسه اندروید.
کسی اندروید میخواد،دیگه واسه چی بره اوبونتو بگیره؟ منطقیه؟
اوبونتوتاچ برای خودش برنامه تولید میشه کم کم. و هرکی دوست داشت استفاده میکنه.
اون ویندوز داره اینکارو میکنه که 1 میلیارد آدم دیگه هم بیاد تو اکوسیستمش تا بعدش راحت بتونه آمار همه رو در بیاره.

آفلاین engmmrj

• Full Member
  • *
  • ارسال: 158
« پاسخ #14 : 21 امرداد 1394، 06:02 ب‌ظ »

اندروید داغونه. اوبونتو رو مجبور نکردن خودشو ضعیف کنه واسه اندروید.
کسی اندروید میخواد،دیگه واسه چی بره اوبونتو بگیره؟ منطقیه؟
اوبونتوتاچ برای خودش برنامه تولید میشه کم کم. و هرکی دوست داشت استفاده میکنه.
اون ویندوز داره اینکارو میکنه که 1 میلیارد آدم دیگه هم بیاد تو اکوسیستمش تا بعدش راحت بتونه آمار همه رو در بیاره.

شما هر کاری که مایکروسافت کرده رو میگی کار بدی است هر کاری هم که ubuntu  از روی ضعف کرد میگی کار درستی هستش.
GENU/LINUX
ubuntu 15.04