انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: علی حکر بازداشت شد! (این پست مخصوص ترول‌ها هست.)  (دفعات بازدید: 25600 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Mmjafari

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 556
  • لیلی نام دیگر آزادی ست
    • صفحه من تو گیت
آها.خب
حالا کسی که تو ۱۰۰ تا گروه تلگرام جار می زنه من هکرم کارش از کسی که فقط توزیعش اینه جدا میشه.
 خیلی ها ۱ بار بش رو باز کردن شدن هکر و ویدیوی هک تلگرام میزارن.
اینا هکرن؟ اسمشونو این میزارن

آفلاین ehsang1855

• Full Member
  • *
  • ارسال: 157
آها.خب
حالا کسی که تو ۱۰۰ تا گروه تلگرام جار می زنه من هکرم کارش از کسی که فقط توزیعش اینه جدا میشه.
 خیلی ها ۱ بار بش رو باز کردن شدن هکر و ویدیوی هک تلگرام میزارن.
اینا هکرن؟ اسمشونو این میزارن
کسی با جار زدن چیزی نمیشه
ی نفر هر چی می خواد بگه من برگترین دانشمند قرنم تا واقعا علمش نداشته باشه نیست
این جور افراد باید گذاشت هر چقدر می خوان بگن فقط دارن خودشون گول می زنن تازه بهترم هست نمیرن دنبال این چیزا و خیال می کنن ته هک یا کرک کردن هستن درنتیجه مشکل زیادی پیش نمیارن

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
این روزا تلگرام اکثر افراد رو هکر کرده الحمدلله.
تلگرام اگر فیلتر بشه این لمرهای هکرنما از عقده میمیرن.
هکر کسی هست که از سیستم مدیریت محتوی ها و سایت های مهم باگ بگیره. حالا مهم نیست سیستم عاملش ویندوز باشه یا لینوکس یا مک. شما الان به هرکی کالی بدی و حتی دوره های آموزشی کاملشم بدی تا وقتی تجربه نداشته باشه نمیتونه. جز هک وای فای که اونم فوت و فن خودشو داره اگه wps بسته باشن توی مودم. کمی دیدمون رو بازتر کنیم خوب و بد رو از هم تشخیص بدیم وگرنه هر بچه ای که یه برنامه هک وای فای میزنه رو گوشی اندرویدیش و میتونه بگه هکرم. هکر بودن به اثبات هست.کالی ابزارهای مختلفی توش قرار داده حتی توی کنفرانس ۲۰۱۶ لاس وگاس هم بودن. مسلما پروژه عالی هست که بوده. اونوقت یکسریا میگن عاقا کالی چون ابزار داره پس اسکریپت کیدی هست. دلیل هم میپرسی میگن خب میتونی اونا رو توی توزیع دیگه مثل اوبونتو نصب کنی خخخخ خب عزیزمن بجای اینکه وقت صرف کنه و نصب کنه همونا توی کالی هست دیگه.
نمونش mysql و apache که تو اوبونتو باید نصب کنی توی کالی نصب هست. Nmap و امثالهم بطور پیشفرض نصبه ولی باید تو اوبونتو خودت نصب کنی.

آفلاین mr.aria

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
بار ها و بار ها در مورد کالی صحبت شده، بچه اسکریپتی ها میرن سراغش.
ادب رو رعایت کن!!
بله ببخشید من عذر می خوام.
از اسم و عکستون باید زود تر تشخیص میدادم که نباید بهتون توهین کنم =))
خودت میفهمی چی داری میگی!!(بچه)
از نام کاربری و آواتار من باید زود تر تشخیص میدادی که نباید بهم توهین کنی.(حالت خوبه)تو این چند روز اخیر به در و دیوار نخوردی  ::)

(به شما چه ربطی داره که دیگران چه توزیعی استفاده می‌کنند)
میگم این حکرا بدون کالی لینکس هم بلدن حک کنن؟
زنده باش!  امید هیچ معجزی ز مرده نیست!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
ششم شما جرئت دارین این حرفاتونو توی انجمن های هک بزنین نه اینکه اینجا چند نفری جمع شدین دور هم و یکی میگه اون یکی تایید میزنه.
مثلاً این‌جا؟ http://ashiyane.org/forums/showthread.php?166677 ;D

ی سری از دوستان می گن ی هکر(خوب , کلاه سفید ) نباید از هیچ ابزاری استفاده کنه
کسی چنین حرفی نزده. بحث بر سر اینه که کالی اون ابزار نیست!

خب عزیزمن بجای اینکه وقت صرف کنه و نصب کنه همونا توی کالی هست دیگه.
نکته اینه که از چند صد ابزاری که توی کالی نصبه، یه نفر نهایتاً به پنج شیش‌تاش احتیاج داره. در عوض ده‌ها برنامه که برای کاربری عادی در اوبونتو و… هست، توی کالی نیست که باید وقت صرف کنه و همهٔ اون‌ها رو نصب کنه!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین harand

• Full Member
  • *
  • ارسال: 158

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
ششم شما جرئت دارین این حرفاتونو توی انجمن های هک بزنین نه اینکه اینجا چند نفری جمع شدین دور هم و یکی میگه اون یکی تایید میزنه.
مثلاً این‌جا؟ http://ashiyane.org/forums/showthread.php?166677 ;D

ی سری از دوستان می گن ی هکر(خوب , کلاه سفید ) نباید از هیچ ابزاری استفاده کنه
کسی چنین حرفی نزده. بحث بر سر اینه که کالی اون ابزار نیست!

خب عزیزمن بجای اینکه وقت صرف کنه و نصب کنه همونا توی کالی هست دیگه.
نکته اینه که از چند صد ابزاری که توی کالی نصبه، یه نفر نهایتاً به پنج شیش‌تاش احتیاج داره. در عوض ده‌ها برنامه که برای کاربری عادی در اوبونتو و… هست، توی کالی نیست که باید وقت صرف کنه و همهٔ اون‌ها رو نصب کنه!
لینک آشیانه خرابه شما اصلاح کن بذار

ابزارهای زیاد کالی هم حرف بی اساس نزن. هرکی پنج شش تا ابزار لازم داره اونا رو تو کالی استفاده کنه و به بقیش کاری نداشته باشه. مثلا متاسپلویت.
ابزارهای کالی تست نفوذه مهندس محترم مملکت. سایت نمیدی هک شدش رو تحویل بگیری.
دلیل منطقی داشتین ارائه بدین جز جمع خودتون بقیه هم ملتفت بشن.

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
دلیل منطقی داشتین ارائه بدین جز جمع خودتون بقیه هم ملتفت بشن.
ابزارهای زیاد کالی هم حرف بی اساس نزن. هرکی پنج شش تا ابزار لازم داره اونا رو تو کالی استفاده کنه و به بقیش کاری نداشته باشه. مثلا متاسپلویت.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
به گفته خود وب‌گاه کالی:

If you are unfamiliar with Linux generally, if you do not have at least a basic level of competence in administering a system, if you are looking for a Linux distribution to use as a learning tool to get to know your way around Linux, or if you want a distro that you can use as a general purpose desktop installation, Kali Linux is probably not what you are looking for.

اگه هیج‌چیزی از گنو/لینوکس بلد نیستین، کالی مناسب شما نیست! ولی بنظر می‌رسه که دقیقن داره برخلاف نظر بوجود آورندگانش استفاده می‌شه و هرکسی که هیچی از گنو/لینوکس بلد نیست می‌ره کالی نصب می‌کنه.

اینم لینکش: http://docs.kali.org/introduction/should-i-use-kali-linux

آفلاین anonym

• Full Member
  • *
  • ارسال: 107
  • My Operating System LINUX
بار ها و بار ها در مورد کالی صحبت شده، بچه اسکریپتی ها میرن سراغش.
ادب رو رعایت کن!!
بله ببخشید من عذر می خوام.
از اسم و عکستون باید زود تر تشخیص میدادم که نباید بهتون توهین کنم =))
خودت میفهمی چی داری میگی!!(بچه)
از نام کاربری و آواتار من باید زود تر تشخیص میدادی که نباید بهم توهین کنی.(حالت خوبه)تو این چند روز اخیر به در و دیوار نخوردی  ::)

(به شما چه ربطی داره که دیگران چه توزیعی استفاده می‌کنند)
میگم این حکرا بدون کالی لینکس هم بلدن حک کنن؟
1- آدم باسواد من تو کدوم پستم از هک یا هکر صحبت کردم

2- بله میشه ابزار های کالی رو در ویندوز نصب کرد و استفاده کرد

آفلاین su

• Full Member
  • *
  • ارسال: 102
    • Weblog
یه پژو کاربراتوری مدل ۸۲ تمیز در حد نو به فروش میرود. به فروش میرسد؟ فعلش الان یادم نمیا
تمیز هست؟ جاییش ضربه نخورده؟ نصف قیمیت بده مشتری شیم.

یه پژو کاربراتوری مدل ۸۲ تمیز در حد نو به فروش میرود. به فروش میرسد؟ فعلش الان یادم نمیا
چن گانه سوز؟
رنگش که تمام فابریک هست دیگه؟

تر و تمیزه رنگ نخورده فقط یبار سال ۸۳ چپ کرد کل بدنه شو عوض کردیم.

اون رو ول کش، یه پراید دارم، رنگ بژ بیا بخر. روش یه سی‌دی اوبونتو هم اشانتیون می‌دم!

سی دی اورجینال؟
اگه تا هفده مهر ۱۳۹۶ یعنی روز اول ۳۱ سالگیم  به جایی خواستم نرسیدم . شروع میکنم به روزمرگی

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
با اجازه من میخام حرفامو تموم کنم فقط یک سوالی دارم.
شماها ینی شما عزیزانی که یک جمع برا خودتون تشکیل دادین البته حقم دارین این فروم اوبونتوعه.
سوالم اینه شما تو ایران کدوم هکری رو قبول دارین ینی از نظر شما یک هکره؟ رنگ کلاهش فرقی نداره. یا اسم بگین ترجیحا اسم مستعارش رو بگین

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
شماها ینی شما عزیزانی که یک جمع برا خودتون تشکیل دادین البته حقم دارین این فروم اوبونتوعه.
سوالم اینه شما تو ایران کدوم هکری رو قبول دارین ینی از نظر شما یک هکره؟ رنگ کلاهش فرقی نداره. یا اسم بگین ترجیحا اسم مستعارش رو بگین
ریچارد متیو استالمن

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
ریچارد متیو استالمن
ایران گفتم.
تو ایران کدوما رو قبول دارین؟