انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: علی حکر بازداشت شد! (این پست مخصوص ترول‌ها هست.)  (دفعات بازدید: 25622 بار)

0 کاربر و 22 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
عجب موضوعی هستش ولی دوستان ناراحت نشینا ولی جند نفری دور هم جمع شدین و از روی اینکه خودتون هکر نیستین دارین به بقیه توهین میکنین. به عنوان یک انسان همچین کاری از ما بعیده. حرفای دوستان جالب تر بود ولی به نظرم چون خودتون هکر نیستین دارین چوب لای چرخ بقیه میذارین ینی یجورایی یجور عقده است.عین بچه دبیرستانی و بچه مدرسه ای ها. مسلما هرکسی لینوکس داره باهم برابر نیستن و اونایی که کالی دارن هم همینطور. این موضوع اگه امکانش هست پاک کنین چون خیلی حاشیه است
والا من به شخص عقده دزدی از کسی ندارم.
بعد اونم گنو/لینوکس هست نه لینوکس
اگر به شخص ما با این کارامون داریم چوب لای چرخ یکی مثل میلاد حکینگ می کنیم بسییاااااااااار کار خوبیه...
بار ها و بار ها در مورد کالی صحبت شده، بچه اسکریپتی ها میرن سراغش.
شما اولا به کلمات گیر نده که لینوکسه یا گنولینوکس.
دوما شما هکر نیستی هیچی هم نمیدونی تو این زمینه
سوما شما به هک و دیفیس میگی مجرم؟ هههه
چهارم بهتره تو همون لینوکست گیم بازی کنی
پنجمن لزوما هرکسی کالی داره هکر نیست اما کالی مختص امنیت کاراس که برای شناخت شون هم بایذ باهاشون بیفتی با تک تک شون نه اینکه طرز فکر بچگانت رو تو جمع بگی آقای گنولینوکسی.
ششم شما جرئت دارین این حرفاتونو توی انجمن های هک بزنین نه اینکه اینجا چند نفری جمع شدین دور هم و یکی میگه اون یکی تایید میزنه. هکر اگه هکر باشه سابقه فعالیت داره سابقه اینو داره از چه جاهایی باگ گرفته. وگرنه سیستم عامل مهم نیست. چه کالی داشته باشه چه اوبونتو چه ویندوز.

مجبور نیستین بی جهت حرفی بزنین و تعدادی لمر دارن کالی استفاده میکنن رو به همشون نسبت بدین و اسکریپت کیدی بگید.
فکر کنم روشن بشه ماجرا براتون
مورد چهارمت مشکل داره، لینوکس نه گنو/لینوکس!
« آخرین ویرایش: 15 شهریور 1395، 03:57 ق‌ظ توسط Sosha »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین mr.aria

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
کسی ک با کالی **** دوتا سایت نیجریه ای ک از آخرین اپدیتشون سه سال میگذره رو دیفیس میکنه هکر نیست! یک دیفیسر کوچلوئه :)
جمع ما هم عقده ندارن فقط سعی دارن بگن "کالی کسی را هکر نمیکند!"
زنده باش!  امید هیچ معجزی ز مرده نیست!

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
ادب رو رعایت کن!!
هرکی ادعا داره، اون فایل روی دسکتاپ دانیال هست! ببینید چی داخلش هست. بعد بیاید این‌جا تز بدید.
خخخ شمام یه چیزی یلدی فقط همینو میگی. کسی لینجا ادعا نکرده من فلانم و فلانم و فقط بحث هست. خاهشا اگه حرفی ندارید بزنین به حاشیه نکشونین

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
عجب موضوعی هستش ولی دوستان ناراحت نشینا ولی جند نفری دور هم جمع شدین و از روی اینکه خودتون هکر نیستین دارین به بقیه توهین میکنین.
اینکه ما کرکر و مجرم نیستیم که خیلی چیز خوبیه :) البته توهین کار خوبی نیست و ما هم مخالفش هستیم، ولی Script kiddie توهین نیست، به کسی گفته می‌شه که سواد پایه‌ای و تئوری لازم رو نداره و فقط از ابزار عموما برای کرک کردن استفاده می‌کنه و بدون اون ابزار هم یک فرد بی‌سواد به حساب میاد. مثل کسی که توزیع کالی استفاده می‌کنه، چون هدف کالی جمع‌آوری ابزارهایی که Script kiddieها لازم دارند توی یک توزیع بوده.

کرک و Deface کردن سایت‌ها توی تقریبا تمام کشورها جرم هستش و کسی که اون کار رو انجام میده مجرمه :) برای مثال ممکنه دزدی توی یک کشور عقب‌افتاده جرم نباشه و یکی تو اون کشور به کسی که این کار رو جرم می‌دونه بخنده، ولی خب توی اکثر دنیا قضیه متفاوته :)
مهندس شما پیام قبلی منو با دقت بخون. خودتونو نزنین به خواب. گفتم توی کنفرانس ۲۰۱۶ تیم بلک هت تو ازمایشگاه کالی استفاده کرده بودن برین بخونین و بعدش همه کسایی که کالی دارن رو اسکریپت کیدی بدونین.

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
عجب موضوعی هستش ولی دوستان ناراحت نشینا ولی جند نفری دور هم جمع شدین و از روی اینکه خودتون هکر نیستین دارین به بقیه توهین میکنین. به عنوان یک انسان همچین کاری از ما بعیده. حرفای دوستان جالب تر بود ولی به نظرم چون خودتون هکر نیستین دارین چوب لای چرخ بقیه میذارین ینی یجورایی یجور عقده است.عین بچه دبیرستانی و بچه مدرسه ای ها. مسلما هرکسی لینوکس داره باهم برابر نیستن و اونایی که کالی دارن هم همینطور. این موضوع اگه امکانش هست پاک کنین چون خیلی حاشیه است
اگر به شخص ما با این کارامون داریم چوب لای چرخ یکی مثل میلاد حکینگ می کنیم بسییاااااااااار کار خوبیه...
پنجمن لزوما هرکسی کالی داره هکر نیست اما کالی مختص امنیت کاراس که برای شناخت شون هم بایذ باهاشون بیفتی با تک تک شون نه اینکه طرز فکر بچگانت رو تو جمع بگی آقای گنولینوکسی.
ششم شما جرئت دارین این حرفاتونو توی انجمن های هک بزنین نه اینکه اینجا چند نفری جمع شدین دور هم و یکی میگه اون یکی تایید میزنه. هکر اگه هکر باشه سابقه فعالیت داره سابقه اینو داره از چه جاهایی باگ گرفته. وگرنه سیستم عامل مهم نیست. چه کالی داشته باشه چه اوبونتو چه ویندوز.

مجبور نیستین بی جهت حرفی بزنین و تعدادی لمر دارن کالی استفاده میکنن رو به همشون نسبت بدین و اسکریپت کیدی بگید.
خخخخ داش گلم از نظر شما اینهمه شرکت امنیتی و تیم امنیتی و افراد باسواد مملکت به اندازه شما نمیدونن درسته؟
هیشکی اندازه شما اطلاعات نداره بله؟
خدا شاهده چقدر عقده داشتی که الان اینجوری شدی. حرفای من واضح واضحه و میدونما منظورمو میگیری نمیخای قبول کنی آقای گنولینوکس جان خخخخ
شما بهتره تو لینوکس گیمت رو بازی کنی

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *

در ضمن هروقت از جایی یک باگ گرفتی ترجیحا جای بزرگ باشه . هر وقت باگ گرفتی بیا تا به عنوان هکر روت حساب کنم اونوقت هرچی گفتی قبول میکنم ولی در حال حاضر حرفاتو میزارم به حساب عقده بچگی.

موفق باشین
« آخرین ویرایش: 15 شهریور 1395، 08:02 ق‌ظ توسط Linux_Lover »

آفلاین Mmjafari

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 556
  • لیلی نام دیگر آزادی ست
    • صفحه من تو گیت
نیاز نیست که به هم بفمونیم مهمیم یا بلد. اگه کار بزرگی کنیم همه دنیا می فهمن.
الان من بیام داد بزنم من هکرم هیچ کس قبول نمیکنه.
ولی یه سایت مهم ، کامپیوتر یه شخص مهم یا هر چیزی رو هک بکنم کل مردم قبول دارن که من هکرم.
با داد زدن ارزش خودمون رو نیاریم پایین.

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
ولی یه سایت مهم ، کامپیوتر یه شخص مهم یا هر چیزی رو هک بکنم کل مردم قبول دارن که من هکرم.
کسی اینجا قرار نیست داد بزنه.
ایشون یک اثبات بکنن بعد حرفاش مورد تایید همه قرار بگیره اینجوری حرفاشو فقط دوستای یشون در این فروم قبول دارن.

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
راستی شما گفتی اگه یجای مهم رو هک کنه؟؟؟
در صفحه اول این موضوع یه فردی معرفی شده سابقه کارش هم هست که جاهای مهمی هک کرده. پس چرا از نظر این مهندسین و علمای این فروم اون میلاد هکر نیست و مجرم هست؟ =)))))
اینا با خودشونم نمیدونن چند چندن

آفلاین su

• Full Member
  • *
  • ارسال: 102
    • Weblog
یه پژو کاربراتوری مدل ۸۲ تمیز در حد نو به فروش میرود. به فروش میرسد؟ فعلش الان یادم نمیا
اگه تا هفده مهر ۱۳۹۶ یعنی روز اول ۳۱ سالگیم  به جایی خواستم نرسیدم . شروع میکنم به روزمرگی

آفلاین anonym

• Full Member
  • *
  • ارسال: 107
  • My Operating System LINUX
ادب رو رعایت کن!!
بله ببخشید من عذر می خوام.
از اسم و عکستون باید زود تر تشخیص میدادم که نباید بهتون توهین کنم =))
خودت میفهمی چی داری میگی!!(بچه)
از نام کاربری و آواتار من باید زود تر تشخیص میدادی که نباید بهم توهین کنی.(حالت خوبه)تو این چند روز اخیر به در و دیوار نخوردی  ::)

(به شما چه ربطی داره که دیگران چه توزیعی استفاده می‌کنند)
« آخرین ویرایش: 15 شهریور 1395، 11:11 ق‌ظ توسط anonym »

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
یه پژو کاربراتوری مدل ۸۲ تمیز در حد نو به فروش میرود. به فروش میرسد؟ فعلش الان یادم نمیا
تمیز هست؟ جاییش ضربه نخورده؟ نصف قیمیت بده مشتری شیم.

آفلاین Mmjafari

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 556
  • لیلی نام دیگر آزادی ست
    • صفحه من تو گیت
چن گانه سوز؟
رنگش که تمام فابریک هست دیگه؟

آفلاین ehsang1855

• Full Member
  • *
  • ارسال: 157
بحث جالبی شده
اول من طرفدار خربکاری و کرک و ... نیستم ادعایی هم توی این زمینه ها ندارم چون اصلا بلد نیستم.
کالی ی سری ابزار داره خب باید استفاده از همونا رو هم بلد باشی .وقتی کالی میاد بالا باهاش ی غول چراغ جادو نمیاد که بگه کجا رو می خوای کرک کنی بگو تا کرکش کنم(عکس بده جنازه تحویل بگیر)!!!!!
در ضمن کسی که بخواد با ی سری ابزار ی کرک ساده انجام بده نمیشه امسش گذاشت کرکر.ولی ابزاری هم هستن که لازم ازش ا
ستفاده بشه
ی سری از دوستان می گن ی هکر(خوب , کلاه سفید ) نباید از هیچ ابزاری استفاده کنه اگه اینجور باشه انسان هنوز باید توی غار زندگی کن.چون لباس خودش نساخته که بخواد استفاده کنه مصالح ساختمان خودش نساخته .خونه خودش نساخته .لپ تاپ و رایانه و سیستم عامل وگنو/لینوکس و...
من طی یک اتفاق(مشکلاتی که توی اوبونتو برام پیش میومد) توزیع کالی نصب کردم و خیلی هم ازش راضیم تا الان هیچ کدوم از ابزارش استفاده نکردم .در ضمن تا اونجایی که من میدونم ابزار کالی برای تست امنیت هستن نه کرک کردن و خرابکاری.
و در اخر :
هکر --> بع معنای خرابکار نیست بلکه کسی که باگ و ... پیدا می کنه و اونا رو درست می کنه
کرکر --> همون خرابکارس
 ;D ;D ;D ;D

نقل‌قول
ریچارد استالمن، پدید‌آورنده و بنیان‌گــذار حـــرکــت نرم‌افزارهای آزاد و پــروژه گنو، اولین کسی است که از واژه‌ی کرکر در علوم کامپیوتری استفاده کرده است.

من اولین بار در دهه‌ی ۸۰، زمانی که دیدم روزنامه‌نگاران از هکرها به عنوان امنیت شکن‌ها یاد می‌کنند. از واژه‌ی کرکر استفاده کردم. وقتی که می‌گفتم هکرم، مردم طوری با من رفتار می‌کردند که انگار شخصیت شیطانی دارم. در سال ۱۹۸۰، هنگامی که رسانه‌های خبری می‌خواستند تا واژه‌ی هکر را به مردم بشناسانند، آن‌ها بیشتر روی یک‌بعد از کار هکر ها تاکید می‌کردند. بعدی که نشان می‌داد هکر ها سعی می‌کنند به سیستم‌های کامپیوتری نفوذ کنند. آن‌ها جنبه‌های دیگر کار هکرها را نادیده می‌گرفتند. رسانه‌ها این ذهنیت را در مردم ایجاد می‌کردند که هکر ها خطرناک‌اند. بنابراین دیدگاه واقعی از آنچه ما انجام می‌دادیم در ذهن آن‌ها ایجاد نمی‌شد.
منبع:
http://www.itsn.ir/?p=34093
« آخرین ویرایش: 15 شهریور 1395، 01:33 ب‌ظ توسط ehsang1855 »

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
چن گانه سوز؟
رنگش که تمام فابریک هست دیگه؟
اون رو ول کش، یه پراید دارم، رنگ بژ بیا بخر. روش یه سی‌دی اوبونتو هم اشانتیون می‌دم!