انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: علی حکر بازداشت شد! (این پست مخصوص ترول‌ها هست.)  (دفعات بازدید: 25628 بار)

0 کاربر و 27 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
فردی با نام د.ب معروف به علی هکر که جاسوس شرکت کنونیکال در ایران بود بازداشت شد.
جرم این شخص تشویش اذهان عمومی و ایجاد رعب وحشت در میان جوانان بوده است که به لطف سربازان گمنام امام زمان این دسیسه خنثی شد.

#شوخی
(اگر مشکلی داشت ادمین های عزیز بگن من حذف کنم مطلبو)
چیه ماجرا؟ همه پست ها رو خوندم اما متوجه نشدم علیهکر، شایان و میلاد و... کی هستند. کاربر اینجان؟
فقط یه شوخیه با ترول ها. چیز خاصی نیست.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین Mavenium

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 59
    • Mavenium
مثل اینکه جدیدن یه میلاد هکری هم توی انجمن پیدا شده که بعضی ها طرفدارشن!
داداش با هم سطح خودت شوخی کن :

همون میلاد که میگی

نفوذ به حدود 5000 سايت خارجي
نفوذ به حدود 100 سايت فرانسوی به دلیل توهین به پیامبر
نفوذ به چندين سرور دانشگاهي انگلستان
نفوذ به وب سایت سازمان ملی تجزیه و تحلیل مسائل سیاست امریکا
نفوذ به وب سایت شبکه خبری أخبار الحياة اليوم عربستان
نفوذ به سايت هاي بيمارستان اسرائيل سايت پليس بنگلادش و پلیس تایلند
نفوذ به سايت پشتيباني اندرويد
نفوذ به 300 سايت مهم دولتي تايلند
تغيير چهره چندين سايت امنيتي antirootkit,axfordsecrutiy,epichackers
نفوذ به پورتال سايت هاي دانشگاه هاي کشور هاي هند ، صربستان و استراليا ، انگلستان ، اندونزدي ، بلژيک ، چین ، پرتغال ، اسپانیا
نفوذ به وب سایت دادگستری نیجریه
ثبت حدود 30 باگ از مديريت محتوا هاي وردپرس,جوملا
گزارش چندين باگ از پورتال سايت هاي دانشگاهي و سايت هاي دولتي
بهش بگو یه فایل به اسم wilson هم با دسترسی ۷۷۷ رو دسکتاپ منه ;D

واااای ترکیدم  ;D ;D
این فایله هنوز پابرجاست  ;D ;D
حاجی هنوز درگیرشه انگار  ;D ;D :o
بلندترین فریاد,سکوت است.

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو

آفلاین su

• Full Member
  • *
  • ارسال: 102
    • Weblog
شما چه دشمنی‌ای با  کالی لینکس و ترمینال دارین؟
اقا این لینکس اعراب گذاری کن بفهمیم چطو میا بخونیمش
اگه تا هفده مهر ۱۳۹۶ یعنی روز اول ۳۱ سالگیم  به جایی خواستم نرسیدم . شروع میکنم به روزمرگی

آفلاین Nelliel

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2151
  • Nelliel Tu Odelschwanck
تو چرا پشت سلمان درومدی؟! پس تو مافیایی، این رفتار مافیا گونه‌ست.

LOL :D

درست نیست که به سلمان بگه "هم سطح خودت" پس منم دیگه جوابش را دادم!

نقل‌قول
بهش بگو یه فایل به اسم wilson هم با دسترسی ۷۷۷ رو دسکتاپ منه ;D

احتمالا دیگه همچین فایلی روی دسکتاپ دانیال نیست, اما جواب خوبی هست برای همه‌ی کسایی که ادعا دارن :)

نقل‌قول
ویلسون: نگفتن خودشون این کار (هک) رو انجام میدن

قرار بود هر موقع از سمینار اومد هک کنه! :D شاید هنوز طرف تو سمیناره :D
طرفدار انیمه و مانگا - کاربر آرچ لینوکس

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
عجب موضوعی هستش ولی دوستان ناراحت نشینا ولی جند نفری دور هم جمع شدین و از روی اینکه خودتون هکر نیستین دارین به بقیه توهین میکنین. به عنوان یک انسان همچین کاری از ما بعیده. حرفای دوستان جالب تر بود ولی به نظرم چون خودتون هکر نیستین دارین چوب لای چرخ بقیه میذارین ینی یجورایی یجور عقده است.عین بچه دبیرستانی و بچه مدرسه ای ها. مسلما هرکسی لینوکس داره باهم برابر نیستن و اونایی که کالی دارن هم همینطور. این موضوع اگه امکانش هست پاک کنین چون خیلی حاشیه است
« آخرین ویرایش: 14 شهریور 1395، 10:06 ب‌ظ توسط Linux_Lover »

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • Only Ubuntu <3
عجب موضوعی هستش ولی دوستان ناراحت نشینا ولی جند نفری دور هم جمع شدین و از روی اینکه خودتون هکر نیستین دارین به بقیه توهین میکنین. به عنوان یک انسان همچین کاری از ما بعیده. حرفای دوستان جالب تر بود ولی به نظرم چون خودتون هکر نیستین دارین چوب لای چرخ بقیه میذارین ینی یجورایی یجور عقده است.عین بچه دبیرستانی و بچه مدرسه ای ها. مسلما هرکسی لینوکس داره باهم برابر نیستن و اونایی که کالی دارن هم همینطور. این موضوع اگه امکانش هست پاک کنین چون خیلی حاشیه است
والا من به شخص عقده دزدی از کسی ندارم.
بعد اونم گنو/لینوکس هست نه لینوکس
اگر به شخص ما با این کارامون داریم چوب لای چرخ یکی مثل میلاد حکینگ می کنیم بسییاااااااااار کار خوبیه...
بار ها و بار ها در مورد کالی صحبت شده، بچه اسکریپتی ها میرن سراغش.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
والا من به شخص عقده دزدی از کسی ندارم.
بعد اونم گنو/لینوکس هست نه لینوکس
اگر به شخص ما با این کارامون داریم چوب لای چرخ یکی مثل میلاد حکینگ می کنیم بسییاااااااااار کار خوبیه...
شما اولا به کلمات گیر نده که لینوکسه یا گنولینوکس.
دوما شما هکر نیستی هیچی هم نمیدونی تو این زمینه
سوما شما به هک و دیفیس میگی مجرم؟ هههه
چهارم بهتره تو همون لینوکست گیم بازی کنی
پنجمن لزوما هرکسی کالی داره هکر نیست اما کالی مختص امنیت کاراس که برای شناخت شون هم بایذ باهاشون بیفتی با تک تک شون نه اینکه طرز فکر بچگانت رو تو جمع بگی آقای گنولینوکسی.
ششم شما جرئت دارین این حرفاتونو توی انجمن های هک بزنین نه اینکه اینجا چند نفری جمع شدین دور هم و یکی میگه اون یکی تایید میزنه. هکر اگه هکر باشه سابقه فعالیت داره سابقه اینو داره از چه جاهایی باگ گرفته. وگرنه سیستم عامل مهم نیست. چه کالی داشته باشه چه اوبونتو چه ویندوز.

مجبور نیستین بی جهت حرفی بزنین و تعدادی لمر دارن کالی استفاده میکنن رو به همشون نسبت بدین و اسکریپت کیدی بگید.
فکر کنم روشن بشه ماجرا براتون

آفلاین Vahid_PC

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 311
اینکه کسی بتونه کاری بکنه که دیگران نمیتونن انجام بدن , و با انجام دادنش و خودنمایی احساس قدرت بکنه , عمق چاه خالی درونش رو نشون می ده , قدرت واقعی قل و قم کردن و درو کردن نیست , قدرت واقعی بخششه , اگه بتونی ببخشی یعنی قدرتمندی , و بخشیدن روح بزرگی می خواد.

بحث جالبی شد , لطفا به این تاپیک هم سری بزنید :
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,139586.0.html

آفلاین koosha

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 734
توصیه میکنم تعریف هک رو اول بخونید تا حداقل بدونید دارید در مورد چی صحبت میکنید :
http://www.catb.org/~esr/jargon/html/meaning-of-hack.html
GNU/Linux
Debian8
I3 WM

آفلاین anonym

• Full Member
  • *
  • ارسال: 107
  • My Operating System LINUX
ادب رو رعایت کن!!

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
ادب رو رعایت کن!!
هرکی ادعا داره، اون فایل روی دسکتاپ دانیال هست! ببینید چی داخلش هست. بعد بیاید این‌جا تز بدید.

آفلاین anonym

• Full Member
  • *
  • ارسال: 107
  • My Operating System LINUX
هرکی ادعا داره، اون فایل روی دسکتاپ دانیال هست! ببینید چی داخلش هست. بعد بیاید این‌جا تز بدید.
مگر من در باره هک یا هکر صحبت کردم؟ (ادب مرد به ز دولت اوست)

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4862
  • masoft قدیم
عجب موضوعی هستش ولی دوستان ناراحت نشینا ولی جند نفری دور هم جمع شدین و از روی اینکه خودتون هکر نیستین دارین به بقیه توهین میکنین.
اینکه ما کرکر و مجرم نیستیم که خیلی چیز خوبیه :) البته توهین کار خوبی نیست و ما هم مخالفش هستیم، ولی Script kiddie توهین نیست، به کسی گفته می‌شه که سواد پایه‌ای و تئوری لازم رو نداره و فقط از ابزار عموما برای کرک کردن استفاده می‌کنه و بدون اون ابزار هم یک فرد بی‌سواد به حساب میاد. مثل کسی که توزیع کالی استفاده می‌کنه، چون هدف کالی جمع‌آوری ابزارهایی که Script kiddieها لازم دارند توی یک توزیع بوده.

سوما شما به هک و دیفیس میگی مجرم؟ هههه
کرک و Deface کردن سایت‌ها توی تقریبا تمام کشورها جرم هستش و کسی که اون کار رو انجام میده مجرمه :) برای مثال ممکنه دزدی توی یک کشور عقب‌افتاده جرم نباشه و یکی تو اون کشور به کسی که این کار رو جرم می‌دونه بخنده، ولی خب توی اکثر دنیا قضیه متفاوته :)
« آخرین ویرایش: 15 شهریور 1395، 02:24 ق‌ظ توسط nixoeen »

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • Only Ubuntu <3
ادب رو رعایت کن!!
بله ببخشید من عذر می خوام.
از اسم و عکستون باید زود تر تشخیص میدادم که نباید بهتون توهین کنم =))